Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Míčové sporty  >  Stolní tenis  >  Pálky na stolní tenis  >  Donic Waldner 900

Donic Waldner 900

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Útočná pálka Donic z řady Waldner s potahy Easy Slick o síle 2,1 mm. Donic pálka Waldner 900 má konkávní držátko. Pálka Donic je vhodná pro útočnou topspinovou hru. Pálka je již určena pro příznivce značky Donic, kteří vědí co chtějí. Parametry: * Katalogové číslo: 112060

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Donic Waldner 900

Popis Donic Waldner 900

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Pálka (raketa) na stolní tenis DONIC Waldner 900
Technická data:
- rotace: 90
- rychlost: 90
- kontrola: 60
- konkávní rukojeť se systémem ABP - adjustable balance point
- pálka je certifikovaná ITTF
- potahy o síle 2,1 mm
Sérii DONIC Waldner zastupuje Jan-Ove Waldner několikanásobný mistra světa. Nejlépe se hodí pro útočnou hru. Novinkou je prvek PLS (Power Light System) což je odlehčená rukojeť umožňující lepší balanc a dynamičnost. AVS (Anti Vibe System) což je antivibrační systém. ABP - nastavení bodu rovnováhy s ohledem na styl hry: vyvážení do hlavy: nabízí větší úderovou sílu pro útočnější styl hry, vyvážení na střed: pro všechny styly hry ( univerzální), Vyvážení do ruky: nabízí přesnější údery a skluz míčku pro kontrolovaný styl hry.

MALL.CZ píše:

Pálka Donic Waldner 900 vhodná pro pokročilejší hráče, kteří již ovládají techniku hry. Model, který zaručuje větší rychlost a rotaci míčku. Kvalitní dynamický potah zaručuje možnost vytvářet množství efektů.

Parametry Donic Waldner 900

Výrobce Donic

Podobné produkty

Podobné fráze: