OXVA XLIM V3 náhradní cartridge 0,6 Ω, 2 ml – 3 ks: kompatibilita a volba odporu OXVA XLIM V3 náhradní cartridge 0,6 Ω, 2 ml – 3 ks je náhradní cartridge pro vybraná zařízení řady OXVA XLIM. Jde o spotřební část pod systému, která spojuje zásobník na e-liquid a integrované žhavení. Při nákupu proto ověřte nejen označení zařízení, ale také odpor 0,6 Ω a požadovaný styl potahu. Pro koho je odpor 0,6 Ω Nižší odpor 0,6 Ω se obvykle volí pro volnější potah, teplejší páru a výraznější tvorbu páry. Výsledný... Celý popis

Koupit za 290 Kč

Popis

OXVA XLIM V3 náhradní cartridge 0,6 Ω, 2 ml – 3 ks: kompatibilita a volba odporu
OXVA XLIM V3 náhradní cartridge 0,6 Ω, 2 ml – 3 ks je náhradní cartridge pro vybraná zařízení řady OXVA XLIM. Jde o spotřební část pod systému, která spojuje zásobník na e-liquid a integrované žhavení. Při nákupu proto ověřte nejen označení zařízení, ale také odpor 0,6 Ω a požadovaný styl potahu.
Pro koho je odpor 0,6 Ω
Nižší odpor 0,6 Ω se obvykle volí pro volnější potah, teplejší páru a výraznější tvorbu páry. Výsledný projev ovlivňuje také nastavení přívodu vzduchu, výkon zařízení a zvolený e-liquid.
Hlavní parametry

- odpor 0,6 Ω
- objem 2 ml
- horní plnění
- integrovaná žhavicí část
- kompatibilní s vybranými zařízeními OXVA XLIM
- balení obsahuje 3 kusy
Plnění a první použití
Horní plnění usnadňuje doplnění bez vyjmutí cartridge; vždy pečlivě uzavřete silikonovou zátku. Po naplnění nové cartridge vyčkejte několik minut, aby se žhavicí část dostatečně nasákla. Začínejte pozvolna a nepoužívejte cartridge bez náplně.
Kdy cartridge vyměnit
Výměna je vhodná při zhoršení chuti, slabší tvorbě páry, přetrvávající pachuti nebo známkách opotřebení. Životnost závisí na četnosti používání, složení e-liquidu i způsobu potahování.

Upozornění: Výrobek je určen pouze osobám starším 18 let. Náplň ani nikotin nejsou součástí balení. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce OXVA
Počet kusů 3 ks
Značka Oxva
Typ připojení zasouvací kontakty
Barva čiré
Typ cartridge doplnitelné
Odpor cívky 0.6 Ω
Typ cívky mesh
S integrovanou cívkou ano
S průhlednou nádrží ano
Obsah cartridge 2.0 ml
Styl tahu RDL
Zobrazit více parametrů