Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Odpadkové koše  >  Curver dětský 12 l

Curver dětský 12 l

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Plastový odpadkový koš o objemu 12 l s veselým zvířecím motivem a výklopným otvíráním rozjasní interiér dětského pokoje. * dětský odpadkový koš * výklopné víko koše * rozměr: 37 x 26,5 x 26,5 cm

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Curver dětský 12 l

Popis Curver dětský 12 l

ATAN nábytek píše:

Plastovýodpadkový koš ve tvaru zvířátka bude mít úspěch v každém dětském pokoji. Koš se otevírá ručně pomocí otočného víka ve tvaru žabky. Jeho konstrukce nechává obsah koše neustále uzavřený a neviditelný. Kvalita a design značky Curver.

Bydlení a Domov píše:

Curver Odpadkový koš TYGR od Nábytek Atan
Curver Odpadkový koš TYGR od Atan Nábytek za 179.00 Kč
Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu.
Curver Odpadkový koš TYGR patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Curver.
 
Popis Curver Odpadkový koš TYGR:
Plastovýodpadkový koš ve tvaru zvířátka bude mít úspěch v každém dětském pokoji. Koš se otevírá ručně pomocí otočného víka ve tvaru tygříka. Jeho konstrukce nechává obsah koše neustále uzavřený a neviditelný. Kvalita a design značky Curver.

EuroKing píše:

Senzační odpadkový koš, který bude mít úspěch v dětském pokoji. Díky atraktivnímu vzhledu obohatí interiér místnosti, v němž děti tráví nejvíce času. Nádoba vyrobená z umělé hmoty je nesmírně lehká. Koš se otevírá ručně s pomocí otočného víka ve tvaru hlavy žabky. Jeho konstrukce nechává obsah koše neustále uzavřený a neviditelný.
Rozměry produktu [mm]: 265x265x370

Obchůdek s dárky píše:

Plastovýodpadkový koš ve tvaru zvířátka bude mít úspěch v každém dětském pokoji. Koš se otevírá ručně pomocí otočného víka ve tvaru žabky. Jeho konstrukce nechává obsah koše neustále uzavřený a neviditelný. Kvalita a design značky Curver.Technické údaje:rozměr výrobku: 26,5 x 26,5 x 38,5 cmmateriál: polypropylenbarva: zelená / víko žábahmotnost: 0,553 kgObsah balení:1x Odpadkový koš ŽÁBA

Parametry Curver dětský 12 l

Výrobce Curver

Podobné produkty

Podobné fráze: