Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Hodinky  >  Pánské hodinky  >  Ostatní pánské hodinky  >  DX MP3 přehrávač

DX MP3 přehrávač

Načítám galerii...
Předchozí
Další
MP3 PŘEHRÁVAČ V HODINKÁCH - POPIS Máte rádi hudbu a chcete být originální? Pak si rozhodně pořiďte MP3 přehrávač vypadající jako hodinky. Díky tomu, že si je připínáte na ruku, jsou vhodné a pohodlné zejména při sportu. 4 BAREVNÁ PROVEDENÍ Hodinky si můžete pořídit v několika barvách. Vyberte si z černé, modré, oranžové nebo žluté. MP3 přehrávač se tak pro Vás stane i skvělým doplňkem. V...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro DX MP3 přehrávač

Popis DX MP3 přehrávač

MP3 PŘEHRÁVAČ V HODINKÁCH - POPIS
Máte rádi hudbu a chcete být originální? Pak si rozhodně pořiďte MP3 přehrávač vypadající jako hodinky. Díky tomu, že si je připínáte na ruku, jsou vhodné a pohodlné zejména při sportu.
4 BAREVNÁ PROVEDENÍ
Hodinky si můžete pořídit v několika barvách. Vyberte si z černé, modré, oranžové nebo žluté. MP3 přehrávač se tak pro Vás stane i skvělým doplňkem. Vámi zvolenou barvu si vyberete nad cenou zboží.
UNIVERZÁLNÍ VELIKOST MP3 NA BĚHÁNÍ
Díky nastavitelnému pásku je možné si velikost hodinek upravit. Pokud Vás styl hodinek unaví, je možné si přehrávač z pouzdra hodinek vyjmout a používat jej i samostatně.
KLASICKÉ FUNKCE MP3 PŘEHRÁVAČE
MP3 přehrávač v hodinkách disponuje stejně kvalitními funkcemi jako přehrávač obyčejný. Na displeji hodinek najdete všechna potřebná tlačítka k pouštění, zastavování, přetáčení i zesilování a zeslabování hlasitosti hudby. Na boku hodinek najdete konektor pro zapojení sluchátek a tlačítko pro zapínání a vypínání.
VÝBORNÉ TECHNICKÉ PARAMETRY
Svou oblíbenou hudbu si do MP3 na běhání nahrajete pomocí micro SD karty. Dobíjecí vestavěnou baterii nabijete pomocí USB kabelu, který připojíte ke svému PC. Plné dobití lithiové baterie trvá zhruba 2-3 hodiny. Doba její výdrže se pak pohybuje mezi 4-6 hodinami. MP3 se pyšní skvělou kvalitou zvuku.
PŘÍJEMNÝ MATERIÁL
Hodinky jsou vyrobeny ze silikonu, poslední dobou velmi oblíbeného materiálu, který je velice lehký a příjemný na kůži a snadný na údržbu.
Klady
originální
příjemný materiál
módní doplněk
vhodné na sport
skvělý dárek
nastavitelná velikost
výběr ze 4 barev
dobíjecí baterie
kvalitní zvuk
Zápory
nemá displej
Závěr
Pokud se MP3 v hodinkách rozhodne darovat svým blízkým k narozeninám nebo k Ježíšku, zajisté nezklamete. Ideálním dárkem se stane zejména pro sportovce, mladé lidi a milovníky hudby....

Parametry DX MP3 přehrávač

Výrobce DX

Podobné produkty

Podobné fráze: