Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dílna a nářadí  >  Elektrické nářadí  >  Páječky - příslušenství  >  Flumatic Pneumaticky řízený jehlový dávkovací ventil jednocestný VSD-040

Flumatic Pneumaticky řízený jehlový dávkovací ventil jednocestný VSD-040

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 929 Kč
Jehlový ventil ovládaný dvojčinným pístovým mechanismem s aretovatelným šroubem pro jemné doladění průtoku dávkovaného materiálu. Pneumatické dávkování je ovládáno přívodem tlaku vzduchu do řídícího válce a to do prostoru nad pístem nebo naopak pod ním. Hadice pro přívod vzduchu k pístu se připojují pomocí rychlospojek standardu 1/4" (6mm). Vysouvaná pístnice jehlovým zakončením uzavírá výpust a ...

Všechny nabídky pro Flumatic Pneumaticky řízený jehlový dávkovací ventil jednocestný VSD-040

Popis Flumatic Pneumaticky řízený jehlový dávkovací ventil jednocestný VSD-040

Jehlový ventil ovládaný dvojčinným pístovým mechanismem s aretovatelným šroubem pro jemné doladění průtoku dávkovaného materiálu. Pneumatické dávkování je ovládáno přívodem tlaku vzduchu do řídícího válce a to do prostoru nad pístem nebo naopak pod ním. Hadice pro přívod vzduchu k pístu se připojují pomocí rychlospojek standardu 1/4" (6mm). Vysouvaná pístnice jehlovým zakončením uzavírá výpust a přesně reguluje dávkování kapaliny.
Ventil je vhodný pro dávkování středně viskózních kapalin i tekutin s nízkou viskozitou jako jsou pryskyřice a silikony. Pro řízení dávkování je možné spojit ventil s libovolným automatizovaným dávkovačem z naší nabídky. Dvojčinné ovládání pístu v tom případě zajištěno propojením pouze jedné řídící hadice a využívá se schopnosti dispenzorů vytvářet podtlak po ukončení dávky.
Dávkovaná látka přiváděná do ventilu musí být pod stálým konstantním tlakem; dávkovač je navržen pro použití s tlakovou nádobou.
Vstupní tlak dávkované tekutiny: 1–10 bar
Tlak pro ovládání pístu: 1–6 bar
Připojení řídícího tlaku: 2 x rychlospojka F 1/4" Johnguest
Připojení dávkované kapaliny: nátrubek 1/4" a převlečná matice
Výstupní adaptér dávkovací jehly: Luer-lock, Luer-slip
Minimální dávka: 0,01 ml
Viskozita:
Provozní frekvence dávkování:
Rozměry: 130 x 21 x 21 mm

Parametry Flumatic Pneumaticky řízený jehlový dávkovací ventil jednocestný VSD-040

Výrobce Flumatic

Podobné produkty