Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Doporučujeme

Všechny nabídky pro OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Popis OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

MADER computer píše:

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: ST duplex; Maximální rychlost přenosu: nedostatek dat; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.055 kg

www.penta.cz píše:

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

Patro.cz píše:

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 1m, OM3 vhodný i pro 10Gbit.; Konektory 2x ST(M) - 2x SC(M); Broušení standardní PC; Typ vlákna: MultimodeTyp kabelu: Patch kabelTyp

Parametry OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: