Pallete Instant Color 11 tmavá třešeň 25 ml

75 %
(3 hodnocení)

Palette Instant Color pro oživení barvy a lesku s komplexem Gloss & Care okamžitě zvýrazní Vaši barvu. Vlasům poskytne zářivé barvy s až o 50% větším leskem (v porovnání s neošetřenými vlasy). Složení bez Amoniaku a peroxidu činí barvu zvlášť šetrnou. Při přirozené či obarvené vlasy. - vydrží 6-8 umytí - pro vlasy tmavě plavé až středně hnědé - 11 Tmavá Třešeň Použití Nechte výrobek působit 20-30 minut. Složení Sada obsahuje - Barva - 1 pár rukavic - 1 návod k použití Aqua, Cetearyl Alcohol,... Celý popis

  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

Palette Instant Color pro oživení barvy a lesku s komplexem Gloss & Care okamžitě zvýrazní Vaši barvu. Vlasům poskytne zářivé barvy s až o 50% větším leskem (v porovnání s neošetřenými vlasy).

Složení bez Amoniaku a peroxidu činí barvu zvlášť šetrnou. Při přirozené či obarvené vlasy.

- vydrží 6-8 umytí
- pro vlasy tmavě plavé až středně hnědé
- 11 Tmavá Třešeň
Použití
Nechte výrobek působit 20-30 minut.
Složení
Sada obsahuje

- Barva
- 1 pár rukavic
- 1 návod k použití

Aqua, Cetearyl Alcohol, PEG-8, Coconut alcohol, 4-amino-3-nitrophenol, Polyquaternium-6, Niacinamide, Panthenol, Ceteareth-20, Disodium cocoamphodipropionate, Methylparaben, Parfum, Propylparaben, Citric Acid, HC blue no. 12, Limonene, Linalool, Ethanolamine.
Upozornění
Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte si vlasy, pokud máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, nebo jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů, či jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Značka Schwarzkopf
Objem 25 ml
Druh barvy
Výrobce Henkel
Smývatelné ano