Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Paměťové karty  >  Sony Micro SDHC SR64UXA 32GB

Sony Micro SDHC SR64UXA 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 988 Kč
Paměťové karty microSDHC z produkce Sony vás nezradí na žádném zařízení při žádném použití a jsou ideální pro výkonné tablety, mobilní telefony či kompaktní kamery a fotoaparáty. Flash paměťová karta microSDHC Sony odpovídá specifikaci UHS-I (UHS: Ultra High Speed) a rychlostní třídě Class 10, čímž zaručuje minimální rychlost přenosu dle specifikace standardu 10MB/s. Ovšem maximální rychlost čten...

Všechny nabídky pro Sony Micro SDHC SR64UXA 32GB

Popis Sony Micro SDHC SR64UXA 32GB

Paměťové karty microSDHC z produkce Sony vás nezradí na žádném zařízení při žádném použití a jsou ideální pro výkonné tablety, mobilní telefony či kompaktní kamery a fotoaparáty. Flash paměťová karta microSDHC Sony odpovídá specifikaci UHS-I (UHS: Ultra High Speed) a rychlostní třídě Class 10, čímž zaručuje minimální rychlost přenosu dle specifikace standardu 10MB/s. Ovšem maximální rychlost čtení může dosahovat až 95 MB/s a zápisu až 50 MB/s (s UHS-I kompatibilním zařízením).
Tento model paměťové karty microSDHC Sony nabízí solidní kapacitu 32 GB, což poskytuje dostatek prostoru pro objemnější multimediální data. Navíc máte možnost bezplatného stažení software File Rescue na záchranu poškozených či omylem odstraněných souborů a obnovu fotografií a videa..
Paměti typu microSDHC nacházejí použití v digitálních fotoaparátech, PDA zařízeních, ale i noteboocích apod., ovšem lze s nimi pracovat samozřejmě i na běžném počítači, je však nutné použít patřičný adaptér, pod operačním systémem se pak flash paměť tváří jako další pevný disk a také tak s ní lze pracovat.
Technické parametry

microSD karta standardu SDHC, kapacita 32 GB. Rychlost čtení 95 MB/s, rychlost zápisu 50 MB/s. CL10, UHS-I, cl1. Ideální pro použití s mobilním telefonem, tabletem
Základní parametry
Kapacita [GB]:
32
Minimální rychlost zápisu:
UHS I - Class 10 (10MB/s)
UHS I:
Class 1
Další informace
Výrobce:
Sony
Kód výrobce:
SR32UXA
EAN:
4905524974706
Stránky výrobce:
sony.cz

Parametry Sony Micro SDHC SR64UXA 32GB

Výrobce SONY
Velikost Před výběrem karty si nejprve zkontrolujte maximální podporovanou kapacitu ve vašem přístroji. 32GB

Podobné produkty

Podobné fráze: