Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Ostatní dětská literatura  >  Mattel: Monster High Frankie

Mattel: Monster High Frankie

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Věčně nabitá Frankie a bedna Ghoulia pro tebe mají pořádnou porci zábavy! Znáš Frankiin styl? A co Ghoulia, bez čeho by se ani za nic nebyla ochotná ploužit po chodbách Monster High? Máš odvahu navrhnout smrtelně úžasný model jen pro ně? Dokreslovačky s Frankie a Ghoulií jsou tím pravým pro tebe. Probuď v sobě módního ducha a pomoz svým oblíbeným příšerkám, aby vypadaly smrtelně dobře. A nezapome...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mattel: Monster High Frankie

Popis Mattel: Monster High Frankie

KASA.cz píše:

Připomeň si své oblíbené momenty z nového filmu Monster High™ Monstrózní napětí!
Při pohledu na elektrizující super nabitý módní styl panenky Frankie Stein ti půjde mráz po zádech. Interaktivní panenka má čtyři světelné a zvukové efekty.
Když se kamarád Znap k Frankie přiblíží, reaguje například tím, že se jí zeleně rozsvítí vlasy a ona se začne chichotat nebo dokonce začne vícebarevná elektrická světelná show, kterou můžeš opakovat znovu a znovu.
Výška: 28 cm
Vhodné od 6 ti let.

Jimbo.cz píše:

Panenka Draculaura™ s ultra dlouhými vlasy čeká na účesy, které pro ni vymyslíš! K dispozici máš 30 ozdob do vlasů, které jsou designované v oblíbených barvách této hrdinky z Monster High™, a to v odstínech růžové, černé a modré. Vlasové doplňky jsou ve tvaru květin, netopýrů, pavučin a křídel. Některé z nich můžeš dokonce připojit k sobě. Díky barevným příčeskům, sponkám a gumičkám můžeš panence udělat cop nebo drdol. Draculaura™ díky tvým účesům ožije, její outfit je ale už teď perfektní. Má na sobě růžovo modré vrstvené šaty s potiskem černých netopýrů, její strašidelně krásný vzhled podtrhují modré ponožky, černé boty a černý náhrdelník. Pošli Drákulovu dceru ve dne do školy a v noci ven pokaždé v jiném originálním účesu.

Proděti.cz píše:

Panenka Monster High Frankie v monstrózním napětí.
Interaktivní panenka ti se svými čtyřmi světelnými a zvukovými módy předvede pořádné představení!
Světelnou a zvukovou show předvede s pomocí jejího děsivého přítele z filmu.
Když se kamarád Znap k Frankie přiblíží, reaguje například tím, že se jí zeleně rozsvítí vlasy a ona se začne chichotat nebo dokonce začne vícebarevná elektrická světelná show, kterou můžeš opakovat znovu a znovu.
Baterie 3x LR44 jsou součástí balení.
Vhodné pro děti od 6 let.

Parametry Mattel: Monster High Frankie

Podobné produkty

Podobné fráze: