Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Papír  >  Canon PM-101, A4

Canon PM-101, A4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Společnost Canon se již dlouhou dobu zabývá výrobou kvalitních laserových a inkoustových tiskáren společně s potřebným příslušenstvím. V tiskárnách a multifunkčních zařízeních najdete nové a pokrokové technologie, které vylepšují kvalitu tisku, životnost tiskáren a rychlost tištěných stránek. Fotopapír Canon PM-101 byl navržen s ohledem na kreativitu všech profesionálů a vyznačuje...

Všechny nabídky pro Canon PM-101, A4

Popis Canon PM-101, A4

SOFTCOM.cz píše:

Elegantní matný fotografický papír s hladkým povrchem. Hladká struktura s teplým bílým odstínem poskytující výtisky bez lesku.
Perfektní pro černobílé a barevné fotografie i umělecké reprodukce, kterým dodá nádherně reprodukované teplé barvy a odstíny šedé.
Photo Paper Pro Premium Matte PM-101
Formát A4
Gramáž 210g/m2
Tloušťka 0,31mm
Povrch matný
Balení 20 listů
Kompatibilitu s vaší tiskárnou si vždy ověřte v návodu tiskárny, kde budou uvedeny jak formáty, tak maximální gramáže papíru.

MADER computer píše:

NEW Available from end of October 2013
Matný fotografický papír Photo Paper Pro Premium Matte PM-101
Elegantní matný fotografický papír s hladkým povrchem
Hladká struktura s teplým bílým odstínem poskytující výtisky bez lesku. Perfektní pro černobílé a barevné fotografie i umělecké reprodukce, kterým dodá nádherně reprodukované teplé barvy a odstíny šedé.
Výhody
Vynikající pro reprodukci v teplých barvách
Dokonalá gradace tónů při černobílém tisku
Hladký povrch bez lesku a odlesků
Dokonalá volba pro tiskárny PIXMA Pro
Důležité informace
Hmotnost v gramech na jeden metr čtvereční 210 g/m2

Tloušťka v milimetrech 0,31 mm

Typické fotografie
Podrobný popis
Prvotřídní vzhled a struktura
Fotografický papír Pro Premium Matte, který byl navržen s ohledem na kreativitu všech profesionálů, se vyznačuje hladkou strukturou s teplým bílým odstínem pro mimořádné a speciální výtisky bez lesku. Tento těžký papír je na dotek vysoce kvalitní a pevný a nabízí špičkový matný vzhled.
Profesionální výtisky
Fotografický papír Pro Premium Matte byl navržen tak, aby spolu s profesionální řadou fototiskáren PIXMA od společnosti Canon poskytoval optimální výsledky. A spolu s inkousty LUCIA na bázi pigmentu a inkousty ChromaLife100+ na bázi barviva vám pokaždé zajistí úžasné výtisky.
Špičková reprodukce barev
Tento univerzální papír je ideální pro tisk černobílých a barevných fotografií i uměleckých reprodukcí, kterým dodá úžasně reprodukované teplé barvy a odstíny šedé. Fotografie vytištěné na tento úžasně jemný papír získají v porovnání se standardními lesklými fotografiemi elegantnější vzhled.
Fotografie na celý život
Fotografický papír Photo Paper Pro Premium Matte nabízí mimořádnou kvalitu fotografií a životnost. Spojení tohoto papíru s originálními inkousty Canon ochrání fotografie před snížením kvality způsobeným plyny a světlem,...

Digiboss.cz píše:

Canon PM-101, A4 fotopapír matný, 20 ks, 210g/m najdte na Digiboss.cz. Canon PM-101, A4 fotopapír matný, 20 ks, 210g/m nabízíme i na splátky. Matný fotografický papír Photo Paper Pro Premium Matte PM-101
Elegantní matný fotografický papír s hladkým povrchem
Hladká struktura s teplým bílým odstínem poskytující výtisky bez lesku. Perfektní pro černobílé a barevné fotografie i umělecké reprodukce, kterým dodá nádherně reprodukované teplé barvy a odstíny šedé.
Výhody:
• Vynikající pro reprodukci v teplých barvách
• Dokonalá gradace tónů při černobílém tisku
• Hladký povrch bez lesku a odlesků
• Dokonalá volba pro tiskárny PIXMA Pro
Prvotřídní vzhled a struktura
Fotografický papír...

Parametry Canon PM-101, A4

Výrobce Canon
Fotopapír Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: