Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dílna a nářadí  >  Elektrické nářadí  >  Páječky - příslušenství  >  Bakon Horkovzdušná stanice 870A

Bakon Horkovzdušná stanice 870A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 050 Kč
Stolní rework stanice vynikající kvality, zaručené pečlivostí výrobce Bakon. Typ použitého membránováho kompresoru vykazuje oproti ostatním systémům plynulejší chod a vyšší průtok vzduchu při zatížení - zúžení ústí trubice po nasazení rework nástavce. Při pájení BGA obvodů doporučujeme využít právě této vlastnosti a nastavovat maximální výkon kompresoru a nižší teplotu namísto vyšší teploty spoje...

Všechny nabídky pro Bakon Horkovzdušná stanice 870A

Popis Bakon Horkovzdušná stanice 870A

Stolní rework stanice vynikající kvality, zaručené pečlivostí výrobce Bakon. Typ použitého membránováho kompresoru vykazuje oproti ostatním systémům plynulejší chod a vyšší průtok vzduchu při zatížení - zúžení ústí trubice po nasazení rework nástavce. Při pájení BGA obvodů doporučujeme využít právě této vlastnosti a nastavovat maximální výkon kompresoru a nižší teplotu namísto vyšší teploty spojené s nízkým průtokem vzduchu.
Nastavení parametrů je možné provést níže popsanými tlačítky na čelním panelu přístroje stejně jako duplikovanými ovládacími prvky přímo na hotair rukojeti.
Příkon ohřevu teplého vzduchu činí 550W a spolu s velmi přesným a pružným digitálním řízením teploty je systém schopen plnit nároky na teplotní stabilitu během pájení bezolovnatým procesem (lead-free pájení). Pro srovnání uvádíme, že příkon horkovzdušné spirály u většiny ostatních stanic je 320W. Aktuální teplota horkého vzduchu je měřena teplotním čidlem integrovaným na topné spirále a je zobrazována na LED displeji. Nastavování požadované teploty se provádí stiskem tlačítek HI a LO buď na panelu nebo přímo na rukojeti. Průtok vzduchu je ovládán stiskem tlačítka AIR a to v 5 úrovních. Aktuální nastavený výkon kompresoru je indikován pravou cifrou segmentového LED zobrazovače číslicemi 1-5. Každý stisk tlačítka AIR inkrementuje výkon o jeden stupeň. Ocelový tubus, na který se nasazují jednotlivé pájecí nástavce je zakončen vrtulovitě natočenými lamelami, které zajišťují deturbulaci proudění ohřátého vzduchu. Nástavce pro směrování toku vzduchu jsou kompatibilní s ostatními stolními systémy. Hmotnost ruční části stanice je 120g.
Tato rework stanice je kromě funkce páječky a odpáječky vhodná díky široké paletě volitelných nástavců a teplotního rozpětí regulace také jako svářečka plastů.
Součásti balení: držák hotair rukojeti, horkovzdušné trysky o průměru 4.4 a 7.5 mm (kruhový průřez CN2044, CN2075)
Tato pájecí stanice je kompatibilní s širokou nabídkou hork...

Parametry Bakon Horkovzdušná stanice 870A

Výrobce Bakon

Podobné produkty

Podobné fráze: