Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  HP Premium Photo Paper Glossy

HP Premium Photo Paper Glossy

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Fotografický papír HP Premium Plus Glossy Photo Paper špičkové kvality dodá vašim fotografiím profesionální vzhled v lesklém provedení. Pochlubte se svými oblíbenými fotografiemi bez čekání – fotografie na fotografickém papíru HP Premium Plus Photo Paper bleskově schnou a jsou odolné proti vodě a rozpití. Přináší jasné a působivé fotografie s přesnou reprodukcí barev a s ostrými d...

Všechny nabídky pro HP Premium Photo Paper Glossy

Popis HP Premium Photo Paper Glossy

SOFTCOM.cz píše:

Fotopapír HP Premium Plus Glossy - lesklý, 25 listů 10x15 cm
Gramáž: 300 g/m2
Povrch: lesklý
Počet listů v balení: 25
Kompatibilní s inkoustovými tiskárnami.
Kompatibilitu s vaší tiskárnou si vždy ověřte v návodu tiskárny, kde budou uvedeny jak formáty, tak maximální gramáže papíru.

PCvKondici píše:

HP Premium Plus Glossy Photo Paper, 10x15cm, 300 g/m2, 25 ks, CR677ATento papír špičkové kvality dodá vašim fotografiím profesionální vzhled v lesklém provedení. Pochlubte se svými oblíbenými fotografiemi bez čekání – fotografie na fotografickém papíru HP Premium Plus Photo Paper bleskově schnou a jsou odolné proti vodě a rozpití.Tiskněte doma fotografie profesionální kvality v provedení jako z fotolabu. Fotografický papír HP Premium Plus Photo Paper přináší jasné a působivé fotografie s přesnou reprodukcí barev a s ostrými detaily.Použitím papíru vyrobeného z vlákna s certifikátem FSC podpoříte zodpovědné využívání přírodních zdrojů. Tento fotografický papír lze recyklovat ve spotřebitelských sběrných systémech, které přijímají nápojové kartony. Tak lze napomoci ke snižování dopadu na životní prostředí[2].

Parametry HP Premium Photo Paper Glossy

Výrobce HP
Fotopapír Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: