Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Studiová fototechnika  >  Odrazná média  >  4studio KS-60x90

4studio KS-60x90

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Softbox s voštinou 4studio KS-60x90 , deštníkové otevírání , Bowens Profesionální obdélníkový softbox s odnímatelnou voštinou s rozměry 60* 90 cm patří mezi základní vybavení každého ateliéru. Softboxy změkčí světlo - projasní tvrdé stíny. Díky tomu jsou vhodné převážně pro fotografie, u kterých je kladen důraz na jemné stíny. Softboxy najdou své uplatnění téměř v každé studiové fotografické dis...

Všechny nabídky pro 4studio KS-60x90

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis 4studio KS-60x90

Softbox s voštinou 4studio KS-60x90 , deštníkové otevírání , Bowens Profesionální obdélníkový softbox s odnímatelnou voštinou s rozměry 60* 90 cm patří mezi základní vybavení každého ateliéru. Softboxy změkčí světlo - projasní tvrdé stíny. Díky tomu jsou vhodné převážně pro fotografie, u kterých je kladen důraz na jemné stíny. Softboxy najdou své uplatnění téměř v každé studiové fotografické disciplíně (portrét, glamour, akt, fashion, produktová fotografie … ).
Softboxy 4studio modelové řady KS vynikají způsobem konstrukce, který umožňuje jejich rychlé a snadné složení a rozložení (celé složení softboxu zabere pouhou minutu). A to díky deštníkovému způsobu napínání žeber softboxu. Pouhým stlačením hlavní rozety propnete žebra softboxu a získáte tím ideálně napnutou konstrukci. Poté již stačí uchytit vnitřní difuzor a venkovní difuzor a případně připnout voštinu (viz. fotografie). Díky tomu je celý softbox ideální volbou při častém přenášení, užití v exteriérech a v mobilních fotostudiích. Díky bajonetu kompatibilnímu se systémem Bowens je lze použít u většiny studiových záblesků s bajonety Bowens.
Softbox lze libovolně otáčet o 360° a přitom nemusíte manipulovat se světlem či bajonetem. Vnitřní plochy softboxu jsou stříbrné a ideálně odrážejí světelné paprsky. Pro odstranění „zbloudilých“ paprsků slouží voština, která zajistí dokonalé směrování světla.

Stativ a zábleskové světlo na některých fotografiích nejsou součástí dodávky, slouží jen jako ilustrace použití.

Obsah balení:
* 1x: Konstrukce softboxu KS s odraznou plochou
* 1x: Vnitřní difuzor
* 1x: Vnější difuzor
* 1x: Voštinový filtr
* 1x: Přepravní textilní vak

Postup pro složnení SoftBoxů série KS.

* Rozměry: 60 * 90 cm
* Použitý bajonet: Bowens...

Parametry 4studio KS-60x90

Výrobce 4studio

Podobné produkty

Podobné fráze: