Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  Xerox PERFORMER, A3

Xerox PERFORMER, A3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Xerox, jeden z předních výrobců tiskáren, samozřejmě dodává i kvalitní papíry ke svým tiskárnám a jedním z těchto produktů je i fotopapír s názvem Performer. Univerzální papír pro běžné kopírování a tisk. Vhodný pro interní dokumenty i velkoobjemový tisk. Poskytuje spolehlivý výkon za výhodnou cenu. Papír má běžnou gramáž 80 g/m2 a jedno balení obsahuje 500 kusů papíru formátu A3...

Všechny nabídky pro Xerox PERFORMER, A3

Popis Xerox PERFORMER, A3

SOFTCOM.cz píše:

Papír Xerox Performer představuje základní kancelářský papír v nabídce firmy Xerox. Vhodný pro každodenní použití v kancelářských laserových tiskárnách a kopírkách, umožňuje spolehlivý tisk. Je vyráběn ve shodě s přesnými mezinárodními specifikacemi firmy Xerox.

NOBYNET kancelářské potřeby s.r.o. píše:

Kancelářský kopírovací papír, vhodný pro běžné použití do kopírek, faxů a tiskáren. Formát A3, gramáž 80 g, balení 500 listů. Hlavní předností tohoto papíru je : - Nízká prašnost - (málo se zanáší tiskárny, kopírky, faxy a tím se prodlužuje životnost všech pohyblivých součástí a to i podavačů) - Stálá bělost (za tuto cenu je papír výborně bílý) - Skvělá cena !

Parametry Xerox PERFORMER, A3

Výrobce Xerox
Fotopapír Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: