Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Odborná literatura  >  Výživa a zdraví

Výživa a zdraví

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Publikace obsahuje příspěvky, které se věnují problematice výživy a jejího vlivu na zdraví. Naleznete zde metodické materiály, díky kterým seznámíte žáky s jednotlivými složkami výživy a jejich významem pro lidský organismus. Pomocí praktických pracovních listů si zapamatují zásady zdravé výživy a pokusí se sestavit si vlastní jídelníček. Aktivity obsažené v příspěvcích o poruchách příjmu potravy...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Výživa a zdraví

Popis Výživa a zdraví

Alza.cz píše:

Kniha – 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá
Zdraví je naším nejcennějším pokladem. Tato knížka obsahuje rady, které vám pomohou udržet si tělesnou a duševní rovnováhu. Těmito radami se můžete řídit doslova každodenně. Čtenáři zde najdou pomoc ohledně orientace v tématech zdravé výživy, pohybu, léčivých rostlin a přírodních terapií, kromě toho jsme v knížce vyčlenili prostor i pro podporu duševní pohody. Tato publikace poukazuje na to, že pro dobré zdraví je nutná důslednost v každodenním životě - a už i díky těm nejmenším krokům získáte velkou šanci dosáhnout viditelných výsledků.

Kosmas.cz píše:

Publikace známého odborníka na výživu přístupnou formou popisuje nejnovější vědecké objevy a názory, a to především v kontextu se zdravím, a tím pádem tedy s fyzickou a psychickou kondicí a pohodou, která se označuje stále používanějším výrazem „wellness“.

Megaknihy.cz píše:

Publikace obsahuje příspěvky, které se věnují problematice výživy a jejího vlivu na zdraví. Naleznete zde metodické materiály, díky kterým seznámíte žáky s jednotlivými složkami výživy a jejich význam

Booktook.cz píše:

Tato kniha o krmení psů je nepostradatelnou příručkou pro každého,
kdo chce mít skutečně zdravého psa.
Jednotlivé kapitoly jsou rozděleny prakticky na věk štěněčí, krmení
mladého psa, psa dospělého, krmení březí feny, závěr je věnován
krmení starého psa. V této klasické kuchařce se dozvíte, jaké
přílohy používat, jaké maso je nejvhodnější a jaké je nevhodné, ba
škodlivé, jak pokrmy dochucovat a čím dochucovat a proč dochucovat.
V této knize autorka nevynechá žádný způsob krmení psa, vždy
popíše, co je nejvhodnější, jak dávkovat, jakým způsobem krmit, kdy
krmit nejlépe, co zkrmovat a co naopak ne! Vše je přehledně
rozděleno do jednotlivých kapitol.
Kniha je určena především těm, kdo chtějí psovi poskytnout kvalitní
stravu, dále pak pro ty, jejichž psi mají zdravotní problémy a
hledají speciální rady, jak krmit psy nemocné či v rekonvalescenci.

Digiboss.cz píše:

Výživa a zdraví na 2. stupni ŽŠ - Praktické náměty pro výuku Výchova ke zdraví najdte na Digiboss.cz. Výživa a zdraví na 2. stupni ŽŠ - Praktické náměty pro výuku Výchova ke zdraví nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Paul Pitchford,
Kniha představuje základy jedinečného učení, které propojuje východní a západní moudrost. Autor vytvořil kompletní teoretický i praktický průvodce, hovoří o zásadách čínské medicíny i ájurvédy a klade důraz na kvalitní výživu založenou na lokálních, průmyslově nezpracovaných potravinách.

Radí, jak snadno přejít ke stravě obsahující celozrnné obiloviny a čerstvou zeleninu, a nabízí přes 300 vegetariánských receptů. Nezapomíná ani na duchovní rozvoj osobnosti, doporučuje jógu nebo čchi-kung a celkově se soustředí na odbourávání stresu a nalezení trvalé životní rovnováhy.

Průvodce bude inspirovat vnímavého čtenáře k tomu, aby přehodnotil své každodenní volby nejen v oblasti stravování a získal osvobozující pocit, že své fyzické zdraví i duševní harmonii drží do značné míry ve vlastních rukou.
Druh sortimentu : Kniha, Přírodní stravou ke zdraví, Jazyk : Čeština, Počet stran : 752

Parametry Výživa a zdraví

Druh Lékařství

Podobné produkty

Podobné fráze: