Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Odborná literatura  >  Účetní operace kapitálových společností

Účetní operace kapitálových společností

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Druhé, aktualizované vydání nabízí názornou formou účetní operace kapitálových společností přímo či nepřímo související se změnami vlastního kapitálu. Teoretické poznatky a komplexní účetní případy jsou pojaty v širších právních a daňových souvislostech, se zaměřením na jednotlivé partnery těchto operací (společník a společnost, prodávající a kupující, pronajímatel a nájemce, emitent a vlastník)....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Účetní operace kapitálových společností

Popis Účetní operace kapitálových společností

Dobré knihy píše:

Třetí, aktualizované a přepracované vydání je zaměřeno na významné účetní operace akciových společností a společností s ručením omezeným, jež přímo či nepřímo souvisejí se změnami vlastního kapitálu. Teoretická východiska a vlastní účetní řešení v podobě názorných schémat a příkladů jsou pojata komplexně, tj. nejen z pohledu účetního, ale také v kontextu českých právních a daňových souvislostí. Účetní operace jsou řešeny z úhlu jednotlivých účastníků těchto operací (vkladatel a příjemce vkladu, emitent a majitel cenného papíru, společník a vyplácející společnost,atd.). Čtenář najde užitečné informace o formách vkladů, ale také o účetních a daňových problémech s nepeněžitými vklady, o okolnostech a důsledcích změn vlastního kapitálu nebo o otázkách spojených s držbou cenných papírů a jejich oceňováním. Komplexnost zpracování skýtá cenné informace i praktické příklady nejen pro účetní, auditory, daňové poradce, manažery, společníky, akcionáře, ale i pro vysokoškolské studenty.

SEVT píše:

Druhé, aktualizované vydání nabízí názornou formou účetní operace kapitálových společností přímo či nepřímo související se změnami vlastního kapitálu. Teoretické poznatky a komplexní účetní případy jsou pojaty v širších právních a daňových souvislostech, se zaměřením na jednotlivé partnery těchto operací (společník a společnost, prodávající a kupující, pronajímatel a nájemce, emitent a vlastník). Čtenář najde užitečné informace o formách vkladů, o okolnostech změn vlastního kapitálu nebo o otázkách spojených s držbou cenných papírů a jejich oceňováním. Komplexnost zpracování skýtá cenné informace i praktické příklady nejen pro účetní, auditory, daňové poradce, manažery, společníky, akcionáře, ale také pro vysokoškolské studenty.

Parametry Účetní operace kapitálových společností

Druh Humanitní vědy

Podobné produkty

Podobné fráze: