Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky pro holky  >  Panenky  >  Zapf Creation My little Baby Born, 32 cm

Zapf Creation My little Baby Born, 32 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Panenka Baby Born® ve velikosti 32 cm má krásné šatičky v pastelových barvách, ve kterých je tak rozkošná! Na výběr ze dvou variant: v růžových nebo fialových šatičkách.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Zapf Creation My little Baby Born, 32 cm

Popis Zapf Creation My little Baby Born, 32 cm

Proděti.cz píše:

My Little BABY born Super Soft je skvělou panenkou na mazlení. Dupačky panenky jsou neuvěřitelně hebké a tělíčko je naplněno příjemným měkkým materiálem. Střih a zapínání dupaček je vyřešeno speciálním systémem easyFIT, tak aby i ty nejmenší ručičky dokázaly dupačky pohodlně svléknout a obléknout. K dupačkám si panenka přináší i čepičku do barvy. V balení najdete i dudlík pro panenku, který je k dupačkám připevněn růžovou mašličkou a nikdy se tak neztratí.
• Originální panenka My Little BABY born Super Soft
• Na hraní, mazlení, usínání a jako první panenka pro „hru na maminku“
• Panenka má látkové tělíčko s měkkou výplní
• EasyFIT dupačky - speciální rozepínání v oblasti ramen, ideální pro ty nejmenší ručičky

Patro.cz píše:

V balení najdete i dudlík pro panenku, který je k dupačkám připevněn růžovou mašličkou a nikdy se tak neztratí.
Originální panenka My Little BABY born Super Soft.
Na hraní, mazlení, usínání a jako první panenka pro „hru na

Megaknihy.cz píše:

My Little BABY born® Super Soft je skvělou panenkou na mazlení. Tělíčko
panenky je neuvěřitelně hebké a je naplněné příjemným měkkým
materiálem. Růžové dupačky jsou ozdobeny motivem létajícího balónu

Hawaj.cz píše:

My Little Baby Born Super Soft

My Little BABY born® Super Soft je skvělou panenkou na mazlení. Tělíčko panenky je neuvěřitelně hebké a je naplněné příjemným měkkým materiálem. Růžové dupačky jsou ozdobeny motivem létajícího balónu. Střih a zapínání dupaček je vyřešeno speciálním systémem easyFIT, tak aby i ty nejmenší ručičky dokázaly dupačky pohodlně svléknout a obléknout. K dupačkám si panenka přináší i čepičku do barvy. V balení najdete i dudlík pro panenku, který je k dupačkám připevněn růžovou mašličkou a nikdy se tak neztratí.
- Originální panenka My Little BABY born® Super Soft
- Na hraní, mazlení, usínání a jako první panenka pro "hru na maminku"
- Panenka má látkové tělíčko s měkkou výplní
- EasyFIT dupačky - speciální rozepínání v oblasti ramen, ideální pro ty nejmenší ručičky
- Velikost panenky: 32 cm
- Pro děti od 12 měsíců

BABY born® jsou úžasné panenky, které spolu se svým rozličným příslušenstvím a módními doplňky poskytují nespočet možností pro různorodou hru. Holčičky si s nimi užijí spoustu legrace a zábavy. BABY born® se může stát nejlepší kamarádkou, se kterou holčička sdílí svá přání a tajemství. BABY born® je i velkou parádnicí, která má k dispozici množství oblečků pro každou příležitost, vše samozřejmě podle posledních módních trendů. BABY born® rovněž podněcuje dětskou fantazii. Prostřednictvím pohádkových doplňků se může stát princeznou nebo také jezdit na koníkovi. Objevte i vy, co všechno patří do světa BABY born®

MALL.CZ píše:

S panenkou „Učím se na nočník“ se používání nočníku stane zábavou. Panenka s vodě odolným tělíčkem přináší vlastní nočníček. Ráda pije z lahvičky a sotva začne pít, už potřebuje čůrat. Stačí ji posadit na nočník, zmáčknout pupík a je to.

Stavebnice-Hry píše:

Měkoučká panenka My Little BABY born se ráda pomazlí se svou maminkou.

Panenka má tělo z měkkého materiálu s příjemnou vycpávkou, zbytek panenky je z plastu (hlava, ruce a nohy). Součástí balení je dudlík.

Střih a zapínání dupaček je vyřešeno speciálním systémem easyFIT, tak aby i ty nejmenší ručičky dokázaly dupačky pohodlně svléknout a obléknout.

Velikost panenky: 32 cm

Vhodné pro děti od 1 roku.

mamitati píše:

1 ks
„Maminko, potřebuju čůrat!“ – „Rychle, honem na nočník!“ S „My Little BABY born® Učím se na nočník“ se používání nočníku stane hlavně zábavou. Panenka s voděodolným tělíčkem si do svého nového domova přináší vlastní nočníček. Moc ráda pije vodu z lahvičky. No a sotva začne pít, už potřebuje čůrat. Stačí, když ji posadíš na nočník, zmáčkneš pupík a je to. My Little BABY born® ráda nosí svůj růžový župánek. Tak zůstane po koupeli hezky v teple, a když potřebuje znovu čůrat, je svlečená v cuku letu.
Upozornění !
V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je
dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.

Parametry Zapf Creation My little Baby Born, 32 cm

Výrobce Zapf Creation
Pohlaví Miminka

Podobné produkty

Podobné fráze: