Elegantní kožené rukavice Letošní zimu vám prochladlé ruce nehrozí. A ani v příštích několika letech si na vás mráz nebo pochmourné počasí nepřijdou. Připravili jsme pro vás totiž elegantní rukavice z jemné a hřejivé jehněčí kůže. Tradiční, na milimetr přesné zpracování doplňuje kontrastní prošívání u spodního lemu rukavic a kontrastní barva vlněné podšívky. Čistý vzhled a funkčnost nade vše Jako vždy prošly naše kožené rukavice fázemi prototypování a postupného ladění. Vyzkoušeli jsme několik... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč

Popis

Elegantní kožené rukavice

Letošní zimu vám prochladlé ruce nehrozí. A ani v příštích několika letech si na vás mráz nebo pochmourné počasí nepřijdou. Připravili jsme pro vás totiž elegantní rukavice z jemné a hřejivé jehněčí kůže. Tradiční, na milimetr přesné zpracování doplňuje kontrastní prošívání u spodního lemu rukavic a kontrastní barva vlněné podšívky.

Čistý vzhled a funkčnost nade vše

Jako vždy prošly naše kožené rukavice fázemi prototypování a postupného ladění. Vyzkoušeli jsme několik kombinací kůže a podšívky, zapínání na kovový cvoček, zdobení nebo kontrastní prošívání všude, kde je třeba rukavice sešít. Věříme, že výsledný produkt je tím nejlepším jak po designové, tak po funkční stránce.
Zobrazit více

Parametry

Určení pro muže
Barva černá