Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Popis Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

MADER computer píše:

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: ST duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Doplňující informace: Ideálny pro vysokorýchlostní přenos dat s minimálni stratou signálu; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.032 kg

www.penta.cz píše:

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory LC-ST.

Parametry Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze:

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex •  op duplexni kabel 50 125 st sc 1m   •  pigtail opticky st 50 125 1m 0 9mm   •  opticky duplexni kabel 50 125 st st 2m   •  opticky duplexni kabel 50 125 st st 3m   •  opticky duplexni kabel 50 125 st sc 2m   •  opticky duplexni kabel 50 125 mtrj st 2m   •  cns opt duplex patch kabel 50 125 lc lc 1m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 1m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 1m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 1m   •  duplexni kabel 9 125 lc st 1m   •  x opticky patchkabel lc lc 50 125 1m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 1m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 1m   •  oem pigtail opticky lc 50 125 1m 0 9mm   •  opticky patch cord multi mod 50 125 lc 1m   •  oem oem pigtail opticky lc 50 125 1m 0 9mm   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 st st 1m   •  oem oem pigtail opticky st 50 125 1m 0 9mm   •  oem pigtail opticky st 50 125 1m 0 9mm   •  duplexni kabel 62 5 125 lc sc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc st 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 sc sc 1m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 lc st 1m   •  pigtail opticky lc 62 5 125 1m 0 9mm   •  pigtail opticky lc 9 125 1m 2mm   •  pigtail opticky lc 9 125 1m 0 9mm   •  oem pigtail opticky lc 9 125 1m 2mm   •  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 2m   •  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 3m   •