Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dílna a nářadí  >  Elektrické nářadí  >  Páječky - příslušenství  >  Teleskopické inspekční zrcátko 30mm

Teleskopické inspekční zrcátko 30mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 363 Kč
Zrcátko pro nahlédnutí na těžko přístupná místa zejména v elektronických systémech jako jsou počítače, videopřehrávače, zesilovače, televizory a podobně. Kompaktní rozměry zrcátka a možnost otočení kloubu do polohy, kterou potřebujete spolu s teleskopickým držákem z něj činí pomůcku, se kterou prohlédnete každé zákoutí opravovaného systému. Rychle a pohodlně přečtete hodnoty kondenzátorů nebo t...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Teleskopické inspekční zrcátko 30mm

Popis Teleskopické inspekční zrcátko 30mm

Zrcátko pro nahlédnutí na těžko přístupná místa zejména v elektronických systémech jako jsou počítače, videopřehrávače, zesilovače, televizory a podobně. Kompaktní rozměry zrcátka a možnost otočení kloubu do polohy, kterou potřebujete spolu s teleskopickým držákem z něj činí pomůcku, se kterou prohlédnete každé zákoutí opravovaného systému.
Rychle a pohodlně přečtete hodnoty kondenzátorů nebo typ integrovaného obvodu bez nutnosti rozebírat jednotlivé moduly elektronického systému.
Inspekční zrcátko je vhodné i pro aplikace nesouvisející s elektronikou jako je například kontrola nedostupných míst automobilového motoru, kabelových a potrubních rozvodů nebo čtení těžce dostupných štítků na jednotlivých komponentech.

Parametry Teleskopické inspekční zrcátko 30mm

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: