Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  HP CHP310

HP CHP310

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Všestranný papír vysoké kvality pro obchodní ko- respondenci a prezentace. Skvělá hladkost a bělost pro dosažení ostrého tisku a grafiky. Vysoká neprůhlednost pro oboustranný tisk. Vyšší plošná hmotnost.

Všechny nabídky pro HP CHP310

Popis HP CHP310

MADER computer píše:

Všestranný papír vysoké kvality pro obchodní ko-
respondenci a prezentace. Skvělá hladkost a bělost
pro dosažení ostrého tisku a grafiky. Vysoká
neprůhlednost pro oboustranný tisk. Vyšší plošná
hmotnost.

CDRmarket.cz píše:

Papír HP LaserJet Paper je bělejší než papír do kopírek a umožňuje tisk mimořádně ostrého textu a podnikové grafiky. Vynikající neprůsvitnost pak umožňuje tisk na obě strany a tudíž použití k tvorbě brožur, bulletinů, prezentací, direct mailů a hlavičkových papírů. Vysoce kvalitní a mimořádně všestranný papír – perfektní na veškeré tiskové a kopírovací práce od každodenní korespondence po externí dokumenty. Navrženy tak, aby poskytovaly vynikající kvalitu a spolehlivost tisku s tiskárnami HP LaserJet. Vysoká bělost zajišťuje vynikající úroveň kontrastu s ostrým textem a brilantními, živými barvami. Mimořádná neprůsvitnost předurčuje tento papír k oboustrannému tisku. Žádné starosti s tím, kterou stranou uložit papír do tiskárny. Silný papír pro laserový tisk prezentační kvality – dodává veškerému tisku skutečně kvalitní vzhled. Ideální na podnikovou komunikaci a marketingové aplikace, např. direct maily, letáky, bulletiny a další propagační materiály. Vyšší hmotnost a neprůsvitnost k dosažení optimální čistoty u oboustranného tisku.

Patro.cz píše:

Kompatibilní se všemi tiskárnami HP LaserJet a HP Color LaserJet, ideální na prezentace, hlavičkové papíry, letáky direct mail, plakáty, bulletiny, brožury a další. 500 listů formátu A4, 90g/m2.; Formát médií a papíru: A4Povrch: matný

Parametry HP CHP310

Výrobce HP

Podobné produkty