Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Ostatní hračky  >  Krtek a vláček - První skládanka

Krtek a vláček - První skládanka

Načítám galerii...
Předchozí
Další
První skládanka s motivem Krtečka pro nejmenší - 16 dílů, barevná Materiál: překližka Rozměr:12×12×3,5 cm Pro děti od 10 měsíců.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Krtek a vláček - První skládanka

Popis Krtek a vláček - První skládanka

Nabytek-forliving.cz píše:

První dřevěné skládání veselých barevných obrázků s motivem Krtečka v praktické zasunovací dřevěné krabičce. Vaše dítko v krabičce objeví 4 různé obrázky. Jednoduchými skládačkami ze 4 dílků si vaše děti procvičí jemnou motoriku, představivost a další myšlenkové operace. Udělejte radost svým dětem a darujte jim hračku, která neomrzí. Skládáním navíc rozvíjí jejich intelekt a jemnou motoriku. Rozměry: - šířka 12 cm - výška 12 cm - hloubka 3,5 cm

4home.cz píše:

Jednoduchá skládanka veselých obrázků s motivem Krtka a jeho přátel. Sestavováním obrázku ze čtyř velkých částí napomáhá k rozvoji představivosti, soustředění a jemné motoriky našich nejmenších.

4kids píše:

Bino 13716 - První skládanka (barev.)-Krtek
První skládanka  s motivem Krtečka  pro nejmenší - 16 dílů, barevná
Materiál: překližka 
Rozměr:12×12×3,5 cm
Pro děti od 10 měsíců

Puzzle-puzzle.cz píše:

Sada dřevěných dětských skládaček s Krtečkem a jeho kamarády pro úplně první skládání těch nejmladších. Čtyři samostatné čtyřdílné obrázky s barevným pozadím jsou tak akorát velké do malé dětské ručičky. A když hraní skončí, jednoduše dílky uklidíte do praktické dřevěné krabičky s odsunovacím víkem.

Určeno pro děti od 10 měsíců.

Všechny hračky značky BINO mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy) a jsou vyváženy do celého světa. Hlavními motivy dřevěných puzzle a vkládaček BINO jsou obrázky z dětských pohádek a tolik oblíbených klasických večerníčků.
Rozměr složeného puzzle 10 x 10 cm

Kokiskashop píše:

Technické údaje:Měs. 10Obsah balení:Skládačka Puzzle pro nejmenší Krtek dřevo 16ks v dřevěné krabičce 12x12cm 10m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Parametry Krtek a vláček - První skládanka

Výrobce Bino

Podobné produkty

Podobné fráze: