Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  HP Q8696A

HP Q8696A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 171 Kč
Popis produktu Společnost HP není na našem trhu žádným nováčkem. Jedná se o společnost, která oblibu mezi zákazníky získala především díky výrobě tiskáren a spotřebního materiálu. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou a poměrně přijatelnou cenou. Tentokrát si pro nás společnost HP připravila lesklý bílý foto papír pro tisk krásných fotografií studiové kvality s realistickými barvami. HP A...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HP Q8696A

Popis HP Q8696A

Popis produktu
Společnost HP není na našem trhu žádným nováčkem. Jedná se o společnost, která oblibu mezi zákazníky získala především díky výrobě tiskáren a spotřebního materiálu. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou a poměrně přijatelnou cenou.
Tentokrát si pro nás společnost HP připravila lesklý bílý foto papír pro tisk krásných fotografií studiové kvality s realistickými barvami. HP Advanced Glossy je formátu 13x18, jedná se o gramáž 250 g/m2 a v balení naleznete celkem 25 ks. Tento foto papír je silný a odolný a má velkou výdrž i při časté manipulaci s ním.
Papír HP Advanced Glossy dosahuje nejlepších výsledků u tiskáren HP a u originálních inkoustů HP, kteří jsou speciálně navržené pro společnou činnost. Fotografie vytištěné na tento foto papír jsou voděodolné a okamžitě uschnou, a proto s nimi můžete manipulovat ihned po vyjmutí z tiskárny, aniž by se fotografie rozmazaly.
Jak hodnotíte popis produktu?
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Základní parametry
Formát:
13x18
Typ papíru:
Foto papír
Povrchová úprava:
lesklý
Počet listů v balení:
25
Gramáž [g/m2]:
250

Parametry HP Q8696A

Výrobce HP

Podobné produkty