Kde jsem: Katalog > Ultrazvuková vana BG-06C

Ultrazvuková vana BG-06C

Obrázek není k dispozici
Koupit za 16 698 Kč
Dostupnost: Skladem
16 698 Kč

Doporučujeme

Popis Ultrazvuková vana BG-06C

Ultrazvuková čistička o objemu 13l, s šesti ultrazvukovými měniči, výpustným kohoutem a řízeným ohřevem čistícího média. Příkon ultrazvukového čištění je 300W a příkon topných těles 600W. Ovládání vany je plně digitální; teplota čistícího prostředku se nastavuje stiskem tlačítek stejně jako doba čištění. Časovač umožňuje nastavit dobu provozu až do 99 minut s rozlišením po sekundách. Teplota lázně je volitelná v rozmězí 0-90°C.
 Aktuální teplota lázně je zobrazována na displeji a ohřev se ovládá nezávisle na spuštění ultrazvukového čištění.
Příkon ultrazvukového měniče zaručí spolehlivé odstranění povrchových nečistot z čištěných předmětů popřípadě efektivní odmaštění povrchu zamaštěných součástí, a to i na místech, která jsou pro mechanické čištění nepřístupná. Čištění ultrazvukem je ve spojení s vhodně zvoleným čistícím roztokem velmi rychlou metodou pro čištění těžko přístupných ploch předmětů a jejich odmaštění. Zejména při odmašťování je ale nutné vhodně zvolit pracovní kapalinu dle chemické povahy odstrňované mastnoty. Do nerezové vany ultrazvukové čističky je možné nalít jakákoli průmyslová rozpouštědla podle Vašich potřeb. Ohřev čistící kapaliny efektivně napomáhá zbavování nečistot.
Konstrukce i materiál, ze kterého je vana vyrobena dovoluje použít průmyslová rozpouštědla jako čistící médium. Při dodržení bezpečnostních zásad je možné vanu naplnit isopropyl alkoholem, ethylalkoholem i rozpouštědly na ropné bázi či na bázi citrusu s přírodními rozpouštědly.
Tato ultrazvuková vana pojme 4 menší koše - koš pro BG-02C, díky nimž vznikne větší plocha pro čištění.
Parametry výrobku: Výkon ultrazvuku: 300 W , Nastavení výkonu ultrazvukového rezonátoru: ne , Materiál lázně: nerez ocel , Ohřev: ano , Výkon ohřevu: 600 W , Nastavení teploty ohřevu: 20 - 90 °C , Objem vany: 13 l , Pracovní frekvence ultrazvuku: 40 kHz , Časovač: ano , Doba časovače: 1 - 99 minut , Digitální zobrazení parametrů: čas teplota ohřevu , Čítač denních spušt...

Podobné fráze: