Kde jsem: Katalog > Přístupový bod (AP) TP-Link CPE510, venkovní (CPE510) bílý

Přístupový bod (AP) TP-Link CPE510, venkovní (CPE510) bílý

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 699 Kč
Dostupnost: Skladem
1 699 Kč
Venkovní CPE zařízení 5 GHz 300 Mbit/s 13dBi, CPE510 je určeno pro ekonomické řešení venkovní bezdrátové sítě. Díky centralizovanému systému správy je ideální pro point-to-point, point-to-multipoint a venkovní pokrytí bezdrátové sítě. Profesionální výkon spolu s uživatelsky přívětivým designem dělá ze zařízení CPE510 ideální volbu pro práci i pro domácí použití. Hardware pro podniková řešení D...

Doporučujeme

Popis Přístupový bod (AP) TP-Link CPE510, venkovní (CPE510) bílý

Venkovní CPE zařízení 5 GHz 300 Mbit/s 13dBi, CPE510 je určeno pro ekonomické řešení venkovní bezdrátové sítě. Díky centralizovanému systému správy je ideální pro point-to-point, point-to-multipoint a venkovní pokrytí bezdrátové sítě. Profesionální výkon spolu s uživatelsky přívětivým designem dělá ze zařízení CPE510 ideální volbu pro práci i pro domácí použití.

Hardware pro podniková řešení
Díky chipsetům podnikové úrovně Qualcomm Atheros, anténám s vysokým ziskem a vysoce kvalitnímu použitému materiálu, speciálně navrženému krytu a PoE napájení, je zařízení CPE510 určeno především pro venkovní použití a může bezchybně fungovat v téměř každém klimatu, s provozní teplotou v rozmezí od -30°C do +70°C.
Pokročilý systém antén
Vestavěná duální polarizovaná anténa s vysokýmziskem a speciálním kovovým odrazem zajišťuje vyšší zisk a nižší rušení.
Bezdrátový přenos dat až na vzdálenost 15 km+
Speciálně navržené pro venkovní použití, ideální pro bezdrátový přenos dat na dlouhé vzdálenosti až 5 km+, prověřeno zkušenostmi.
Technologie TP-LINK MAXtream TDMA
Díky neustále rostoucímu rozsahu sítě budou vzájemná rušení a kolize bezdrátových sítí mezi zařízeními CPE a základnovými stanicemi natolik velká, že skutečná propustnost sítě klesne, což velmi negativně pocítí koncový uživatelé. Ke zmírnění těchto negativních vlivů používá CPE510 technologii MAXtream TDMA.
Centralizovaný systém správy
Zařízení CPE510 je také vybaveno softwarem centralizované správy, který pomáhá uživatelům jednoduše spravovat všechna zařízení ve své síti z jednoho počítače - řízení Pharos. Funkce, jako jsou zjišťování zařízení, monitorování stavu, aktualizace firmwaru a údržba sítě, mohou být spravovány pomocí řízení Pharos.
PharOS
Uživatelsky přívětivý systém webové správy umožňuje odborníkům použít specifičtější konfigurace
Vlastnosti:
Vestavěná 13dBi 2x2 duální polarizovaná směrová anténa MIMO
N...

Podobné fráze: