Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Popis Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

SOFTCOM.cz píše:

Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3
Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC.
Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M)
2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm)
Průměr kabelu: 2,7mm
Třída OM3
LSOH

Parametry Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze:

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m •  duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 2m   •  opticky obojstranne kabel 50 125 st st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 sc sc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 sc sc 2m   •  op duplexni kabel 50 125 st sc 1m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 lc sc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 lc sc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 st st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 9 125 lc st 2m   •  lynx cs duplexni kabel 62 5 125 lc st 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 sc sc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om2 sc sc 3m   •  op duplexni kabel 50 125 sc sc 30m   •  op duplexni kabel 50 125 sc sc 7 5m   •  duplexni kabel 9 125 lc lc 2m   •  duplexni kabel 62 5 125 lc lc 2m   •  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 3m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 5m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 1m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 10m   •  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 3m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 2m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 2m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc st 1m   •  duplexni kabel 50 125 om3 lc st 3m   •  lynx cs duplexni kabel 50 125 om3 st sc 1m   •