Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  HP CHP910

HP CHP910

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Společnost HP představila na trhu papír s označením Copy CHP910. Matný papír HP Copy CHP910 přináší optimalizovanou kvalitu a spolehlivost tisku především s tiskárnami HP. Balení obsahuje 500 listů papíru HP Copy CHP910 formátu A4 s gramáží 80 g/m2. Jak hodnotíte popis produktu? Dobrý Navrhnout úpravu Technické parametry Základní parametry Formát: A4 Typ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HP CHP910

Popis HP CHP910

Roličky Morava píše:

Víceúčelový papír od společnosti HP pro laserový a inkoustový tisk.
Papír má vysokou bělost, hladkost a tuhost. Tuhost zajišťuje spolehlivý průchod tiskovým strojem. Papír zajišťuje ostrý tisk ve všech tiskových zařízení.
Počet listů v jednom balení je 500.

Digiboss.cz píše:

HP Copy Paper-500 sht/A4/210 x 297 mm, 80 g/m2, CHP910 najdte na Digiboss.cz. HP Copy Paper-500 sht/A4/210 x 297 mm, 80 g/m2, CHP910 nabízíme i na splátky. HP Copy Paper-500 sht/A4/210 x 297 mm, 80 g/m2, CHP910
Papír speciálně vyvinutý pro vysokorychlostníkopírování, ale výborně použitelný i pro každodennípoužití v tiskárnách. Kvalita je zaručena přísnýmitesty HP.. Poplatky : 0.000000

všeprotisk.cz píše:

Levný a přitom kvalitní kancelářský papír formátu A4 střední kvality, speciálně vyvinutý pro běžné i vysokorychlostní kopírování a tisk. Výborně použitelný i pro každodenní použití v tiskárnách.
Dopřejte vaší tiskárně kvalitu za cenu obyčejného papíru.
Kvalita je zaručena přísnými testy HP.
Papír je vyroben je vyroben tak, aby se snížil obsah prachových částic. Díky technologii HP ColorLok jsou texty a grafika výraznější.
Vlastnosti:
Formát: A4
Gramáž: 80 g/m2
Balení: 500 listů
Kompatibilita: Pro černobílé i barevné laserové tiskárny a kopírky

S-Tonershop píše:

Papír formátu A4, 80g, 500 listů v balení. Kvalitní nerecyklovaný papír Xerox vhodný pro každodenní použití ve všech typech tiskáren, kopírovacích strojů, laserových či inkoustových faxech a multifu

SOFTCOM.cz píše:

Základní HP papír speciálně vyvinutý pro vysokorychlostní kopírování, ale výborně použitelný i pro každodenní použití v tiskárnách. Kvalita je zaručena přísnými testy HP.
Pro laser, inkjet, copy
HP Copy Paper ( HP Home and Office Paper)

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Papír do tiskárny HP Copy A4, 80g, 500 listů od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. HPPCHP910 - Typ: Kancelářský papír Provedení: Matný Počet ks v balení (ks): 500 Gramáž (g/m2): 80 Přehled Papír HP Copy Paper je určen pro všechna kancelářská zařízení. Je ideální pro střední a velké společnosti. Je určen k tisku ve velkém objemu a je vyroben tak, aby se snížil obsah prachových částic, které mohou způsobit uvíznutí papíru. Funkce Je určen...

Printprofi píše:

HP COPY kancelářský papír pro každodenní použití.
Výborný pro tisk na laserové i inkoustové tiskárny, i na jiné kancelářské zařízení. Zaručuje vysokou kvalitu tisku díky technologii COLORLOK.
COLORLOCK - ve srovnání so obyčejním papírem jsou barvy o 25% jasnější, inkoust schne 2,5x rychleji a černá je o 16% výraznější.
Papír HP COPY je speciálně vyvinutý pro vysokorychlostní kopírování. Ideální pro každodenní kancelářské práce a černobílé dokumenty.
HP Eco Fasct - papír je 100% biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

KASA.cz píše:

Přehled
Papír HP Copy Paper je určen pro všechna kancelářská zařízení. Je ideální pro střední a velké společnosti. Je určen k tisku ve velkém objemu a je vyroben tak, aby se snížil obsah prachových částic, které mohou způsobit uvíznutí papíru.
Funkce
Je určen pro kopírky s vysokým objemem tisku, ale je natolik všestranný, že jej lze používat i v tiskárnách.
Odolává uvíznutí ve vysokorychlostních laserových tiskárnách a kopírkách.
Vhodný pro celou řadu běžných použití.
Specifikace
Rozměry média: 210 x 297 mm
Počet listů v balení: 500
Povrch média: Matný
Hmotnost tiskového materiálu: 80 g/m2

Parametry HP CHP910

Výrobce HP

Podobné produkty

Podobné fráze: