Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Dětský nábytek  >  Ostatní dětský nábytek  >  Reer Zábrana Basic SimpleLock kovová do dveří a na schody

Reer Zábrana Basic SimpleLock kovová do dveří a na schody

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Zábrana Reer Basic Simple-Lock kovová do dveří a na schody Zábrana Reer Basic kovová Bezpečnostní zábrana - branka je skvělý pomocník, zajišťující bezpečí Vašich dětí. Je šířkově nastavitelná: pro průchody o šířce od 68 do 106 cm, bezbariérová a vhodná tak především pro horní část schodiště. Při otevření je zachována původní šířka průchodu. Nastavitelné 4-bodové uchycení p...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Reer Zábrana Basic SimpleLock kovová do dveří a na schody

Popis Reer Zábrana Basic SimpleLock kovová do dveří a na schody

Popis produktu
Zábrana Reer Basic Simple-Lock kovová do dveří a na schody
Zábrana Reer Basic kovová
Bezpečnostní zábrana - branka je skvělý pomocník, zajišťující bezpečí Vašich dětí. Je šířkově nastavitelná: pro průchody o šířce od 68 do 106 cm, bezbariérová a vhodná tak především pro horní část schodiště. Při otevření je zachována původní šířka průchodu. Nastavitelné 4-bodové uchycení poskytuje individuální seřízení šířky na horních i spodních úchytných bodech a zábranu je tak zábranu možné použít i na klopených zdech nebo schodišťovém zábradlí.
Zábranu lze otevírat oběma směry a pro zabezpeční jednoho směru se dodává i s blokovací součástkou. Simple Lock - dvoustupňový zavírací systém. Pro otevření stačí stisknout svorku zámku a zdvihnout zábranu. Bezpečné pro děti, jednoduché pro rodiče. Zábrana musí být otevírána a zavírána ručně.
* bezpečnostní zábrana, připevňovaná ke zdi
* nastavitelná šířka
* bezbariérové provedení
* přizpůsobitelné uchycení
* otevíratelná oběma směry
* zajišťovací systém Simple Lock
* barva: kov - bílá, plast - světle šedá
* výška 75 cm
* vhodné pro děti až do 24 měsíců
* dětská bezpečnostní zábrana je vhodná pouze pro použití v domácnosti
* mezera mezi šprušlemi je cca 5,5 cm
* materiál: kov - ocel, plast
Na obrázcích je vidět dolní pant, horní je shodný. Pak dolní uzávěr a horní otevírací uzávěr v provedení pro jednostranné otevření a oboustranné otevření. V případě dotazů se nás zeptejte.

Parametry Reer Zábrana Basic SimpleLock kovová do dveří a na schody

Výrobce Reer

Podobné produkty