Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Sportovní výživa  >  Ostatní sportovní výživa  >  Nutrend Inosine 100 Table

Nutrend Inosine 100 Tablet

Načítám galerii...
Předchozí
Další
INOSINE patří do suplementace jak silových, tak i vytrvalostních sportovců. INOSINE je určen pro: silově i vytrvalostně trénující sportovce. zvýšení tvorby ATP 500 mg inosinu v kapsli Doporučené dávkování produktu INOSINE: 2 - 4 kapsle 30 min. před fyzickou zátěží, maximálně použijte 4 kapsle za den, nepřekračujte doporučené dávkování.Použití: dle doporučeného dávkování postupně polknět...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nutrend Inosine 100 Tablet

Popis Nutrend Inosine 100 Tablet

AlfaFIT - zdroj Vašeho zdraví a krásy píše:

NUTREND Inosine je účinná formule, která zvyšuje zásobování svalů kyslíkem. Podpořte svůj výkon produktem Inosine od Nutrendu, nyní s výraznou slevou. Využijte výhodných cen na sporotvní výživy ud Nutrendu ještě dnes a ušetřete své peníze. Vše pro sport najdete zaručeně na AlfaFit.cz u specialistů. Nutrend Inosine si zaslouží Vaši zvýšenou pozornost, pokud máte vysoké cíle. Zkuste ho i Vy.

Cycology Bike Shop píše:

Přítomností inosinu v lidském organismu dochází ke zvýšené vazbě kyslíku na červené krevní barvivo, které je součástí červených krvinek a tím se přenáší více kyslíku do pracujicích svalů = zlepšení svalového výkonu. Balení dóza 100 kapslí.

H-sportfitness.cz píše:

Inosine je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) – energetického zdroje při každé svalové práci. Tento produkt je vyhledáván sportovci, kteří se zaměřují na vytrvalostní i silový sportovní výkon.

PegraStore píše:

STIMULANT INOSINE ZNAČKY NUTRENDINOSINE patří do suplementace jak silových, tak i vytrvalostních sportovců.INOSINE je určen pro: silově i vytrvalostně trénující sportovce, pro zlepšení zásobování svalů kyslíkem.Zvýšení tvorby ATP500 mg inosinu v kapsliDoporučené dávkování pro INOSINE:2 – 4 kapsle 30 min. před fyzickou zátě

SUPLEMENTY píše:

INOSINE je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroje při každé svalové práci.
INOSINE patří do suplementace jak silových, tak i vytrvalostních sportovců.
INOSINE je určen pro: silově i vytrvalostně trénující sportovce, pro zlepšení zásobování svalů kyslíkem.
Zvýšení tvorby ATP
500 mg inosinu v kapsli
Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.
SLOŽENÍ
obsahuje: inosin, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý).ičitý).
DÁVKOVÁNÍ
2 - 4 kapsle 30 min. před fyzickou zátěží, maximálně použijte 4 kapsle za den, nepřekračujte doporučené dávkování.
Použití INOSINE: kapsle jsou určeny k spolknutí. Zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.
UPOZORNĚNÍ
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Průměrné nutriční informaceve 100 gv 1 kapsli
Energetická hodnota283,3 kJ6,8 kJ
Energetická hodnota66,7 kCal1,6 kCal
Bílkoviny - proteiny16,6 g0,4 g

Ostatní a speciální doplňkyv 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
Inosin500 mg1000 mg

Insportline.cz píše:

Anabolizér Nutrend INOSINE 100 kapslí patří do suplementace jak silových, tak i vytrvalostních sportovců. INOSINE je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroje při každé svalové práci.INOSINE je určen pro: silově i vytrvalostně trénující sportovce.
zvýšení tvorby ATP
500 mg inosinu v kapsli

Doporučené dávkování produktu INOSINE: 2 - 4 kapsle 30 minut před fyzickou zátěží, maximálně použijte 4 kapsle za den. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Použití: dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.Upozornění: Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotách do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.


Nutriční hodnoty
100 g
4 kapsle

Energetická hodnota
283 kJ/67 kcal
6,8 kJ/1,6 kcal

Tuky
0 g
0 g

z toho nasycené mastné kyseliny
0 g
0 g

Sacharidy
0 g
0 g

z toho cukry
0 g
0 g

Vláknina
0 g
0 g

Bílkoviny
16,6 g
0,4 g

Sůl
0 g
0 g

Inosin
83,3 g
2000 mg

1 kapsle = 600 mg

Hmotnost obsahu: 60 g

FITNESS4U.cz píše:

Nutrend Inosine 500 100 kapslí
Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky
tohoto produktu podrobně.
Charakteristika účinných látek:
Inosin - tělu vlastní látka, která se podílí na
řadě procesů v organismu. Je součástí nukleotidů purinové řady. Je
prekurzorem pro tvorbu jednoho ze základních energetických zdrojů – ATP.
Doporučené dávkování:

berte Inosine 500 v množství 2 – 4 kapsle 30 min před zátěží
maximálně 4 kapsle za den
nepřekračujte doporučené dávkování


dle doporučeného dávkování kapsle polkněte a zapijte dostatečným
množstvím nápoje
nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje
kapsle nekousejte!
po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců

Nutriční informace: 
100g
1 kapsle (600mg)


energetická hodnota
283,3 kJ/66,7 kcal
1,7 kJ/0,4 kcal


bílkoviny
16,6g
0,1g


sacharidy
0g
0g


cukry
0g
0g


tuky
0g
0g


nasycené mastné kyseliny
0g
0g


vláknina
0g
0g


sodík
0g
0g


inosin
83333...

Najprotein.cz píše:

Inosine je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) – energetického zdroje při každé svalové práci. Tento produkt je vyhledáván sportovci, kteří se zaměřují na vytrvalostní i silový sportovní výkon. Nutrend Inosine v bodech: pro silově i vytrvalostně trénující sportovcepro intenzivně trénující sportovcepodporuje tvorbu ATPNutriční hodnoty: Dávka: 2 - 4 kapsle Balení: 100 kapslí Dávek v balení: 25 - 50 100 g 4 kapsle Inosin 83,3 g 2000 mg 1 kapsle = 600 mg. Hmotnost obsahu: 60 g. Ingredience: Inosin, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý). Doporučení dávkování: 2 - 4 kapsle 30 min. před fyzickou zátěží, maximálně použijte 4 kapsle za den.Nepřekračujte doporučené dávkování.Použití: dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody.Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje.Kapsli nekousejte!Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Fitnessgym.cz píše:

Inosine       Inosine je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroje při každé svalové práci.     Inosine patří do suplementace jak silových, tak i vytrvalostních sportovců.    Inosine je určen pro:    silově i vytrvalostně trénující sportovce.    ·         zvýšení tvorby ATP ·         500 mg inosinu v kapsli   Použití:    Dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců. Doporučené dávkování:    2 - 4 kapsle 30 minut před fyzickou zátěží, maximálně použijte 4 kapsle za den. Nepřekračujte doporučené dávkování.     Balení: 100 kapslí   Nutriční informace: 100 g 4 kapsle Energetická hodnota 283 kJ/67 kcal 6,8 kJ/1,6 kcal Tuky 0 g 0 g    z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g Sacharidy 0 g 0 g    z toho cukry 0 g 0 g Vláknina 0 g 0 g Bílkoviny 16,6 g 0,4 g Sůl 0 g 0 g Inosin 83,3 g 2000 mg   Složení: Inosin, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý).     Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotách do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.       Doplněk stravy.  

Parametry Nutrend Inosine 100 Tablet

Výrobce Nutrend
Počet tablet/kapslí 100tablet/kapslí
Forma Tablety/kapsle

Podobné produkty

Podobné fráze: