Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Studiová fototechnika  >  Odrazná média  >  4studio SS-1 60x90cm

4studio SS-1 60x90cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 930 Kč
SoftBox 4studio SS-1, 60x90 cm , Bowens Obdélníkový softbox s rozměry 60* 90 cm patří mezi základní vybavení každého ateliéru. Softboxy změkčí světlo - projasní tvrdé stíny. Díky tomu jsou vhodné převážně pro fotografie, kde je kladen důraz na jemné stíny. Softboxy najdou své uplatnění téměř v každé studiové fotografické disciplíně (portrét, glamour, akt, fashion, produktová fotografie … ). ...

Všechny nabídky pro 4studio SS-1 60x90cm

Popis 4studio SS-1 60x90cm

SoftBox 4studio SS-1, 60x90 cm , Bowens
Obdélníkový softbox s rozměry 60* 90 cm patří mezi základní vybavení každého ateliéru. Softboxy změkčí světlo - projasní tvrdé stíny. Díky tomu jsou vhodné převážně pro fotografie, kde je kladen důraz na jemné stíny. Softboxy najdou své uplatnění téměř v každé studiové fotografické disciplíně (portrét, glamour, akt, fashion, produktová fotografie … ).
Softboxy 4studio modelové řady SS-1 mají klasickou konstrukci s jedním vnitřním a druhým vnějším difuzním plátnem. Vnitřní strany softboxu jsou stříbrné a tím dochází k ideálnímu směrování světla bez velkého úbytku. Díky bajonetu kompatibilnímu se systémem Bowens je lze použít u většiny studiových záblesků s bajonety Bowens (4studio, Bowens, Fomei, Walimex, … ).
Softbox lze libovolně otáčet o 360° a přitom nemusíte manipulovat se světlem či bajonetem. Vnitřní plochy softboxu jsou stříbrné a ideálně odrážejí světelné paprsky. O změkčení světla se starají dvě difuzní plátna, jedno vnitřní a druhé vnější.

Stativ a zábleskové světlo na některých fotografiích nejsou součástí dodávky, slouží jen jako ilustrace použití.

Obsah balení:
* 1x: Konstrukce softboxu s odraznou plochou
* 1x: Vnitřní difuzor
* 1x: Vnější difuzor
* 1x: Přepravní textilní vak

* Rozměry: 60 * 90 cm
* Použitý bajonet: Bowens

Parametry 4studio SS-1 60x90cm

Výrobce 4studio

Podobné produkty

Podobné fráze: