Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Odvykací léky

Odvykací léky

Nalezeno:    39 produktů

CYNDIcate STOP filtr na cigaretu 30ks

Kouření bez dehtu a dalších karcinogenních látek. Začnete šetřit své plíce a zdraví!

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

NiQuitin Clear náplast 21mg 7ks

Niquitin Clear 21mg tdr.emp. 7ks Náplast uvolňuje nikotin a dochází k postupnému vstřebávání do kůže. Vhodné, chcete-li ze dne na den přestat kouřit a trvale se zbavit závislosti na nikotinu. Jedna náplast zažene chuť na cigaretu a abstinenční příznaky na 24h. Určeno pro 1. fázi odvykání kouření.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Mc Neil NICORETTE CLASSIC GUM 2 MG 105X2MG

Léčivá žvýkací guma k odvykání kouření, ke zmírnění touhy po kouření, k předcházení abstinenčním příznakům.

Více informací
od 689 Kč
Koupit nejlevněji

Mc Neil Nicorette Freshfruit gum 2 MG 30X2MG

Přípravek je určen pro léčbu závislosti na tabáku, pro zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a pro zmírnění abstinenčních příznaků.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Mc Neil Nicorette Freshfruit gum 4 MG 30X4MG

K odvykání kouření, ke zmírnění touhy po kouření, k předcházení abstinenčním příznakům. Léčivá žvýkací guma, obsahuje nikotin.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Mc Neil Sweden NICORETTE CLASSIC GUM 4 MG 105X4MG

Léčivá žvýkací guma k odvykání kouření, ke zmírnění touhy po kouření, k předcházení abstinenčním příznakům.

Více informací
od 689 Kč
Koupit nejlevněji

Nicorette Classic Gum 4 mg, léčivá žvýkací guma 105ks

Nicorette Classic Gum 4mg orm.gum.mnd.105x4mg Žvýkačky NICORETTE® patří do skupiny léků náhradní nikotinové léčby. Žvýkačky jsou určeny k léčbě závislosti na nikotinu.

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

Nicorette Icemint Gum 2mg léčivá žvýkací guma 105ks

Nicorette Icemint Gum 2mg orm.gum.mnd.105x2mg Žvýkačky NICORETTE® patří do skupiny léků náhradní nikotinové léčby. Žvýkačky jsou určeny k léčbě závislosti na nikotinu.

Více informací
od 659 Kč
Koupit nejlevněji

Nicorette Icemint Gum 2mg léčivá žvýkací guma 30ks

Nicorette Icemint Gum 2mg orm.gum mnd.30x2mg Žvýkačky NICORETTE® patří do skupiny léků náhradní nikotinové léčby. Žvýkačky jsou určeny k léčbě závislosti na nikotinu.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Nicorette Icemint Gum 4mg léčivá žvýkací guma 105ks

Nicorette Icemint Gum 4mg orm.gum.mnd.105x4mg Žvýkačky NICORETTE® patří do skupiny léků náhradní nikotinové léčby. Žvýkačky jsou určeny k léčbě závislosti na nikotinu.

Více informací
od 729 Kč
Koupit nejlevněji

Nicorette Icemint Gum 4mg léčivá žvýkací guma 30ks

Nicorette Icemint Gum 4mg orm.gum mnd.30x4mg Žvýkačky patří do skupiny léků náhradní nikotinové léčby a jsou určeny k léčbě závislosti na nikotinu.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Nicorette Invisipatch 15mg/16h náplast 7x15mg

Nicorette Invisipatch 15mg/16h drm.emp.tdr.7x15mg Náplasti patří do skupiny léků náhradní nikotinové léčby a jsou určeny kuřákům, kteří jsou zvyklí kouřit pravidelně v průběhu dne. Náplasti jsou určeny pro léčbu závislosti na nikotinu.

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

Nicorette invisipatch 25mg/16h, transdermální náplast 7ks

Nicorette Invisipatch 25mg/16h drm.emp.tdr.7x25mg Náplasti NICORETTE® patří do skupiny léků náhradní nikotinové léčby a jsou určeny kuřákům, kteří jsou zvyklí kouřit pravidelně v průběhu dne. Náplasti jsou určeny pro léčbu závislosti na nikotinu.

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

NiQuitin Freshmint 4mg léčivá žvýkací guma 100ks

NiQuitin Freshmint žvýkačky je přípravek, který pomáhá při odvykání kouření tím, že nahradí část nikotinu, který se do těla dostane z cigaret. Žvýkačka v puse uvolňuje nikotin a tím pomáhá kuřákům zmírnit náhlou chuť na cigaretu. Vhodný přípravek, chcete-li se postupně zbavit závislosti na nikotinu a trvale přestat kouřit. Během odvykání kouření zmírní abstinenční příznaky a touhu na cigaretu již za 3 minuty. Nikotin obsažený ve žvýkačkách zmírňuje některé nepříjemné příznaky, které kuřáci moho...

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

NiQuitin mini 4mg pastilky 20ks

Niquitin mini 4mg pas.cmp. 1x20ks NiQuitin mini lisované pastilky je léčivý přípravek k odvykání kouření. Funguje na principu nahrazování nikotinu v těle, na který jsou kuřáci zvyklí z cigaret a který způsobuje jejich závislost na kouření. Tento způsob léčby se nazývá nikotinová substituční terapie (Nicotin Replacement Therapy, NRT).

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

NiQuitin mini 4mg pastilky 3x20ks

Niquitin mini 4mg pas.cmp.3x20ks Pastilky v ústech uvolňují nikotin a tím pomáhají kuřákům zmírnit náhlou chuť na cigaretu. Vhodné, chcete-li se postupně zbavit závislosti na nikotinu a trvale přestat kouřit. Během odvykání kouření zmírní abstinenční příznaky a touhu na cigaretu již za 3 minuty.

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

NIQUITIN Mini pastilky rozpustné v ústech 4 mg 20 kusů

Přípravek k odvykání kouření. Pastilky v ústech uvolňují nikotin a tím pomáhají kuřákům zmírnit náhlou chuť na cigaretu. 

Více informací

Defumoxan 1.5 mg 100 tablet

Defumoxan 1.5mg tbl.nob.100 Defumoxan je léčivý přípravek k odvykání kouření a snížení chuti na nikotin.

Více informací

Nicorette® Spray 1mg/dávka, orální sprej, roztok 2x150 dávek

Nicorette spray 1mg/dávka orm.spr.2x13.2ml Léčivý přípravek Nicorette Spray Vám pomůže ukončit kouření, když chcete přestat kouřit. Jedná se o způsob léčby nazývané nikotinová náhradní léčba (NRT).

Více informací

NIQUITIN Freshmint 4 mg žvýkací guma 100 ks

Žvýkačka v puse uvolňuje nikotin a tím pomáhá kuřákům zmírnit náhlou chuť na cigaretu. Vhodný přípravek, chcete-li se postupně zbavit závislosti na nikotinu a trvale přestat kouřit

Více informací

NICORETTE INVISIPATCH 10MG/16H transdermální EMP 7 II

...tělu malá množství nikotinu v jeho čisté formě, což nepůsobí zdravotní rizika spojovaná s kouřením. Zdravotní rizika v důsledku kouření jsou způsobena škodlivinami obsaženými v tabáku. Odborná rada a podpora okolí zpravidla zlepšují Vaši naději na úspěch. Je-li to možné, používejte přípravek jako součást programu na ukončení kouření. Pokud přípravek používáte dle doporučení, Nicorette Invisipatch Vám pomůže kontrolovat případné zvýšení tělesné hmotnosti po ukončení kouření. Balení obsahuje 7 ks.

Více informací

DEFUMOXAN 1,5MG neobalené tablety 100

Defumoxan je volně prodejný lék k trvalému ukončení používání výrobků obsahujících nikotin. Užívání přípravku Defumoxan umožňuje pozvolné snížení závislosti na nikotinu tím, že zmírňuje abstinenční příznaky spojené s přerušením kouření (jako jsou depresivní nálada, podrážděnost, pocit hněvu, úzkost, obtížné soustředění, zvýšená chuť k jídlu, nespavost a neklid). Přípravek Defumoxan je určen pro dospělé. Balení obsahuje 100 tablet.

Více informací

2.000 Paipo Herbal 1 ks

Paipo je japonská alternativa cigarety, která neobsahuje nikotin, dehet ani jiné zdraví škodlivé látky. Využívá účinku aromatických olejů. Paipo je partnerem v místech, kde je zakázáno kouřit nebo je kouření nevhodné. Může pomoci odvykajícím kuřákům, neboť reflektuje psychické aspekty kouření.

Více informací

NIQUITIN CLEAR 14 MG 14MG/24H transdermální EMP 7

... obdélníková průhledná vícevrstevná náplast se zaoblenými rohy. Obsahuje nikotin, který je v ní rovnoměrně rozptýlen a po nalepení náplasti se z ní postupně uvolňuje v určitém množství, které se vstřebává kůží. Množství nikotinu uvolněné z náplasti je nižší než množství z cigaret. Náplasti přípravku NiQuitin Clear zmírňují touhu po kouření a odstraňují nepříjemné příznaky při přerušení kouření (jako jsou podrážděnost, frustrace, zlost, úzkost, neklid a poruchy koncentrace). Balení obsahuje 7 ks.

Více informací

NIQUITIN CLEAR 21 MG 21MG/24H transdermální EMP 7

...uření a odstraňují nepříjemné příznaky při přerušení kouření (jako jsou podrážděnost, frustrace, zlost, úzkost, neklid a poruchy koncentrace). Přípravek se používá jako podpora odvykání kouření u dospělých kuřáků. Náplast uvolňuje nikotin a dochází k postupnému vstřebávání do kůže. Vhodné, chcete-li ze dne na den přestat kouřit a trvale se zbavit závislosti na nikotinu. Jedna náplast zažene chuť na cigaretu a abstinenční příznaky na 24h. Určeno pro 1. fázi odvykání kouření. Balení obsahuje 7 ks.

Více informací

NIQUITIN MINI 4MG lisovaná pastilka 1X20

...ní zmírní abstinenční příznaky a touhu na cigaretu již za 3 minuty. Jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí skoncovat s kouřením postupně - tempem, které jim vyhovuje. Pastilky jsou určené k užití v ústní dutině. Nikotin se z pastilek v ústech pomalu uvolňuje a vstřebává se ústní sliznicí do těla. Díky tomu pastilky potlačují fyzickou i psychickou touhu po cigaretě a ulevují od abstinenčních příznaků. Navíc mají praktické kapesní balení a jejich používání je diskrétní a snadné. Balení obsahuje 20 ks.

Více informací

NIQUITIN MINI 4MG lisovaná pastilka 3X20

... zmírní abstinenční příznaky a touhu na cigaretu již za 3 minuty. Jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí skoncovat s kouřením postupně - tempem, které jim vyhovuje. Pastilky jsou určené k užití v ústní dutině. Nikotin se z pastilek v ústech pomalu uvolňuje a vstřebává se ústní sliznicí do těla. Díky tomu pastilky potlačují fyzickou i psychickou touhu po cigaretě a ulevují od abstinenčních příznaků. Navíc mají praktické kapesní balení a jejich používání je diskrétní a snadné. Balení obsahuje 3x20 ks.

Více informací

Nicorette ústní sprej 13,2ml 150 dávek

Nicorette spray 1mg/dávka orm.spr.1x13.2ml/150mg Léčivý přípravek Nicorette Spray Vám pomůže ukončit kouření, když chcete přestat kouřit. Jedná se o způsob léčby nazývané nikotinová náhradní léčba (NRT).

Více informací

Nicorette® Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka, orální sprej, roztok 150 dávek

Nicorette Spray přích.les. ovoce 1mg/dáv. 1x13.2ml Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka. Zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky spojené s odvykáním kouření.

Více informací

Niquitin Clear NiQuitin nikotinová náplast 14mg 7ks - Fáze 2

Niquitin Clear 14mg 14mg/24h tdr.emp.7 Náplast uvolňuje nikotin a dochází k postupnému vstřebávání do kůže. Vhodné, chcete-li ze dne na den přestat kouřit a trvale se zbavit závislosti na nikotinu. Jedna náplast zažene chuť na cigaretu a abstinenční příznaky na 24h. Určeno pro 2. fázi odvykání kouření.

Více informací

NICORETTE Sprej příchuť lesního ovoce 1 mg/dáv. 1x 13,2 ml

Nicorette spray zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky spojené s odvykáním kouření.

Více informací

NICORETTE FRESHFRUIT GUM 4MG léčivé žvýkací gumy 30

Nicorette FreshFruit Gum jsou určeny k léčbě závislosti na tabáku, ke zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a ke zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit, slouží jako podpůrný prostředek k překonávání dočasné abstinenční fáze kouření nebo ke snadnějšímu snížení počtu vykouřených cigaret u kuřáků neschopných nebo neochotných přestat kouřit.

Více informací

NICORETTE SPRAY S PŘÍCHUTÍ LESNÍHO OVOCE 1MG/DÁV orální podání SPR SOL 1X13,2ML

...ojené s ukončením kouření. Pokud náhle ukončíte přísun nikotinu z tabáku do těla, začnete mít různé nepříjemné pocity nazývané abstinenční příznaky. Používáním Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce můžete zabránit chuti na cigaretu a těmto nepříjemným pocitům, nebo je zmírnit, protože na krátkou dobu dodáváte svému tělu malé množství nikotinu. Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce neobsahuje dehet, oxid uhelnatý nebo další škodliviny obsažené v cigaretovém kouři. Balení obsahuje 1x13,2 ml.

Více informací

NICORETTE SPRAY 1MG/DÁV orální podání SPR SOL 1X13,2ML

Nicorette Spray je léčivý přípravek, která pomáhá ukončit kouření. Způsob léčby se nazývá nikotinová náhradní léčba. Zmírňuje abstinenční příznaky, které jsou spojené s ukončením kouření, včetně chuti na cigaretu.

Více informací

NICORETTE ICEMINT GUM 4MG léčivé žvýkací gumy 30

Nicorette Icemint Gum patří do skupiny léků používaných k odvykání kouření. Žvýkačky jsou určeny k léčbě závislosti na tabáku, ke zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a ke zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. Rovněž slouží jako podpůrný prostředek k překonávání dočasné abstinenční fáze kouření nebo ke snadnějšímu snížení počtu vykouřených cigaret u kuřáků neschopných nebo neochotných přestat kouřit. Balení obsahuje 30 ks.

Více informací

NICORETTE INVISIPATCH 25MG/16H transdermální EMP 7 I

Nicorette invisipatch je přípravek, který pomáhá přestat s kouřením. Je určen k léčbě závislosti na tabáku, ke zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a ke zmírnění abstinenčních příznaků, což pomáhá motivovaným kuřákům přestat kouřit. Balení obsahuje 7 ks.

Více informací

NICORETTE MINT 4MG lisovaná pastilka 20

Nicorette Mint 4 mg lisované pastilky se používají ke zmírnění abstinenčních příznaků a snížení neodolatelné touhy po nikotinu, která se dostavuje při pokusech přestat kouřit nebo při snižování počtu vykouřených cigaret. Přípravek je vhodný pro kuřáky vysokého stupně závislosti na nikotinu, tzn. první cigaretu za den kouří do 30 min po probuzení a kouří více než 20 cigaret denně.

Více informací

NIQUITIN Clear 14 mg 7 náplastí

Náplast uvolňuje nikotin a dochází k postupnému vstřebávání do kůže. Vhodné, chcete-li ze dne na den přestat kouřit a trvale se zbavit závislosti na nikotinu

Více informací

NIQUITIN Clear 21 mg 7 ks náplastí

Náplast uvolňuje nikotin a dochází k postupnému vstřebávání do kůže. Vhodné, chcete-li ze dne na den přestat kouřit  a trvale se zbavit závislosti na nikotinu

Více informací

Podobné fráze: