Kde jsem: Katalog > Mikropájka KS-60R pro odškrabání lepidla z rozlepených LCD Set

Mikropájka KS-60R pro odškrabání lepidla z rozlepených LCD Set

Obrázek není k dispozici
Koupit za 666 Kč
Dostupnost: Skladem
666 Kč

Doporučujeme

Popis Mikropájka KS-60R pro odškrabání lepidla z rozlepených LCD Set

Ruční mikropájka japonské firmy Goot typu KS-60R dodávaná spolu s nástavcem na uchycení břitů. Nástavec se upne do lůžka pro pájecí hrot namísto standardně dodávané letovací špičky. Do něj je nasunuta ostrá planžeta sloužící seškrabání vrstvy lepidla za horka.
Tento komplet je určen pro odstranění vrstvy lepidla nebo jeho zbytků z ploch rozlepených komponent kompletů LCD-digitizér nebo LCD s dotykovou plochou a krycího skla.
 Celý břit je ohříván stejně jako by to byl klasický pájecí hrot. Lepidlo zahřáté při kontaktu s ním měkne a je možné jej ostrou čepelí jedním tahem seškrábnout. Tento proces nevyžaduje žádná rozpuštědla či jiné chemické přípravky pro odstranění lepidla. Stejně tak je touto metodou eliminována možnost poškození dílů celoplošným zahříváním. Naopak je díky lokálnímu krátkodobému kontaktnímu ohřevu dovoleno použití vysokých teplot hrotu daných typem pájky, což má za následek efektivnější a rychlejší odstranění lepidla z dílu.
Planžety je možné zakoupit samostatně jako náhradní díl. Šířka břitu je 38 mm.
Parametry:
Ruční pájka: Goot KS-60R (Japan)
Napájení: 230V/50Hz
Příkon: 60W
Nástavec na břity: průměr trnu 5,9 mm
Rozměr planžet: 38 (čepel) x 18 mm
Balení obsahuje:
1x Pájecí stanice
1x Planžeta (břit)
1x Nastavec pro upnutí břitu
Parametry výrobku: Výkon: 60 W , Ovládání teploty: ne , Ukazatel teploty: ne , Stabilizace teploty: měřením výstupní teploty , Funkce prodloužení životnosti hrotu: ne , Odpor hrotu proti zemnění: < 2 Ω , Potenciál hrotu proti zemnění: < 2 mV , Napájecí napětí: 230V/50Hz ,