Kde jsem: Katalog > Kombinovaná pájecí stanice 738

Kombinovaná pájecí stanice 738

Obrázek není k dispozici
Koupit za 7 260 Kč
Dostupnost: Skladem
7 260 Kč

Doporučujeme

Popis Kombinovaná pájecí stanice 738

Teplovzdušná rework stanice kombinovaná s mikropájkou postavená na platformě špičkových bezolovnatých rework systémů řady 2738 obohacená o funkci časovače automatického vypnutí horkého vzduchu. Všechny parametry pájecích komponent systému jsou během práce neustále zobrazovány na segmentových LED displejích. Ovládání stanice a řízení teploty je plně digitální a nastavování se provádí stiskem tlačítek přidat/ubrat u jednotlivých funkcí.
 Pájecí stanice kombinuje funkce horkovzdušné pájky, mikropájky a generátoru podtlaku pro vakuovou pinzetu. Navíc je zde k dispozici časovač nastavitelný v rozsahu 1 až 9999 sekund pro automatické vypnutí horkovzdušné pájky; stisknutím tlačítka jej aktivujete a spustíte odpočet pro vypnutí hotairu.
Průtok vzduchu do teplovzdušné rukojeti je patrný na dispeji zobrazeným číslem od 0 do 99 a také na kuličkovém prosvětleném ukazateli, který měří skutečný průtok vzduchu a zohledňuje eventuální přiškrcení sací díry použitím odsávání na mikropájce nebo vakuové pinzety. Pájecí pero je vybaveno trubicí pro odsávání splodin od špičky pájecího hrotu; pryžová hadice se připojí do zdířky pro vakuovou pinzetu.
Mikroprocesorový kontrolér a zobrazovací jednotka stejně jako šasi, je použito z řady bezolovnatých pájecích systémů řady 2xxx. Liší se pouze pájecím perem, které je zde osazeno keramickou odporoou vložkou o příkonu 45W a má klasické výměnné hroty. Stanice je dodávána s nadstandardní výbavou horkovzdušných nástavců v počtu 6 kusů.
Tato rework stanice je kromě funkce páječky a odpáječky vhodná díky široké paletě nástavců a teplotního rozpětí regulace také jako svářečka plastů.
Součásti balení: držák hotair pistole, stojánek na pájecí pero, špongie, vnitřní filtr do odsávače, vakuové pero (typ 939), horkovzdušné trysky o průměru 3, 5, 9 mm (kruhový průřez), 10, 12, 18 mm (čtvercový průřez)

Tato pájecí stanice je kompatibilní s širokou nabídkou pájecích hrotů řady 900 a horkovzdušných nástavců....

Podobné fráze: