Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Parfémy a toaletní vody  >  Pánské parfémy  >  Bvlgari Aqva Pour Homme EdT 50 ml

Bvlgari Aqva Pour Homme EdT 50 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bvlgari Aqva Pour Homme EdT 50 ml Pánská toaletní voda 50 ml

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bvlgari Aqva Pour Homme EdT 50 ml

Popis Bvlgari Aqva Pour Homme EdT 50 ml

ProdejParfemu.cz píše:

Jedna z nejlepších a nejoblíbenějších pánských vůní na trhu.
Jiskřivá, pozitivní vůně. Svěží kompozice v sobě pojí bohatství mořských tónů, vůni pomerančových hájů a soulad čtveřice základních prvků - vody, ohně, země a vzduchu. AQVA POUR HOMME vychází z aromatické vodní svěžesti, jejíž čistě přírodní a ničím umělým nerušené tóny stály u zrodu nové vůně od BVLGARI.
Složení
Hlava - pomerančovník, mandarinka
Srdce - mořská tráva posidonie, svatolína
Základ - ambra

Allzora píše:

Pánská toaletní voda SloženíHlavabergamot,citrón,vodní tóny,šalvějSrdceambra,jablko,mořská voda

OnlineParfem.cz píše:

Iskrivá, pozitívnymi emóciami vibrujúca vôňa je čistou a ako ranná rosa osviežujúcou esenciou určenou mužovi, ktorý si cení svoje schopnosti sebaovládania a jasnej mysli. Svieža kompozícia v sebe spojuje bohatstvo morských tónov, vôňu pomarančových hájov a ctí si súlad medzi štvoricou základných prvkov: vody, ohňa, zemi a vzduchu. AQVA POUR HOMME vychádza z aromatickej vodnej sviežosti, ktorej čisté prírodné a ničím umelým nerušené tóny stáli pri zrode novej vône od BVLGARI.Muž AQVA žije v dokonalej harmónii so svojim telom, svojou myslou a okolitým svetom. Pohybuje sa s vrodenou gracióznosťou, vďaka nej vpláva a kormidluje úspešne vodami svojho života. Je tým, kto dokáže odhalovať prírodné kúzla, dostáva sa až k ich koreňom a vracia sa obohatený o poznanie vychádzajúce zo základných prvkov - predovšetkým však tých, ktoré súvisia akýmkolvek spôsobom s vodou a morskou hlbočinou. Má plnú dôveru vo svojich inštinktoch a spolieha sa na svoju intuíciu, ktorá mu umožňuje byť vždy kludným a nad vecou, aj keď more pod jeho bárkou sa začína občas aj búriť. Absolútna mužnosť sa odráža v jeho jednoduchom životnom štýle. Jeho vnútorná energia a emócie plné ludského hnutia na neho prezrádzajú, že má pred sebou muža pozorného, disponujúceho a vládnucého všetkým, čo mu bolo dané do vienka.

Notino píše:

Bvlgari Aqva Pour Homme, 50 ml, Toaletní vody pro muže, Jako by se zrodila pod hladinou moře ‒ toaletní voda pro muže Bvlgari Aqva Pour Homme je prostoupená svěžestí vody a odráží v sobě její nekonečnou hloubku. Bude vždy nadčasová a neunikne ničí pozornosti.čistá svěží vůněcitrusová vůnědřevitá vůněvynikne na muži, který se nebojí být sám sebousvěží vůně, ideální do teplého počasí

Patro.cz píše:

Aromatická vůně inspirována silou Atlantského oceánu. Vydejte se do mořských hlubin a poznejte sílu Atlantiku s pánskou vůní **Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve**. Je symbolem moderního muže, který miluje výzvy, dobrodružství a volnost.
Čistě svěží, smyslná a velmi mužná vůně, která vyjadřuje sílu oceánu. Energizující složení se šťavnatým ovocem, vodními tóny a měkkým dřevem. Celé kompozici dominují akordy vzácné ambry, která vůni dodává harmonii a originalitu. Vychutnejte si vůni Atlantiku, vzrušující pocit svěžesti a nespoutanou sílu.
Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve zachycuje různé stránky muže. Vyzdvihněte tu svou silnou a ukažte své pravé já s pánskou vůní *Aqva Pour Homme Atlantiqve*.Hlavakalabrijský bergamot,sicilský citron,vodní tóny,šalvějSrdcejablko,mořské tóny,pravá ambraZákladbenzoin,jantarové dřevo,pačuli,santalové dřevo,vetiver

PARFEMLAND.cz píše:

Vibrující a hluboce mužná vůně
Jiskřivá, pozitivními emocemi vibrující vůně je čistou a jako ranní rosa osvěžující esencí určenou muži, který si cení své schopnosti sebeovládání a jasné mysli.
Svěží kompozice v sobě pojí bohatství mořských tónů, vůni pomerančových hájů a ctí soulad mezi čtveřicí základních prvků: vody, ohně, země a vzduchu.
AQVA POUR HOMME vychází z aromatické vodní svěžesti, jejíž čistě přírodní a ničím umělým nerušené tóny stály u zrodu nové vůně od BVLGARI.
Muž AQVA žije v dokonalé harmonii se svým tělem, svou myslí i okolním světem. Pohybuje se s vrozenou grácií, díky níž vplouvá a kormidluje úspěšně vodami svého života. Je tím, kdo dokáže odhalovat přírodní kouzla, dostává se až k jejich kořenům a vrací se obohacen o poznání vycházející ze základních prvků – především pak těch, které souvisí jakkoliv s vodou a mořskými hlubinami.
Má plnou důvěru ve své instinkty a spoléhá na svou intuici, která mu umožňuje být vždy v klidu a nad věcí, byť moře pod kýlem jeho bárky života začne občas i bouřit.
Absolutní mužnost se odráží v jeho prostém životním stylu. Jeho vnitřní energie a emoce plné lidského hnutí na něj vyzrazují, že máme před sebou muže pozorně disponujícího a vládnoucího vším, co mu bylo dáno do vínku.

Hlava:
pomeranč, mandarinka
Srdce:
mořská tráva, světlice
Základ:
ambra

FAnn píše:

VŮNĚ ...jako mýty opředený poklad Poseidona se z mořských hlubin vynořuje mořský ambrový akord, který tvoří srdce celé kompozice nové pánské toaletní vody AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE. Její autor Jacques Cavallier umístil do samého centra naší pozornosti vzácnou šedou ambru, aby tak vzdal hold nejen jedné z nejoceňovanějších ingrediencí slavných vůní, ale aby zároveň logicky podpořil propojení vůně s oceánem, jehož je ambra odnepaměti ceněným „darem".
„Mým snem bylo vytvořit takovou vůní, která se stane synonymem osvěžujícího mořského vzduchu. Toho se jednou za čas potřebujeme všichni nadechnout, abychom opět mohli zažít ten pocit svobody a energie, jakou v nás moře zpravidla evokuje. Proto jsem se rozhodl s pomocí ambry sestavit úplně nový mořský ambrový akord, který v sobě propojuje všechnu tu svěžest s harmonií a energií," objasňuje svou cestu k unikátní kompozici AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE její autor Jacques Cavallier.
Mořský ambrový akord je samotnou vonnou esencí oceánu doplněnou o osvěžující doušek citrusové vůně, který prostřednictvím italského bergamotu a sicilských citrónů září hned v úvodu vůně. Závěr pro změnu patří sametově hebkému a mimořádně smyslnému podtónu, který s sebou přináší santálové dřevo, benzoin a pačuli s nepatrným dotekem extraktu z kořenů haitského vetiveru. Jejich přítomnost podtrhuje hřejivé vyústění ambrového srdce připomínajícího, že naši předkové používali ambru i jako mimořádně cenné a zlatem vyvažované afrodiziakum.
Celkový charakter vůně umocňují svou přítomností molekuly Ambroxu® a Cachaloxu®, násobící vonný požitek z jedinečné maskulinní kompozice.

Parametry Bvlgari Aqva Pour Homme EdT 50 ml

Výrobce Bvlgari
Základ parfému Poslední a nejdelší fáze. Tyto látky vydrží nejdéle – několik hodin. Pačuli, Ambra, Cedr
Srdce parfému Druhá fáze vůně. Středně prchavé a dominantní látky, které tvoří povahu dámského parfému. Rozvinou se pár minut po nanesení, působí kolem dvou až tří hodin. Dřevité tóny
Hlava parfému Jedná se o první fázi parfému. Jsou v ní obsaženy látky, které velmi rychle vyprchají, a cítíme je jen chvíli po nanesení. Mandarinka, Pomerančovník
Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Toaletní voda
Objem 50ml

Podobné produkty

Podobné fráze:

Bvlgari Aqva Pour Homme EdT 50 ml •  bvlgari aqva pour homme marine edt 30 ml   •  bvlgari aqva pour homme marine edt 100 ml   •  bvlgari aqva pour homme marine edt 150 ml   •  bvlgari aqva pour homme edt 150 ml m   •  bvlgari aqva pour homme edt 30 ml m   •  bvlgari aqva pour homme panska edt 5 ml   •  bvlgari aqva marine pour homme edt 100 ml   •  bvlgari aqva pour homme edt 150ml ml testr   •  bvlgari aqva pour homme edt objem 100 ml   •  bvlgari aqva pour homme edt 1 ml odstrik   •  bvlgari aqva pour homme edt 100 ml man   •  bvlgari aqva pour homme edt 150 ml 150 ml   •  bvlgari aqva pour homme edt 30 ml 30 ml   •  bvlgari aqva pour homme marine m edt 50ml   •  bvlgari aqva pour homme edt 50ml tester m   •  bvlgari aqva pour homme toniq edt 50ml m   •  bvlgari aqva pour homme edt 30 ml pre muze   •  bvlgari aqva pour homme edt 30 ml pro muze   •  bvlgari aqva pour homme edt 5 ml pro muze   •  bvlgari aqva pour homme edt 5 ml pre muze   •  bvlgari aqva pour homme marine edt 30 ml m   •  bvlgari aqva pour homme 30 ml edt pro muze   •  bvlgari aqva pour homme edt   •  bvlgari aqva pour homme edt 5ml   •  bvlgari aqva pour homme edt 150ml   •  bvlgari aqva pour homme edt 100   •  bvlgari aqva pour homme edt 100ml   •  bvlgari aqva pour homme edt 30ml   •  bvlgari aqva pour homme atlantiqve edt   •  bvlgari aqva marine pour homme edt   •