Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky pro kluky  >  Ostatní hračky pro kluky  >  Teddies Auto Tatra 148 - 73cm

Teddies Auto Tatra 148 - 73cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tatrovka T148 patří mezi hračky, které rozveselují ty nejmenší už celá desetiletí. Tato plastová sklápěčka s červenou kabinou a modrou korbou má nosnost až 100 kg, a tak na ni můžete naložit opravdu pěkný náklad, jenž se vám díky pojistkám jen tak nevyklopí. Součástí balení je navíc lopatka na písek. Užijte si spoustu zábavy s tímto autem venku nebo i doma! Auto Tatra T148 má na délku cca 73 c...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Teddies Auto Tatra 148 - 73cm

Popis Teddies Auto Tatra 148 - 73cm

Hawaj.cz píše:

Dino Tatra 148 oranžová

Velké plastové sklápěcí auto, hračka která zaujme malé i starší chlapečky. Sklápěčka je opatřena pojistkou proti nežádoucímu vyklopení.
Legendární plastový náklaďák, který už po několik desetiletí milují nejen děti, ale i jejich tatínci. Bytelná hračka je sice určená původně na písek, ale jezdit s ní můžete úplně kdekoli. Spolehlivě uveze jak náklad z pískoviště, tak malého stavitele. Nový model má navíc praktické madlo nad kabinou.
- Věk: 3+
- Vyrobeno v Liberci
- Materiál: plast
- Rozměry auta: 72 x 27 x 30 cm
- Nosnost: 100 kg
- Hmotnost: 2,75 kg

Bimboland.cz píše:

Tatra T 148 modro-červená 73 cm
Nákladní Tatra T 148 v modročervené barvě je vyrobena z kvalitního plastu. Tatra má širokou funkční sklápěcí korbu, kterou je možné zajistit proti samovolnému vyklopení. Tatra je dlouhá cca 73 cm a má nosnost až 100 kg, takže zvládne svézt jak dítě, tak pořádný náklad. Spoustu zábavy si s touto hračkou děti užijí nejen na zahradě a na písku.
Rozměr: cca 30 x 73 x 32 cm

levnicek.cz píše:

Legendární plastovou Tatru T 148 zná každý, vždyť si s ní hráli i naši rodiče. Tatra má širokou funkční sklápěcí korbu, kterou je možné zajistit proti samovolnému vyklopení. Tatra je dlouhá cca 73 cm a má nosnost až 100 kg. Hračka je vyrobena z kvalitního plastu a váží cca 5 kg. Spoustu zábavy si s touto Tatrou děti užijí na zahradě a hlavně na písku. Podívejte se i na naše další hračky na zahradu a užijte si léto plné zábavy.
více info najdete na http://bit.ly/1lTsUdY

Proděti.cz píše:

Klasická hračka z dob mládí rodičů, která nesmí chybět na žádném pískovišti!
Sklápěcí auto Tatra T148 v modročerveném provedení - velké a robustní plastové autíčko s pojistkou proti nežádoucímu vyklopení korby.
Tatra má nosnost 100kg, takže do ní děti mohou bezpečně usednout a vozit se.
Tatra je vyrobena z nezávadných plastů bez ftalátů.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Auto Tatra 148 plast 73cm v krabici - oranžová od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TED-21645011 - Nosnost 100kg, délka 73cm, výška 31cm, šířka 27cm...

Parametry Teddies Auto Tatra 148 - 73cm

Výrobce Teddies

Podobné produkty

Podobné fráze: