Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Ostatní fotopříslušenství  >  Canon popruh na ruku E2

Canon popruh na ruku E2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Canon popruh na ruku E2 Canon E2 Strap je popruh určený na boční grip zrcadlovek Canon, pro lepší držení Vašeho fotoaparátu.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Canon popruh na ruku E2

Popis Canon popruh na ruku E2

MADER computer píše:

Popruh na ruku E2 od společnosti Canon je určený na boční grip zrcadlovek Canon
* pro lepší držení Vašeho fotoaparátu
* zajištění fotoaparátu před pádem
* barva: černá
* komfortní provedení

SOFTCOM.cz píše:

Canon E-2 strap
Společnost Canon zná jistojistě každý, kdo někdy kupoval digitální foťák nebo např. tiskárnu. Canon pro své produkty vyrábí řadu drobného příslušenství, nyní malé poutko kolem dlaně Canon E2, které je určeno pro digitální jednookou zrcadlovku Canon EOS 60D.
Poutko Canon E2 si připevníte na fotoaparát a okamžitě získáte lepší pocit z držení zrcadlovky. Zaručí větší bezpečnost fotoaparátu, i když jej budete chtít půjčit příteli, aby Vás vyfotil.

Fotolab.cz píše:

Canon E2 je originální zápěstní popruh určený pro digitální zrcadlovky Canon EOS, který umožňuje jistější manipulaci a komfortnější držení fotoaparátu při delším focení. Canon E2 je originální zápěstní popruh určený pro digitální zrcadlovky Canon EOS, který umožňuje jistější manipulaci a komfortnější držení fotoaparátu při delším focení. Upevnění k DSLR je řešeno poutkem, jehož jeden konec se provléká očkem úchytu pro popruh a druhý konec se zajistí šroubem do stativového závitu fotoaparátu. Popruh je na d

Parametry Canon popruh na ruku E2

Výrobce Canon
Druh Popruhy a poutka

Podobné produkty

Podobné fráze: