Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Ostatní dětská literatura  >  Mattel: Monster High Frankie

Mattel: Monster High Frankie

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Věčně nabitá Frankie a bedna Ghoulia pro tebe mají pořádnou porci zábavy! Znáš Frankiin styl? A co Ghoulia, bez čeho by se ani za nic nebyla ochotná ploužit po chodbách Monster High? Máš odvahu navrhnout smrtelně úžasný model jen pro ně? Dokreslovačky s Frankie a Ghoulií jsou tím pravým pro tebe. Probuď v sobě módního ducha a pomoz svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapome...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mattel: Monster High Frankie

Popis Mattel: Monster High Frankie

Bambule Království hraček píše:

Ghúlky z Monster High se pyšní svou jedinečností! Ve svém oblečení zazáří nejen ve světě monsterek. Každá z panenek je oblečena ve svém originálním oblečku, který přesně vystihuje její jedinečnou osobnost. Na výběr je fantastická panenka Draculaura, dcera Drákuly, jejíž růžovo černý obleček s potiskem srdce jí skvěle padne, úžasná Frankie Stein, dcera Frankensteina, oblečená v plášti, a boožsky krásná Gigi Grant, dcera Genie, v barevných šatech. Nechybí ani nádherné boty a další doplňky, jako například náhrdelník a šperky. Jejich strašidelný vzhled doplňují detaily na oblečení a ve vlasech. Panenky mají ohebné ruce i nohy. Děvčata se při hře s těmito skvělými ghúlkami skamarádí a uvědomí si, že být odlišný, je prostě boožíí! Sesbírej je všechny!

Jimbo.cz píše:

Ghúlky z Monster High se pyšní svou jedinečností! Ve svém oblečení zazáří nejen ve světě monsterek. Každá z panenek je oblečena ve svém originálním oblečku, který přesně vystihuje její jedinečnou osobnost. Nechybí ani nádherné boty a další doplňky, jako například náhrdelník a šperky. Jejich strašidelný vzhled doplňují detaily na oblečení a ve vlasech. Panenky mají ohebné ruce i nohy.

Proděti.cz píše:

V novém příběhu “Dance the Fright Away” se všechny studentky Monster High spojí, aby znovu otevřely tu nejvíc booží střední školu.
Ghúlky s sebou na tuhle party berou i své další děsivé podoby!
Draculaura a Frankie Stein vypadají skvoostně ve svých party šatičkách s kovovými detaily, třpytkami a famoozním ghúlovským make-upem.
Ghúlky si s třemi rekvizitami pro focení ve fotobudce pořídí na plese spoustu boožích foteček!

KASA.cz píše:

Připomeň si své oblíbené momenty z nového filmu Monster High™ Monstrózní napětí!
Při pohledu na elektrizující super nabitý módní styl panenky Frankie Stein ti půjde mráz po zádech. Interaktivní panenka má čtyři světelné a zvukové efekty.
Když se kamarád Znap k Frankie přiblíží, reaguje například tím, že se jí zeleně rozsvítí vlasy a ona se začne chichotat nebo dokonce začne vícebarevná elektrická světelná show, kterou můžeš opakovat znovu a znovu.
Výška: 28 cm
Vhodné od 6 ti let.

Parametry Mattel: Monster High Frankie

Podobné produkty

Podobné fráze: