Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kontaktní čočky - příslušenství  >  Oční kapky  >  Ursapharm Hylo-Gel 10 ml

Ursapharm Hylo-Gel 10 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Hylo-Gel 10 ml jsou intenzivní zvlhčující oční kapky, obsahující vysoce viskózní roztok hyaluronátu sodného, který je látkou tělu vlastní. Vyskytuje se v oku a i v jiných částech těla.Tato látka má zvláštní fyzikální vlastnosti- na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film.Díky těmto bioadhezním vlastnostem jsou rohovka a spojivka společně s přirozenými slzami i...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Ursapharm Hylo-Gel 10 ml

Popis Ursapharm Hylo-Gel 10 ml

Čočkovník.cz píše:

HYLO - GEL je sterilní roztok k intenzivnímu a léčebnému zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku.

Oční kapky HYLO - GEL obsahují kyselinu hyaluronovou, čímž je dosaženo vysoké viskozity. Díky tomu je oko obzvláště intenzivně a dlouhodobě zásobováno stabilním zvlhčujícím filmem. Trvalé nebo silnější obtíže se zmírní a oko je chráněno před podrážděním. I přes to, že mají oční kapky HYLO - GEL téměř gelovou konzistenci, není schopnost vidění nijak omezena.

HYLO - GEL oční kapky neobsahují konzervační látky, proto jsou i při dlouhodobém používání velmi dobře snášeny. Navíc neobsahují ani fosfáty, čímž je zamezeno možným komplikacím v důsledku tvorby usazenin na rohovce. Oční kapky HYLO - GEL mohou být používány i při nošení kontaktních čoček, po jejich nasazení se doporučuje vyčkat s použitím kapek přibližně 30 minut. Po otevření mohou být kapky používány 6 měsíců.

Parametry Ursapharm Hylo-Gel 10 ml

Výrobce Ursapharm

Podobné produkty

Podobné fráze: