Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Hodinky  >  Pánské hodinky  >  Ostatní pánské hodinky  >  CASIO EFR-539D-1A

CASIO EFR-539D-1A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 809 Kč
Porovnat 5 obchodů
CASIO EFR-539D-1A * Napájení z baterie * Průměr pouzdra 49,5 mm * Pouzdro ve tvaru kruhu * Ocelové pouzdro * Stříbrná barva pouzdra * Ocelový tah * Stříbrná barva tahu * Ručičkový ciferník * Černá barva ciferníku * Ciferník s dvanácti indexy * Materiál skla - minerální sklo * Odolné proti vodě během plavání * Datum * Stopky

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CASIO EFR-539D-1A

Popis CASIO EFR-539D-1A

TipHodinky.cz píše:

Casio Edifice EFR-539D-1A2
Pouzdro : nerezová ocel
 
Šroubovací víčko
 
Plní podobnou funkci jako např. šroubovací korunka. V zásadě to znamená, že šroubovací víčko eliminuje vniknutí vlhkosti, vody nebo prachu do hodinkového pouzdra. Doporučené pravidelné revize strojku, díky tomuto prvku stačí provádět po uplynutí delšího časového intervalu. Aby dobře plnilo svou funkci, je nutné dbát na jeho pevné dotažení při uzavírání pouzdra.
Řemínek/tah : nerezová ocel ,šíře 22 mm
Sklo :  minerální
Ciferník : modrá
Vodotěsnost : 100 m (10 ATM) 
Čas : analogové zobrazení
Napájení QUARTZ : baterie
Speciální funkce : datum, stopky
 
Neobrite : světelná vrstva, která zajišťuje, i po krátkém nasvícení, dlouhodobé osvětlení.
 
Rozměry :  47 x 54 x 12 mm 
Celková váha : 186 g
Záruka: 2 roky

Alza.cz píše:

Pánské hodinky Analogové, strojek: Quartz bateriový, průměr ciferníku 49,5 mm, sklo: Minerální, Vodotěsné 100 m (10 ATM)
Casio EFR 539D-1A2 jsou pánské náramkové hodinky spojující vysokou funkčnost a precizní zpracování. Analogové hodinky jsou bezpečně uloženy v pevném ocelovém pouzdru kulatého tvaru se zaručenou vodotěsností během plavání. Na ruce vám je bude spolehlivě držet ocelový řemínek ve stříbrné barvě. Pro snadný přehled jsou na černém ciferníku modře vyznačeny indexy a ciferník je překrytý odolným minerálním sklem. Ve funkční výbavě je zahrnuto zobrazení aktuálního data a stopky. Napájení hodinového strojku je bateriové. Dopřejte si luxus a spolehlivost hodinek Casio!

Parametry CASIO EFR-539D-1A

Výrobce Casio
Materiál řemínku Ocel
Typ Analogové
Materiál pouzdra Ocel
Tvar Kulaté
Vodotěsnost Ano
Sklo Minerální

Podobné produkty

Podobné fráze: