Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  COLORWAY PG200020A4

COLORWAY PG200020A4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Společnost Colorway je mezinárodně známá a zabývá se výrobou spotřebního materiálu a čisticích prostředků. Do jejího portfolia patří produkce tonerových a inkoustových kazet, fotografických papírů; čistící soupravy pro TFT a LCD monitory, televizory, tablety, mobilní telefony, CD a DVD disky a pro další elektronické zařízení. Vysoce lesklý fotopapír od společnosti Colorway je n...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro COLORWAY PG200020A4

Popis COLORWAY PG200020A4

Popis produktu
Společnost Colorway je mezinárodně známá a zabývá se výrobou spotřebního materiálu a čisticích prostředků. Do jejího portfolia patří produkce tonerových a inkoustových kazet, fotografických papírů; čistící soupravy pro TFT a LCD monitory, televizory, tablety, mobilní telefony, CD a DVD disky a pro další elektronické zařízení.
Vysoce lesklý fotopapír od společnosti Colorway je navržen pro tisk živých fotorealistických fotografií. Patří mezi nejpoužívanější typ jednostranného fotopapíru, který je určen pro inkoustový tisk. Tento papír s lesklým a hladkým povrchem okamžitě absorbuje voděvzdorné inkousty. Při tisku pigmentovými inkousty je dobré osušit tisk, aby nedocházelo k jeho rozmazávání.
Tento papír je vhodný pro termický a piezoelektrický tisk. Tištěné fotografie je vhodné umístit do alba nebo do rámů pod sklo. Balení obsahuje 20 kusů lesklého fotopapíru formátu A4 s gramáží 200 g/m^2.
Jak hodnotíte popis produktu?
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Základní parametry
Formát:
A4
Typ papíru:
Foto papír
Povrchová úprava:
lesklý
Počet listů v balení:
20
Gramáž [g/m2]:
200

Parametry COLORWAY PG200020A4

Výrobce Colorway
Fotopapír Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: