Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Popis Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

MADER computer píše:

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: ST duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.065 kg

www.penta.cz píše:

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory LC-ST.

Parametry Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze:

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex •  opticky duplexni kabel 62 5 125 st sc 2m   •  opticky patchkabel lc lc 50 125 2m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 lc st 2m   •  duplexni kabel 50 125 om2 st st 2m   •  opticky duplexni kabel 50 125 st st 3m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 2m   •  duplexni kabel 62 5 125 lc st 2m   •  duplexni kabel 9 125 lc st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 2m   •  duplexni kabel 62 5 125 lc lc 2m   •  duplexni kabel 9 125 lc lc 2m   •  opticky obojstranne kabel 50 125 st st 2m   •  opticky obojstranne kabel 50 125 st sc 2m   •  duplexni kabel 62 5 125 lc sc 2m   •  duplexni kabel 9 125 lc sc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc st 1m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 lc st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 lc st 2m   •  pigtail opticky lc 9 125 1m 2mm   •  oem pigtail opticky lc 9 125 1m 2mm   •  opticord lc st 50 125 2m   •  duplexni kabel 62 5 125 st st 2m   •  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 3m   •  duplexni kabel 62 5 125 st sc 2m   •  duplexni kabel 9 125 st sc 2m   •