Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Psací potřeby  >  Pastelky

Pastelky

Výrobci:

Wiky  •  Concorde  •  Koh-i-noor  •  Maped  •  Stabilo  •  Faber Castell  •  Kores  •  Staedtler  •  OEM
Nalezeno:    83 produktů

Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev

Voskovsky s trojhranným tělem. Jasné barvy, měkký vosk. Nezanechávají stopy na rukou, tělo je kryto papírem. V maxi velikosti pro jednodušší držení. Průměr voskovky: 13 mm Vhodné pro děti: 1+

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

ASTRA Trojhranné pastelové oboustranné 12 ks,24 barev

Barevná zábava s pastelkami - do školy i pro kreslení doma! Trojhranné pastelky v nádherných pastelových barvách jsou perfektní na školní i umělecké kreslení. Souprava obsahuje 12 oboustranných pastelek v pastelových odstínech. Máte tedy k dispozici 24 různých barev. Součástí balení je i ořezávátko. Výrobek má certifikační značku FSC, svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Trojhranné Triocolor 3145 - 36ks

Kvalitní české tlustší trojhranné pastelky firmy Koh-i-noor prověřené dětmi. Tyto pastelky se vyznačuji odolností, pěknou barevnou škálou, dlouhou životností, dobře se ořezávají a mají nelámavou tuhu. Trojhranné pastelky TRIOCOLOR jsou vyrobené z cedrového dřeva. Délka pastelky: 17,5 cm

Více informací
od 223 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Akvarelové Mondeluz 3713 - 48 ks

Souprava 48 kusů šestihranných akvarelových pastelek KOH-I-NOOR Mondeluz potěší každého malého umělce i školáka. Pastelky vynikají světlostálostí, čistotou barev a širokou barevnou škálou. Při aplikaci vody pomocí štětce lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Balení obasahuje: 48 pastelek, 2 štětce a ořezávátko. Průměr tuhy: 3,8 mm Průměr pastelky: 7 mm Délka pastelky: cca 17,5 cm.

Více informací
od 372 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Akvarelové Mondeluz 3714 - 72 ks

Souprava 72 kusů šestihranných akvarelových pastelek KOH-I-NOOR Mondeluz potěší každého malého umělce i školáka. Pastelky vynikají světlostálostí, čistotou barev a širokou barevnou škálou. Při aplikaci vody pomocí štětce lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Balení obasahuje: 72 pastelek, 3 štětce a 2 ořezávátka. Průměr tuhy: 3,8 mm Průměr pastelky: 7 mm Délka pastelky: cca 17,5 cm.

Více informací
od 543 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Akvarelové pastelky - 36ks

Umělecké soupravy akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky Jumbo - 12ks

Souprava pastelek OK 10 3382 12 krajina Pastelová tužka šestihranná. Průměr tuhy 5,6 mm, průřez 10 mm, délka 175 mm. Sytá barevná stopa. Silný profil tužky je vhodný pro držení a vedení tužky. Jsou vhodné jak pro školní použití, tak i umělecké kreslení. Souprava 12 barev v kartonové krabičce.

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky Magic 3ks

Speciální pastelky s multibarevným jádrem složeným do barevné šachovnice, které vytváří různobarevnou měňavou stopou. sada 3 ks 1 ks - 3405 - OK 10 - mramor - Original 1 ks - 3407 - TR 10,4 - mramor - Amerika modrá 1 ks - 8775 - Progresso - mramor Tropical

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Trojhranné tenké Triocolor 12 ks

Trojhranné školní pastelky v soupravě. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá. Lakované tělo. Délka pastelky 175 mm, průměr pastelky 7 mm.

Více informací
od 57 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Umělecké Magic 3408 - 12+1 ks

Průměr tuhy 5,6 mm, průměr pastelky 10,4 mm, délka pastelky 175 mm.. Speciální pastelky s multibarevným jádrem složeným do barevné šachovnice, které vytváří různobarevnou měňavou stopu.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Umělecké Polycolor 3827 - 72 ks

Průměr tuhy 3,8 mm, průměr pastelky 7 mm, souprava pastelek v plechu.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED Color'Peps Oops s pryží 12ks

Souprava 12 kusů mazatelných bezdřevých pastelek s pryží v pouzdře. Skvělé krycí vlastnosti tuhy a zároveň snadno smazatelné.

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Color'Peps Oops s pryží 24ks

Pastelky trojhranné MAPED "COLOR'PEPS OOPS" s gumou. Výborná krycia schopnosť. Pohodlne sa držia. Tuhy sú odolné proti lámaniu. ľahko sa strúhajú. Trojuholníkový tvar ponúka ľahké uchopenie a je ideálny pre deti, ktoré sú nadšené umením, ktoré chcú kresliť, vyfarbovať, zdobiť a obohatiť svoje kresby. Balenie obsahuje 24 ks.

Více informací
od 108 Kč
Koupit nejlevněji

PELIKAN trojboké Silverino 12ks (silné)

Sada 12 kusů silných ergonomických pastelek Silverino německé značky Pelikan . Výhody: * zářivé a intenzivní barvy * měkká odolná tuha * trojhranný tvar * místo pro jmenovku Tloušťka tuhy: 5 mm Délka pastelky: 17 cm

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

ASTRA Duhové Jumbo 12ks s ořezávátkem

Dřevěné trojhranné pastelky (pastelové tužky). Speciální mnohobarevné jádro umožňuje kreslení vícebarevných čar složených z několika různobarevných stop, aniž by se s nimi muselo jakkoli otáčet. Kreslením vytváříte plynulé přechody z jednoho odstínu do druhého. Tento přechod vytvoří plastický 3D efekt. Pastelky jsou vhodné pro stínování, šrafování a kreslení větších ploch, na kterých se střídá více barevných odstínů - např. voda, tráva, nebe, písek. Délka pastelky: 17 cm Balení obs...

Více informací
od 146 Kč
Koupit nejlevněji

ASTRA s XXL tuhou 24 ks

Barevná zábava s pastelkami - do školy i pro kreslení doma! Šestihranné pastelky s XXL tuhou jsou ideální pro malé umělce, kteří objevují svět kreslení a barev. Souprava obsahuje 24 pastelek v krásných sytých barvách. Součástí balení je i ořezávátko. Výrobek má certifikační značku FSC, svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

ASTRA trojboké 12ks s ořezávátkem

Souprava 12 kusů ergonomických pastelek Astra a ořezávátka. Pastelky mají měkkou odolnou tuhu a snadno se ořezávají. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení.

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

ASTRA Trojhranné 12 ks

Barevná zábava s pastelkami - do školy i pro kreslení doma! Trojhranné pastelky v nádherných zářivých barvách jsou perfektní na školní i umělecké kreslení. Souprava obsahuje 12 pastelek s gumou na konci. Součástí balení je i ořezávátko. Výrobek má certifikační značku FSC, svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Více informací
od 42 Kč
Koupit nejlevněji

ASTRA Trojhranné oboustranné 24 ks,48 barev

Barevná zábava s pastelkami - do školy i pro kreslení doma! Trojhranné pastelky v nádherných zářivých barvách jsou perfektní na školní i umělecké kreslení. Souprava obsahuje 24 oboustranných pastelek, máte tedy k dispozici 48 různých barev. Součástí balení je i ořezávátko. Výrobek má certifikační značku FSC, svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell 12ks + tužka

Klasické dřevěné pastelky v promo balení. Síla tuhy 3,3 mm.. Barevné pastelky standardní velikosti a šestihranném tvaru. Pastelky mají jasné a syté barvy. Díky speciální technologii lepení tuhy do dřevěného pouzdra, jsou při pádu na zem odolné proti zlomení.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell 24ks v plechovém pouzdře

Souprava 24 kusů klasických šestihranných dřevěných pastelek FABER-CASTELL. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny ze dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Balení obsahuje 24 pastelek včetně zlaté barvy. Baleno v praktickém plechovém pouzdře. Tloušťka tuhy: 3,3 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 325 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell 36ks + ořezávátko, tužka a duo

Souprava 36 kusů klasických šestihranných dřevěných pastelek + 3 oboustranné pastelky a ořezávátko. Tloušťka tuhy 3,3 mm.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell 36ks v plechovém pouzdře

Souprava 36 kusů klasických šestihranných dřevěných pastelek FABER-CASTELL. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny ze dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Balení obsahuje 36 pastelek včetně zlaté a stříbrné barvy. Baleno v praktickém plechovém pouzdře. Tloušťka tuhy: 3,3 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 585 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell 48ks v plechovém pouzdře + ořezávátko, guma a tužky

Souprava 48 kusů klasických šestihranných dřevěných pastelek FABER-CASTELL s ořezávátkem, mazací gumou a dvěma trojhrannými grafitovými tužkami GRIP. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny ze dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Kvalitní grafitové tužky jsou opatřeny masážními body a protiskluzovou úpravou. Balení obsahuje 48 pastelek včetně zlaté a stříbrné barvy, ořezávátko, gumu a 2 tužky. Baleno v...

Více informací
od 715 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Akvarelové 24ks + štětec

Pastelky Faber-Castell Akvarelové pap.krabička 24ks + štěteček Šestihranný tvar Vodou rozmavatelná tuha Jasné, syté barvy Vypratelné z většiny běžných textilií Speciální technologie lepení (SV) Povrchové laky na vodní bázi - příznivé pro životní prostředí a zdraví dětí Kvalitní dřevo - záruka snadného ořezávání pomocí standardních ořezávátek

Více informací
od 294 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Black Edition 12ks

Výjimečný vzhled dřevěných pastelek v černém provedení. Inovativní extra měkká tuha s jasnými barvami. Vhodné pro použití na barevný i tmavý papír.

Více informací
od 137 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Black Edition 24ks

TLOUŠŤKA TUHY 3,3 MM., * ergonomický trojhranný tvar, * kvalitní a měkké dřevo pro snadné ořezávání, * speciální SV technologie vkližování (nelámavá tuha), [ergonomic 02]

Více informací
od 290 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Black Edition 36ks

Výjimečný vzhled dřevěných pastelek v černém provedení. Inovativní extra měkká tuha s jasnými barvami. Vhodné pro použití na barevný i tmavý papír.

Více informací
od 396 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Extra Jumbo 12ks

Souprava 12 kusů silných, trojhranných dřevěných pastelek FABER-CASTELL. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny z kvalitního měkkého dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Ergonomický trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Baleno v papírové krabičce. Tloušťka tuhy: 5 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Grip 2001 speciální edice 12ks

Souprava 12 kusů kvalitních trojhranných pastelek a s patentovanou GRIP zónou.Tloušťka tuhy 3,3 mm.

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Jumbo 10ks + ořezávátko

Souprava 10 kusů šestihranných dřevěných pastelek FABER-CASTELL v silném provedení s ořezávátkem. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny z kvalitního měkkého dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Na každé pastelce je místo pro jmenovku. Baleno v papírové krabičce. Tloušťka tuhy: 5,3 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Jumbo Grip 6ks

Souprava 6 kusů silných, trojhranných, vodou rozmývatelných dřevěných pastelek FABER-CASTELL. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny z kvalitního měkkého dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Ergonomický trojhranný tvar a patentovaná GRIP zóna s masážní a protiskluzovou úpravou usnadňují dětem jejich držení. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Na každé pastelce je místo pro jmenovku. Baleno v papírové krabičce. Tloušťka tuhy: 5,3 mm ...

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Plastové 12ks

Trojhranné pastelky s ergonomickou oblastí úchopu v designu GRIP. Jsou gumovatelné a neznečišťují ruce. Vhodné pro praváky i leváky. Podporují kreativitu a jemnou motoriku (úchop pro tři prsty). Odolné proti lámání.

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

HERLITZ Jumbo 10 barev (silné)

Barevná zábava s pastelkami - do školy i pro kreslení doma! Silné pastelky s tuhou o tloušťce 0,5 cm. Vyrobené z lakovaného dřeva v odpovídající barvě tuhy. Balení obsahuje deset pastelek (černá, hnědá, tmavě zelené, světle zelená, tmavě modrá, světle modrá, růžová, červená, oranžová a žlutá). Délka pastelek cca 17,5 cm. Výrobek má certifikační značku FSC, svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

HERLITZ Trilino 12 barev (triangle)

Barevná zábava s pastelkami - do školy i pro kreslení doma! Pastelky ve tvaru trojúhelníku s tuhou o tloušťce 0,5 cm. Vyrobené z přírodního dřeva. Balení obsahuje dvanáct pastelek (černá, hnědá, tmavě zelené, světle zelená, tmavě modrá, světle modrá, fialová,růžová, béžová, červená, oranžová a žlutá). Délka pastelek cca 17,5 cm. Výrobek má certifikační značku FSC, svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem....

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Akvarelové Mondeluz 3725 - 36 ks

Umělecká souprava akvarelových pastelek v plechovém pouzdře. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající až 72 různých barevných odstínů. Při aplikaci štětce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Balení obsahuje 36 pastelek.

Více informací
od 468 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Akvarelové Mondeluz 3727 - 72 ks

Umělecká souprava akvarelových pastelek v plechovém pouzdře. Pastelky vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající až 72 různých barevných odstínů. Při aplikaci štětce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Balení obsahuje 36 pastelek.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky Jumbo - 6ks

Silné trojhranné školní pastelky. Barevná stopa na papíru je sytá. Průměr pastelky 10,4 mm..

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky KRTEK - 36ks

Souprava šestihranných pastelových tužek. Pastelky jsou v dřevěném plášti a balené po 36 odstínech do kartonové krabičky. Zanechávají sytou stopu a jsou vhodné pro školáky i pro univerzální použití.

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky školní 36ks

Standardní školní pastelky Koh-i-noor v soupravě po 36 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky Triocolor - 6ks

Trojhranné pastelové tužky v dřevěném plášti. 6 barev baleno do kartonové krabičky. Ergonomický trojhranný tvar umožňuje optimální držení a vedení tužky. Jsou určeny jak pro školáky tak i děti předškolního věku. Tyto tužky získávají stále ...

Více informací
od 33 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky trojhranné - 24ks

Kvalitní trojhranné silné lakované pastelky firmy Koh-i-noor z kolekce Umění. Pastelky jsou vhodné pro první držení v dětské ruce, jejich přírodní dřevo zabraňuje pocení a klouzání ruky po povrchu pastelky. Díky silnému barevnému jádru zanechávají barevně sytou a jasnou stopu a jsou odolné i nešetrnému dětskému zacházení. Balení obsahuje 24 pastelek. Délka pastelky: 17 cm.

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Progresso - 12 barev

Nedřevěné pastelky v laku. Pastelky se dají použít pro klasické kreslení špičkou, pro stínování celou ořezanou plochou či k roztírání ořezaných částeček prsty.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Sada pastelek 12 ks

Kvalitní české pastelky firmy Koh-i-noor prověřené dětmi. Tyto pastelky se vyznačuji odolností, pěknou barevnou škálou, dlouhou životností, dobře se ořezávají a mají nelámavou tuhu. Délka pastelky: 17,5 cm

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Sada pastelek 12 ks Krtek

Souprava šestihranných pastelových tužek. Pastelky jsou v dřevěném plášti a balené po 12 odstínech do kartonové krabičky. Zanechávají sytou stopu a jsou vhodné pro školáky i pro univerzální použití.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Sada pastelek 18 ks

Kvalitní české pastelky firmy Koh-i-noor prověřené dětmi. Tyto pastelky se vyznačuji odolností, pěknou barevnou škálou, dlouhou životností, dobře se ořezávají a mají nelámavou tuhu. Délka pastelky: 17,5 cm

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Sada pastelek 6 ks

Kvalitní české pastelky firmy Koh-i-noor prověřené dětmi. Tyto pastelky se vyznačuji odolností, pěknou barevnou škálou, dlouhou životností, dobře se ořezávají a mají nelámavou tuhu. Délka pastelky: 17,5 cm

Více informací
od 15 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Školní pastelky 12 ks

dřevěné pastelky. školní pastelky dřevěné souprava 12 barev v naší nabídce naleznete rozsáhlý sortiment školních a kancelářských potřeb

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Trojhranné 3154 Triocolor Natur silné 24 ks

Kvalitní trojhranné silné pastelky firmy Koh-i-noor v přírodním dřevu z kolekce Umění. Pastelky jsou vhodné pro první držení v dětské ruce, jejich přírodní dřevo zabraňuje pocení a klouzání ruky po povrchu pastelky. Díky silnému barevnému jádru zanechávají barevně sytou a jasnou stopu a jsou odolné i nešetrnému dětskému zacházení. Balení obsahuje 24 pastelek. Délka pastelky: 17 cm.

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Trojhranné 3162 Triocolor silné 12 ks

Souprava 12 ks trojhranných pastelových tužek TR-10,4 mm v dřevěném plášti. Ergonomický trojhranný tvar umožňuje optimální držení a vedení tužky. Pastelky jsou vhodné jak pro školní použití tak i umělecké kreslení, zvláště vhodné pro dyslektiky a dysgrafiky. Balení obsahuje 24 pastelek. Délka pastelky: cca 18 cm

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Trojhranné tenké Triocolor 18 ks

Trojhranné pastelové tužky v dřevěném plášti. 12 barev baleno do kartonové krabičky. Ergonomický trojhranný tvar umožňuje optimální držení a vedení tužky. Jsou určeny jak pro školáky tak i děti předškolního věku. Tyto tužky získávají stále větší oblibu.

Více informací
od 57 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Trojhranné Triocolor 3152 - 12 ks

Kvalitní trojhranné silné pastelky firmy Koh-i-noor v přírodním dřevu z kolekce Umění. Pastelky jsou vhodné pro první držení v dětské ruce, jejich přírodní dřevo zabraňuje pocení a klouzání ruky po povrchu pastelky. Díky silnému barevnému jádru zanechávají barevně sytou a jasnou stopu a jsou odolné i nešetrnému dětskému zacházení. Délka pastelky: 17 cm

Více informací
od 148 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Umělecké Magic 3v1 - 23+1 ks

Kulaté pastelové tužky v laku MAGIC se speciálním tříbarevným jádrem – 3 odstíny barvy v jedné tuze. Tužka vytváří vícebarevnou stopu, která se mění natočením hrotu. Jedinečná pro vybarvení větších ploch, na které se má střídat více blízkých odstínů např. tráva, moře atd. Pro dosažení barevného efektu za použití různých technik kreseb ,stínování, šrafování, je výsledný efekt kresby plastičtější než u kresby klasickou pastelkou. K dotvoření přirozeného efektu hotové kresby se použije Blender ...

Více informací
od 635 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Umělecké Progresso Aquarell 8784 - 24 ks

Souprava 24 kusů nedřevěných pastelek v laku KOH-I-NOOR Polycolor v plechovém pouzdře potěší každého začínajícího i zkušeného umělce. Pastelky se dají použít pro klasické kreslení špičkou, pro stínování celou ořezanou plochou či k roztírání ořezaných částeček prsty. Baleno v plechové krabičce, obsahuj 24 pastelek.

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR v laku Progresso 12ks

Základem barevného jádra vodou rozmyvatelných pastelových bezdřevých tužek Progresso Aquarell jsou vydatné, vysoce kvalitní, a dokonale dispergované pigmenty. Na jejich světlostálosti a dávkované koncentraci je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla. Pro příjemné nanášení a možnost následného efektu rozmývání suché malby vodou je v pastelovém jádru obsažena složka zaručující vynikající rozpouštění všech obsažených komponentů vodou. Rozmytí lze dosáhnout již pouhým zakápnutí...

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED Aqua Color'Peps 12ks + štětec

Souprava 12 kusů vodou rozmývatelných pastelek MAPED Aqua Color'Peps potěší každého malého umělce. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps - 12 barev

Sada 12 barevných voskovek vhodné pro děti od 3 let. Voskovky jsou trojhranné a tělo mají pokryté papírem. Vosk je měkký a nezanechává stopy na rukou. Barvy lze překrývat či používat techniku škrábání pro překreslování reliéfního povrchu. Průměr voskovek: 9 mm.

Více informací
od 30 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps - 18 barev

Voskovky s trojhranným tělem. Jasné barvy, měkký vosk. Nezanechávají stopy na rukou, tělo je kryto papírem. Průměr voskovky 9 mm Pro děti od 3 let

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps Duo - oboustranné pastelky

* trojhranné tělo, * měkká, odoulná tuha, * jasné barvy, * tloušťka tuhy 2,9 mm, [pastelka 2,9 mm] [ergonomic 03] [odolné vůči nárazům] [pouzdro], [otestováno]PODÍVEJTE SE NA NÁŠ BLOG ŠKOLNÍ SVĚT, JAK TYTO PASTELKY DOPADLY V NAŠEM TESTU PASTELEK.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Color'Peps 12ks

Souprava 12 kusů ergonomických pastelek MAPED Color'Peps. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Tloušťka tuhy: 2,9 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Color'Peps 12ks s ořezávátkem

Souprava 12 kusů ergonomických pastelek MAPED Color'Peps a ořezávátka Mapet. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Tloušťka tuhy: 2,9 mm Délka pastelky: cca 17 cm Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Color'Peps 24ks

Souprava 24 kusů ergonomických pastelek MAPED Color'Peps se zvířecími motivy. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Tloušťka tuhy: 2,9 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 120 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Color'Peps 48ks

Souprava 48 kusů pastelek s veselým designem. Ergonomické pastelky Maped Color'Peps mají trojhranné tělo, měkkou odolnou tuhu a jasné barvy. Tloušťka tuhy 2,9 mm.

Více informací
od 230 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Color'Peps 6ks

Souprava 6 kusů ergonomických pastelek MAPED Color'Peps. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Tloušťka tuhy: 2,9 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 27 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Color'Peps Animals 12ks

Souprava 12 kusů ergonomických pastelek MAPED Color'Peps se zvířecími motivy. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Tloušťka tuhy: 2,9 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 60 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Jumbo Color'Peps 12ks

Sada 12 ks silných barevných tužek v pouzdře. Šířka tuhy 5 mm. Trojhranné tělo, měkká a odolná tuha, jasné barvy. Francouzská značka zaručuje vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojboké Jumbo Color'Peps 18ks

Souprava 18 kusů ergonomických pastelek MAPED Jumbo Color'Peps. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Tloušťka tuhy: 4,7 mm Délka pastelky: cca 17 cm Vhodné pro děti od 2 let.

Více informací
od 142 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED Trojhranné Aqua Color'Peps 12ks + štětec

Souprava vodou rozmývatených barevných tužek v pouzdře. Trojhranné tělo, měkká a odolná tuha, jasné barvy. Součástí je štětec. Francouzská značka zaručuje vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design. Sada obsahuje 12 ks.

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

MAPED trojhranné Color'Peps 12ks v plechové krabičce

Pastelky v kovovém pouzdře. Pouzdro je odolné proti nárazům, chrání tužky před poškozením. Trojhranné tělo, měkká a odolná tuha, jasné barvy. Šířka tuhy 2,9 mm. Francouzská značka zaručuje vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

PELIKAN trojboké Combino 12ks (silné)

Sada 12 kusů silných ergonomických pastelek se zvířecími motivy, které lze kombinovat. Výhody: * zářivé a intenzivní barvy * měkká odolná tuha * trojhranný tvar * místo pro jmenovku Tloušťka tuhy: 4 mm Délka pastelky: 17 cm

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

PELIKAN trojboké Silverino 12ks

Sada 12 kusů ergonomických pastelek Silverino německé značky Pelikan . Výhody: * zářivé a intenzivní barvy * měkká odolná tuha * trojhranný tvar * místo pro jmenovku Tloušťka tuhy: 3 mm Délka pastelky: 17 cm

Více informací
od 70 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO Aquacolor 24ks

24 – kusová sada akvarelových pasteliek je určená pre školákov s výtvarnými ambíciami aj pre pokročilejších študentov výtvarného umenia. Ceruzky vynikajú čistými brilantnými farbami s vysokou svetlo stálosťou. Pri aplikácii štetca a vody je možné ich stopu celkom rozotrieť a následne aplikovať techniku akvarelovej kresby. Súprava je ideálnym úvodom do zložitejšej formy maľby pre deti. Balené v praktickej plechovej krabičke.

Více informací
od 315 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO EASYstart sada 12 pastelek pro leváky s ořezávátkem

Speciální ergonomicky tvarované pastelky s ploškami pro intuitivně správný úchop jsou ideální pro první dětské malůvky. Balení obsahuje 12 pastelek a ořezávátko. Začít se správným držením pastelky? Na to není nikdy příliš brzy. STABILO EASYcolors vede děti hravou formou ke správnému úchopu. Tyto ergonomicky tvarované pastelky pro leváky byly vyvinuty odborníky speciálně pro předškolní a školní děti. Díky trojhrannému silnějšímu tvaru a speciálním ploškám vedou děti intuitivně ke správnému úc...

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO EASYstart sada 6 pastelek pro leváky

Speciální ergonomicky tvarované pastelky s ploškami pro intuitivně správný úchop jsou ideální pro první dětské malůvky. Balení obsahuje 6 pastelek. Začít se správným držením pastelky? Na to není nikdy příliš brzy. STABILO EASYcolors vede děti hravou formou ke správnému úchopu. Tyto ergonomicky tvarované pastelky pro leváky byly vyvinuty odborníky speciálně pro předškolní a školní děti. Díky trojhrannému silnějšímu tvaru a speciálním ploškám vedou děti intuitivně ke správnému úchopu pastelky...

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO EASYstart sada 6 pastelek pro praváky

Speciální ergonomicky tvarované pastelky s ploškami pro intuitivně správný úchop jsou ideální pro první dětské malůvky. Balení obsahuje 6 pastelek. Začít se správným držením pastelky? Na to není nikdy příliš brzy. STABILO EASYcolors vede děti hravou formou ke správnému úchopu. Tyto ergonomicky tvarované pastelky pro praváky byly vyvinuty odborníky speciálně pro předškolní a školní děti. Díky trojhrannému silnějšímu tvaru a speciálním ploškám vedou děti intuitivně ke správnému úchopu pastelk...

Více informací
od 178 Kč
Koupit nejlevněji

Stabilo Trio - 18 barev

Trojhranné silné ergonomické pastelky, které se dobře drží v ruce. 12 pestrých a sytých barev. Tuha o šířce 4,2 mm.

Více informací
od 230 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO Trio thick sada 12 pastelek

Trio silné pastelky jsou ideální pro malé umělce, kteří si rádi kreslí. Pastelky mají silný, trojhranný tvar, který dětem usnadňuje jejich držení. Balení obsahuje 12 pastelek. Pokud vaše dítě rádo kreslí, vyzkoušejte tyto pastelky. STABILO Trio silné mají trojhranný tvar a jsou navrženy tak, aby se dětem dobře držely a pomohly naučit je správně používat psací potřeby. Pastelky patří do produktové skupiny Trio, která nabízí i fixy a tužky. Typickým znakem je trojhranný tvar, který se dobře d...

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO Trio thick sada 12 pastelek s ořezávátkem

Trio silné pastelky jsou ideální pro malé umělce, kteří si rádi kreslí. Pastelky mají silný, trojhranný tvar, který dětem usnadňuje jejich držení. Balení obsahuje 12 pastelek a ostruhovátko Pokud vaše dítě rádo kreslí, vyzkoušejte tyto pastelky. STABILO Trio silné mají trojhranný tvar a jsou navrženy tak, aby se dětem dobře držely a pomohly naučit je správně používat psací potřeby. Pastelky patří do produktové skupiny Trio, která nabízí i fixy a tužky. Typickým znakem je trojhranný tvar, kte...

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO Trio thick sada 18 pastelek

Trio silné pastelky jsou ideální pro malé umělce, kteří si rádi kreslí. Pastelky mají silný, trojhranný tvar, který dětem usnadňuje jejich držení. Balení obsahuje 18 pastelek. Pokud vaše dítě rádo kreslí, vyzkoušejte tyto pastelky. STABILO Trio silné mají trojhranný tvar a jsou navrženy tak, aby se dětem dobře držely a pomohly naučit je správně používat psací potřeby. Pastelky patří do produktové skupiny Trio, která nabízí i fixy a tužky. Typickým znakem je trojhranný tvar, který se dobře d...

Více informací
od 194 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO Trio thick sada 18 pastelek s ořezávátkem

Trio silné pastelky jsou ideální pro malé umělce, kteří si rádi kreslí. Pastelky mají silný, trojhranný tvar, který dětem usnadňuje jejich držení. Balení obsahuje 24 pastelek a ostruhovátko Pokud vaše dítě rádo kreslí, vyzkoušejte tyto pastelky. STABILO Trio silné mají trojhranný tvar a jsou navrženy tak, aby se dětem dobře držely a pomohly naučit je správně používat psací potřeby. Pastelky patří do produktové skupiny Trio, která nabízí i fixy a tužky. Typickým znakem je trojhranný tvar, kte...

Více informací
od 223 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

pastelky 36ks  •  pastelky kores  •  nelamave pastelky  •  pastelky xxl  •  lego pastelky  •  pastelky staedtler  •  wiky pastelky  •  pevne pastelky  •  pastelky colorino  •  pastelky 24ks  •  kores pastelky  •  pastelky akvarelove  •  pastelky trio  •  jumbo pastelky  •  pastelky 2f  •  pastelky 120  •  pastelky neon  •  neonove pastelky  •  pastelky faber  •  pastelky 60  •  pastelky sady  •  barevne pastelky  •  blender pastelky  •  pastelky hvezda  •  pastelky umelecke  •  pastelky 48ks  •  cokoladove pastelky  •  3d pastelky  •  pastelky 12ks  •  kvalitni pastelky  •