Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  HP Advanced Glossy Q8692A

HP Advanced Glossy Q8692A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Společnost Hewlett Packard není na našem trhu žádným nováčkem. Jedná se o společnost, která oblibu mezi zákazníky získala především díky výrobě tiskáren a spotřebního materiálu. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou a poměrně přijatelnou cenou. Tentokrát si pro nás společnost Hewlett Packard připravila lesklý bílý foto papír pro tisk krásných fotografií studiové kvality s...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HP Advanced Glossy Q8692A

Popis HP Advanced Glossy Q8692A

Popis produktu
Společnost Hewlett Packard není na našem trhu žádným nováčkem. Jedná se o společnost, která oblibu mezi zákazníky získala především díky výrobě tiskáren a spotřebního materiálu. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou a poměrně přijatelnou cenou.
Tentokrát si pro nás společnost Hewlett Packard připravila lesklý bílý foto papír pro tisk krásných fotografií studiové kvality s realistickými barvami. Hewlett Packard Advanced Glossy je formátu 10 x 15 cm, jedná se o gramáž 250 g/m2 a v balení naleznete celkem 100 ks. Tento foto papír je silný a odolný a má velkou výdrž i při časté manipulaci s ním.
Papír Hewlett Packard Advanced Glossy dosahuje nejlepších výsledků u tiskáren Hewlett Packard a u originálních inkoustů Hewlett Packard, kteří jsou speciálně navržené pro společnou činnost. Fotografie vytištěné na tento foto papír jsou voděodolné a okamžitě uschnou, a proto s nimi můžete manipulovat ihned po vyjmutí z tiskárny, aniž by se fotografie rozmazaly.
Jak hodnotíte popis produktu?
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Základní parametry
Formát:
10x15
Typ papíru:
Foto papír
Povrchová úprava:
lesklý
Počet listů v balení:
100
Gramáž [g/m2]:
250

Parametry HP Advanced Glossy Q8692A

Výrobce HP

Podobné produkty

Podobné fráze: