Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  HP CR675A

HP CR675A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Fotografický papír HP Premium Plus Glossy Photo Paper špičkové kvality dodá vašim fotografiím profesionální vzhled v lesklém provedení. Pochlubte se svými oblíbenými fotografiemi bez čekání – fotografie na fotografickém papíru HP Premium Plus Photo Paper bleskově schnou a jsou odolné proti vodě a rozpití. Přináší jasné a působivé fotografie s přesnou reprodukcí barev a s ostrými d...

Všechny nabídky pro HP CR675A

Popis HP CR675A

Popis produktu
Fotografický papír HP Premium Plus Glossy Photo Paper špičkové kvality dodá vašim fotografiím profesionální vzhled v lesklém provedení. Pochlubte se svými oblíbenými fotografiemi bez čekání – fotografie na fotografickém papíru HP Premium Plus Photo Paper bleskově schnou a jsou odolné proti vodě a rozpití. Přináší jasné a působivé fotografie s přesnou reprodukcí barev a s ostrými detaily.
Lesklý fotografický papír HP Premium Plus Glossy Photo Paper je kompatibilní se všemi inkoustovými tiskárnami. Je optimalizován pro tiskárny HP, s nimiž dosahuje vynikajících tiskových výsledků.
Balení obsahuje 20 ks papíru HP Premium Plus Glossy Photo Paper (CR675A) formátu A3 (297 x 420 mm). Jedná se o silné a odolné médium s gramáží 300g/m2.
Jak hodnotíte popis produktu?
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Formát:
A3
Typ papíru:
Foto papír
Povrchová úprava:
lesklý
Počet listů v balení:
20
Gramáž [g/m2]:
300

Parametry HP CR675A

Výrobce HP

Podobné produkty