Technické a odolné kožené membránové rukavice s podšívkou z Merino vlny vhodné na náročné zimní i letní výpravy v ledu a sněhu. Pokud hledáš rukavice do ledovcových a zimních podmínek, na které se můžeš doopravdy spolehnout, ORTOVOX ALPINE PRO GLOVE jsou jasnou volbou. Kombinace přírodního Merina na vnitřní podšívce, membrany Sympatex® a 100% kozí kůže na povrchu je garancí teplých a extrémně odolných rukavic. Jsou velmi oblíbené i mezi horskými vůdci. Vlastnosti Rukavice ALPINE PRO GLOVE jsou... Celý popis

Koupit za 2 286 Kč

Popis

Technické a odolné kožené membránové rukavice s podšívkou z Merino vlny vhodné na náročné zimní i letní výpravy v ledu a sněhu.

Pokud hledáš rukavice do ledovcových a zimních podmínek, na které se můžeš doopravdy spolehnout, ORTOVOX ALPINE PRO GLOVE jsou jasnou volbou. Kombinace přírodního Merina na vnitřní podšívce, membrany Sympatex® a 100% kozí kůže na povrchu je garancí teplých a extrémně odolných rukavic. Jsou velmi oblíbené i mezi horskými vůdci.

Vlastnosti

Rukavice ALPINE PRO GLOVE jsou celé pokryté 100% kozí kůži s membránou Sympatex® různé tloušťky pro optimální volnost pohybu. Kůže neprofoukne , je odolná vůči vodě, zajišťuje vysokou odolnost, dlouhou životnost a dobrou přilnavost úchopu, membrána pak zajišťuje ještě vyšší odolnost vůči vodě při práci s lanem na ledovci. Ochrana proti ztrátě pružnosti a nastavitelné manžety zajistí, že ti rukavice vždy padnou jako ulité. 

- Kozí usně - voděodolná, větruodolná, dlouhá životnost, zachovává si pružnost.

 

- Membrána Sympatex®- zvyšuje voděodolnost rukavic při práci s materiálem na roztopeném ledovci

 

- Poutko na prstě pro rychlé sundávání. Slouží také na zavěšení rukavic na karabinu, prsty směřují nahoru, takže ti do nich nebude padat sníh.

- Robustní stahování kolem zápěstí na suchý zip.

- Podšívka pletená z Merino vlny odvádí vlhkost a ruce tak zůstanou v komfortu.

 

- Kryté švy zvyšují odolnost rukavice vůči oděru v nejnamáhanějších místech.

 

Membrána udrží tvé ruce v suchu

Díky své speciální membráně Sympatex® jsou tyto vysokohorské rukavice větru a voděodolné, ale také obzvláště robustní a odolné proti oděru, protože hřbet ruky je vyztužen dodatečným polstrováním z recyklované merino vlny 60 g/m2. Dlaně mají dvojitou vrstvu kozí kůže s krytými švy, které zajišťují odolnost, zatímco další výztuhy na ukazováčku a palci chrání před opotřebením při používání holí, lan a cepínů.

Nejkvalitnější Merino vlna

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP). 

- ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.

- Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX.

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy a je velmi snadné se o ni starat.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.
Zobrazit více

Parametry

Značka Ortovox
Barva černá