Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy   >  Knihy  >  Ostatní knihy  >  Mladá Fronta Hořké zrání Adriana Molea (978-80-204-4343-4)

Mladá Fronta Hořké zrání Adriana Molea (978-80-204-4343-4)

od 259 Kč
Pokračování populárního Tajného deníku Adriana Molea staví svého hrdinu, obtíženého nelehkým údělem nepochopeného a vysmívaného intelektuála v obyčejné středoanglické rodině, před nová rodinná, milostná i literární trápení. Právě uprostřed čekání na přírůstek do rodiny přichází nová krize ve vztahu mezi rodiči, závěrečné zkoušky se kvapem blíží a citová nejistota a obavy z nedostatku sexuálních z...

Všechny nabídky pro Mladá Fronta Hořké zrání Adriana Molea (978-80-204-4343-4)

Popis Mladá Fronta Hořké zrání Adriana Molea (978-80-204-4343-4)

Pokračování populárního Tajného deníku Adriana Molea staví svého hrdinu, obtíženého nelehkým údělem nepochopeného a vysmívaného intelektuála v obyčejné středoanglické rodině, před nová rodinná, milostná i literární trápení. Právě uprostřed čekání na přírůstek do rodiny přichází nová krize ve vztahu mezi rodiči, závěrečné zkoušky se kvapem blíží a citová nejistota a obavy z nedostatku sexuálních zkušeností jen prohlubují Adrianovy trable. I uprostřed největších rodinných, školních a citových zmatků zůstává však Adrian zároveň bystrým pozorovatelem svého blízkého i vzdálenějšího okolí a vážných i nevážných problémů, které hýbou Británií počátku osmdesátých let. Podobně jako v předchozí knize se čtenář ovšem nemusí bát pedanterie či nudy: právě neodolatelný anglický humor a kouzlo klukovského pohledu na svět, jimiž Adrianovy deníkové zápisy jiskří, stály u zrodu neobyčejné popularity celé série.

Parametry Mladá Fronta Hořké zrání Adriana Molea (978-80-204-4343-4)

Výrobce Mladá Fronta

Podobné produkty

Podobné fráze: