Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Hodinky  >  Pánské hodinky  >  Pánské společenské hodinky  >  Casio Edifice EFR 549D-1A2

Casio Edifice EFR 549D-1A2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 269 Kč
Porovnat 5 obchodů

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 4 302 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Casio Edifice EFR 549D-1A2

Popis Casio Edifice EFR 549D-1A2

Helveti.cz píše:

Hodinky Casio Edifice EFR 549D-1A2 jsou pánské hodinky, které se vyznačují svou univerzálností, díky níž jsou využitelné jak na každodenní nošení, tak na sportovní aktivity.
Casio Ediface EFR 549D-1A2 disponují ukazatelem data, dne v týdnu, stopkami, či tachymetrem. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ciferník chrání minerální sklíčko. Vodotěsnost hodinek je 100M - vhodné na běžné plavání, šnorchlování, či vodní sporty. Díky rozměrům 48 mm se řadí mezi rozměrově větší hodinky.

CentrumHodinek.cz píše:

Pánské hodinky Casio Edifice s kódem produktu EFR-549D-1A2VUEF spadají do skupiny sportovních modelů této oblíbené japonské značky. Jedná se o designově propracovaný model, analogový ciferník je zbarven do tmavé šedé barvy, okraj ciferníku lemuje modře zbarvená luneta, i budíky integrovaného chronografu. Na ciferníku obíhá několik synchronizovaných ručiček zobrazujících časové údaje (hodiny, minuty, vteřiny), a také funkci stopky. Na třetí hodině je vsazen ukazatel data a dne v týdnu. Pokud máte rádi hodinky větší velikosti, pak pro vás budou optimální volbou s dobrým poměrem cena / kvalita.

Parametry Casio Edifice EFR 549D-1A2

Výrobce Casio

Podobné produkty

Podobné fráze: