Vyzkoušej jak hřeje příroda na vlastní kůži! Palčáky SWISSWOOL CLASSIC MITTEN jsou doopravdy univerzální model ze švýcarské vlny SWISSWOOL a budou tě doprovázet na různých dobrodružstvích v zimních horách od pohodových túr až po večery v údolích a na chatách. Základní ochrana pro tvé ruce Palčáky SWISSWOOL CLASSIC MITTEN díky 100% vlně poskytují tvým rukám skvělý teplotní komfort. - Vynikající tepelné vlastnosti a bezkonkurenční termoregulace. - Vlna hřeje, i když je mokrá. - Tradičně zpracovaná... Celý popis

Koupit za 1 521 Kč

Popis

Vyzkoušej jak hřeje příroda na vlastní kůži! Palčáky SWISSWOOL CLASSIC MITTEN jsou doopravdy univerzální model ze švýcarské vlny SWISSWOOL a budou tě doprovázet na různých dobrodružstvích v zimních horách od pohodových túr až po večery v údolích a na chatách.

Základní ochrana pro tvé ruce

Palčáky SWISSWOOL CLASSIC MITTEN díky 100% vlně poskytují tvým rukám skvělý teplotní komfort.

- Vynikající tepelné vlastnosti a bezkonkurenční termoregulace.
- Vlna hřeje, i když je mokrá.
- Tradičně zpracovaná vlna: fair-trade, ekologicky udržitelná a lokálně vyprodukovaná.

Máš to ve svých rukou

Přirozené vlastnosti vlny jsou pro výrobu rukavic ideální, neboť dokáže hřát, i když je zrovna mokrá. Vlna vyniká výjimečnou hřejivostí a schopností regulovat tělesnou teplotu. Palčáky SWISSWOOL CLASSIC MITTEN jsou navíc vyrobeny za použití vlny pocházející ze švýcarských hor, a jejich výroba je mimořádně udržitelná.

Ať už jsi na skialpinistické túře nebo na vysokohorské výpravě, v palčákách SWISSWOOL CLASSIC MITTEN ti bude vždy hezky teplo a vše budeš mít ve svých rukou!

SWISSWOOL® – příběh s obnoveným chovem švýcarských ovcí

Přírodní zdroje jsou často lepšími materiály než jakákoli syntetika. Srst švýcarských ovcí je toho příkladem. Není sice jemná jako Merino, ale ORTOVOX se rozhodl její potenciál využít a svým nápadem výrazně pomohl chovu ovcí a tamním farmářům.

SWISSWOOL® je vlna ze švýcarských ovcí. Tato vlna absorbuje až 35 % vlhkosti do svého jádra, takže při navlhnutí od mokrého sněhu nebo potu při vysoké fyzické aktivitě, máš pořád pocit sucha. Navíc při porovnání se syntetickým izolačním materiálem degraduje jen zanedbatelně a zachovává si své vlastnosti po mnoho let.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.
Zobrazit více

Parametry

Značka Ortovox
Určení pro muže
Stahování na zápěstí ne
Funkční ano
Barva černá