Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Paměťové karty  >  Samsung Micro SDXC EVO 128GB Class 10 UHS-I

Samsung Micro SDXC EVO 128GB Class 10 UHS-I

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 475 Kč
Porovnat 18 obchodů
Samsung Micro SDXC EVO MicroSDXC paměťové karty společnosti Samsung jsou určeny pro bezproblémový záznam 1080p HD videa, RAW a JPEG fotografií, hudby apod. S rychlým vývojem v oblasti chytrých telefonů a tabletů rostou také nároky uživatelů na výkon při práci s audio a video obsahem, rychlost přístupu k menším souborům a vyšší výkon aplikací. Proto přichází Samsung s novou řadou karet microSDXC ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung Micro SDXC EVO 128GB Class 10 UHS-I

Popis Samsung Micro SDXC EVO 128GB Class 10 UHS-I

Patro.cz píše:

Popis produktu
EVO Plus
Získejte více místa a vyšší rychlost. Dopřejte svým zařízením nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat v porovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO Plus je ideální pro 4K

Nejceny.cz píše:

Vysoká rychlost čtení a zápisu MicroSD karta EVO Plus od společnosti Samsung přináší úložnou kapacitu a funguje v různých zařízeních, takže se můžete soustředit na svůj život, nikoli na technologii. Tato karta kompatibilní s technologiemi UHS-I (U3) a Class 10 je ideální pro snímání fotografií i záznam a přehrávání videa v rozlišení Full HD nebo Ultra HD (4K). A díky rychlosti čtení a zápisu až 100 MB/s, respektive 90 MB/s pro zápis, se aplikace a videa načítají rychleji, stejně jako je rychlejší přenos souborů. Dokonalý partner Využívejte svůj nejnovější smartphone, tablet či fotoaparát naplno. Tuto paměťovou kartu můžete bez obav používat i v těch nejmodernějších zařízeních, ve kterých vaše vzpomínky doživotně ochrání. Úžasná kapacita S nejvyšší kapacitou rodiny Evo Plus 256 GB uložte si více než 55 200 fotografií, 12 hodin 4K UHD nebo 33 hodin Full HD videa. Do svého smartphonu nebo tabletu stáhnete více multimediálních souborů a aplikací. A vždy si můžete být jistí, že máte ještě dostatek volného místa. Odolná proti vodě Paměťové karty Samsung přežijí až 24 hodin v mořské vodě. Odolná proti teplotě Tyto paměťové karty zvládnou teploty od -25 °C až do 85 °C. Odolná proti rentgenovému záření Chrání všechna vaše data před poškozením letištními rentgeny. Odolná proti magnetům Paměťové karty Samsung odolají dokonce i magnetickým polím o síle až 15.000 gaussů – což odpovídá poli MRI skeneru. Obecné informace: Aplikace: Mobilní telefon, tablet, outdoor kamera atd. Kapacita: 128 GB, (1 GB = 1 miliarda bajtů) Rozhraní: UHS-I (U3) a Class 10 Rozměry (Š X V X H): 15 x 11 x 1 mm Hmotnost: přibližně 0,5 g Rychlost karty: Rychlost čtení: až 100 MB/s přes rozhraní UHS-I Rychlost zápisu: až 90 MB/s přes rozhraní UHS-1 (skutečná rychlost se může lišit v závislosti na podmínkách a prostředí použitého hostitelského zařízení) Rychlostní třída: Úroveň 3 (U3, UHS-I), Class 10...

MALL.CZ píše:

MicroSDXC karta s kapacitou 128 GB pro vaše mobilní zařízení. Tato karta kompatibilní s technologiemi UHS-I Speed Class 3 (U3) a Class 10 je ideální pro snímání fotografií i záznam a přehrávání videa v rozlišení Full HD. A díky rychlosti čtení až 100 MB/s a zápisu až 90 MB/s, se aplikace a videa načítají rychleji, stejně jako je rychlejší přenos souborů.

Alza.cz píše:

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto
 Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnost - to jsou přednosti paměťová karty PRO typu Micro SDXC, která je určena zejména do mobilních telefonů a tabletů pro ukládání fotek, videí, hudby či aplikací. Karta je dodávána včetně redukce pro klasický SD slot, takže ji snadno použijete i v jiných zařízeních podporující tento typ karet. Obsah poté můžete přenést mezi mobilními telefony nebo sdílet s přáteli, rodinou či kolegy. Zvládne to rychlostí blesku. Její rychlost ukládání dat totiž díky rozhraní UHS-I dosahuje 90 MB/s a čtení a přenos dat pak provede rychlostí až 95 MB/s,tedy například 660 fotografií o velikosti 8 MB za minutu. Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnostTo jsou...

KASA.cz píše:

Ta správná karta
Získejte více místa v kombinaci s vyšší rychlostí. Rozšiřte kapacitu vašich zařízení s nejvyšší rychlostí čtení dat ve srovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO je ideální pro 4K videa v UHD rozlišení. Se svým výkonem a spolehlivostí je stvořena k tomu, aby uchovala všechny vaše vzpomínky.

Kapacita pro všechny zážitky
Odteď se už nikdy nebudete muset obávat o nedostatek místa. Obrovská kapacita paměťové karty je dostatečná pro hodiny přehrávání 4K UHD videa, hodiny Full HD videa nebo tisíce fotografií.* Nyní vám už nic nebude stát v cestě, abyste si vše, co vám život nabízí, uložili v té nejvyšší kvalitě.
*Uvedené informace vycházejí z interního testování s hostitelským zařízením Samsung Galaxy S7 za předpokladu, že průměrná skutečná využitelná kapacita je 93,1% uvedené kapacity. Skutečná využitelná kapacita může být nižší než je uvedena.
Lepší kompatibilita
Karta je kompatibilní se širokou škálou zařízení bez ohledu na to zda jsou vybaveny SD nebo micro SD vstupem. Můžete s ní zaznamenat i vysoce detailní 4K UHD videa. Karta je vybavena SD adaptérem, který lze použít pro téměř všechna zařízení od různých značek. A přitom budete mít jistotu, že výjimečná rychlost spolu s vysokým výkonem karty zůstane zachována.
4 stupňová ochrana
Všechny vaše zážitky jsou nenahraditelné a nyní se stanou skutečně nezapomenutelnými. Paměťovou kartu EVO Plus jsme vybavili 4-stupňovou ochranou, která jí umožňuje setrvat až 72 hodin v mořské vodě, v extrémních teplotách a zároveň si poradí i s rentgenovým zářením na letisku nebo se zářením magnetického pole do síly MRI záření.
Technická specifikace:
Kapacita: 128 GB
Rychlost čtení: 100 MB/s přes UHS-1 rozhraní
Rychlost zápisu: 90 MB/s přes UHS-1 rozhraní
Rozhraní: UHS-I, kompatibilní s rozhraním HS
Rychlostní třída: úroveň 3, třída 10
Použití: mobilní telefon, inteligentní telefon, tablet atd.
Rozm...

SOFTCOM.cz píše:

Samsung EVO PLUS micro SDXC 128GB class 10 UHS-3 + adaptér
Samsung micro SDXC 128GB EVO Plus + SD adaptér
Kapacita: 128 GB
Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 90MB/s
Speed Class: Úroveň 3, třída 10

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Samsung micro SDXC 128GB EVO Plus + SD adaptér od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-2055180394 - Technické parametry * Samsung micro SDXC 128GB EVO Plus + SD adaptér * Kapacita: 128 GB * Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 90MB/s * Speed Class: Úroveň 3, třída 10...

Electro World s.r.o. píše:

Dopřejte svým zařízením vyšší kapacitu 128 GB a nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat ve srovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. Paměťová karta micro SDXC Samsung MB-MC128GA EVO Plus je ideální pro 4K video v UHD rozlišení. Díky svému výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla udržet všechny vaše vzpomínky.

F-mobil.cz píše:

Paměťová karta Micro SDHC značky Samsung s adaptérem, velikosti 128GB a rychlostní třídou Class 10, která vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti.
Rychlost paměťové karty je až 80MB/s. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako je mobilní telefon, digitální fotoaparát a kamerách s vysokým rozlišením.
Paměťové karty se rozdělují do rychlostních tříd Class 2 ( minimální rychlost 2MB/s ), Class 4 ( minimální rychlost 4MB/s ), Class 6 ( minimální rychlost 6MB/s ), Class 10 ( minimální rychlost 10MB/s ).
Znalost rychlostní třídy je velmi důležitá, pro správnou volbu při využití paměťové karty.
Značka Samsung nabízí paměťové karty s adaptérem a s rychlostí 80MB/s v několika velikostech, tento model disponuje solidní kapacitou 128GB, rychlostní třídou Class 10 ( rychlost je 80MB/s ).
Velikost paměťové karty je měnší než poštovní známka 15 mm x 11 mm x 1 mm.

Parametry Samsung Micro SDXC EVO 128GB Class 10 UHS-I

Výrobce Samsung
Rychlost (třída) Třída (class) určuje rychlost čtení/zápisu. Čím vyšší číslo, tím rychlejší karta. Přístroje nahrávající video ve FullHD obvykle vyžadují použití vyšší třídy. Class 10
Velikost Před výběrem karty si nejprve zkontrolujte maximální podporovanou kapacitu ve vašem přístroji. 128GB

Podobné produkty

Podobné fráze:

Samsung Micro SDXC EVO 128GB Class 10 UHS-I •  sony sdxc 128gb class 10 uhs i sfg1u   •  adata sdxc karta 128gb uhs i u3 class 10   •  samsung micro sdxc 64gb evo class 10   •  micro sdxc 64gb samsung evo class 10   •  samsung micro sdxc evo 64gb class 10   •  samsung evo micro sdxc 64gb class 10   •  samsung micro sdxc 32gb class 10 evo   •  samsung micro sdxc 64gb class 10 evo   •  samsung micro sdxc 32 gb evo class 10   •  samsung micro sdxc 64gb evo class 10 usb   •  micro sdxc class 10 128gb   •  samsung micro sdxc 64gb evo plus uhs i u3   •  samsung micro sdxc 64gb class 10 pro uhs 3   •  samsung micro sdxc 64gb class 10 pre uhs 3   •  samsung microsdxc evo 128gb class 10   •  kingston micro sdxc 128gb uhs i   •  kingston 128gb micro sdxc uhs i u3   •  lexar micro sdxc uhs ii class 10 64gb   •  lexar micro sdxc 300x 64gb uhs i class 10   •  lexar micro sdxc uhs i class 10 128 gb   •  kingston micro sdxc 64gb class 10 uhs i u3   •  lexar micro sdxc uhs ii class 10 128 gb   •  kingston micro sdxc 64gb class 10 uhs i   •  kingston 128 gb micro sdxc uhs i class 10   •  kingston 64 gb micro sdxc uhs i class 10   •  samsung evo microsdxc 128gb uhs   •  micro sdxc 128gb samsung evo plus adapter   •  samsung micro sdxc evo 128gb mb mp128d eu   •  uhs 3 micro sdxc 128gb   •  kingston 128gb microsdxc uhs i class 10   •