Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...

Optické patch kabely, konektory ...

Výrobci:

OEM
Nalezeno:    16 produktů

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 2 m

Více informací
od 224 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Patch kabel Solarix 50/125 STupc/STupc MM OM3 1m duplex Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory STupc/STupc, délka 1m Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Technické informace Plášť: LSOH Konektor: ST/ST Broušení ferule: UPC/UPC Průměr ferule: 2.5 mm/2.5 mm Typ vlákn...

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-ST Broušení konektorů: PC-PC Délka: 2 m b/s

Více informací
od 117 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 5m duplex Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.. Technické informace Plášť: LSOH Konektor: LC/LC Broušení ferule: UPC/UPC Průměr ferule: 1.25 mm/1.25 mm Typ vl...

Více informací
od 257 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-SC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 3 m

Více informací
od 113 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1.000 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: ST duplex; Maximální rychlost přenosu: nedostatek dat; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.478 kg

Více informací
od 150 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2.000 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: ST duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.065 kg

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-SC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 1 m

Více informací
od 241 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-ST Broušení konektorů: PC-PC Délka: 1 m b/s

Více informací
od 251 Kč
Koupit nejlevněji

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

Pigtail optického vlákna SC 62,5/125MM1m,0,9mm

Více informací
od 114 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel UTP Cat5e Patch 30m, šedý (PP12-30M)

Patch cord with moulded strain relief, 50u" gold-plated contacts, 8P8C plugs.

Více informací

Podobné fráze: