Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle  >  Oční optika  >  Oční kapky

Oční kapky

Nalezeno:    69 produktů

Allergan Optive 10 ml

Oční kapky Optive 10 ml jsou nové unikátní oční kapky s dvojím účinkem a dlouhotrvajícím komfortem. Složky umělých slz CMC a glycerin hydratují slzný film a vytváří tak ochranný štít na povrchu oka, který přispívá k dlouhotrvající lubrikaci a vyššímu komfortu. Přírodně identické látky (L-Carnitin a Erythritol) navíc pronikají až do povrchových buněk a tzv. osmoprotekcí – opětovným hydratováním očního epitelu buňky oka regenerují. Oční kapky Optive pomáhají od pocitu sucha, podráždění a únavy oč...

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Hyabak 0.15% gtt.oph. 5 ml

Hyabak 0.15% gtt.oph. 5 ml s kyselinou hyaluronovou a aktinochinolem jsou umělé slzy s aktivní UVB ochranou. Hyabak 0.15% gtt.oph. 5 ml kapky zvlhčují a lubrikují oči při pocitu suchého oka nebo únavy očí vyvolané vnějšími faktory jako je vítr, kouř, znečištění, prach, suché teplo, klimatizace, cestování leteckou dopravou a dlouhodobá práce s počítačem. Kapky mají unikátní lahvičku s ABAK systémem, díky kterému jsou bezpečné. Pro nositele kontaktních čoček umožňují lubrikaci a zvlhčení čoček. N...

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Ursapharm HYLO-CARE 10 ml

Hylo FRESH 10ml Hyaluronát sodný 0,3mg/ml a tradiční tinktura z Eufrasia officinalis - sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek. Slouží ke zklidnění podrážděných očí.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Cooper Vision Refresh 15ml

Oční kapky Refresh 15 ml jsou jedny z nejrozšířenějších očních kapek, které lze kapat do oka přímo na nasazenou kontaktní čočku. Jsou známé také jako „umělé slzy“. Pomáhají očím lépe snášet nejenom kontaktní čočky, ale také různé vnější vlivy, jako je prach, pyly apod.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Hyabak 0.15% gtt. 10ml

Hyabak 0.15% gtt. 10ml jsou zvlhčující a lubrikační kapky pro citlivé oči. Poskytují okamžitý komfort během dne. Obsahují účinnou látku Hyaluronát sodný a jsou bez konzervačních látek. Pro nositele kontaktních čoček umožňují lubrikaci a zvlhčení čoček.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Alcon Systane 10 ml - gelové

Systane Gel Drops jsou zvlhčující oční gelové kapky, které přínášejí dočasnou úlevu od nepříjemného pocitu, pálení a podráždění způsobeného suchostí očí. Oční kapky Systane vytvářejí na povrchu oka film podobný gelu, který poskytuje zklidnění a úlevu. Dle potřeby je lze používat po celý den a také v noci.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Alcon Systane oční kapky

Systane Ultra UD oční kapky pomáhají zmírnit potíže spojené se syndromem suchého oka. Poskytují dlouhodobou ochranu a úlevu od nepříjemného pocitu pálení a podráždění. Systane Ultra UD je bez konzervačních látek, tudíž je ideální pro citlivé oči nebo pro pacienty užívající často oční kapky. Balení obsahuje 30 ampulí.

Více informací
od 309 Kč
Koupit nejlevněji

Bausch & Lomb HyalDrop Multi 10ml

Hyal-Drop multi poskytuje přirozenou a účinnou úlevu pro ty, které trápí suché a podrážděné oči v důsledku dlouhodobého sledování televize, práce na počítači, pobytem ve vytápěných a klimatizovaných místnostech, nošení kontaktních čoček. Hyal-Drop multi je díky přírodnímu původu kyseliny hyaluronové a absenci konzervačních látek natolik šetrný, že může být používán tak často, jak je potřeba. Hyal-Drop multi je zdravotnický prostředek. Díky patentovému uzávěru s opěrkou na palec se Hyal-Drop mul...

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

BAUSCH & LOMB Renu Drops 8ml

Oční kapky ReNu MultiPlus Drops 8 ml t600

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Avizor 15 ml

Oční kapky Avizor Lacrifresh Moisture 15 ml jsou zvlhčující oční kapky pro kontaktní čočky. Díky svému jedinečnému složení vydrží působit mnoho hodin.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

EYEYE - okurkové polštářky

Eyeye – okurkové polštářky jsou navlhčené polštářky se skutečným okurkovým extraktem a jinými zklidňujícími přísadami, jako jsou například vitamíny (B5 a E), rostlinné výtažky (extrakt z listů mechové růže, čajovníku a heřmánku) a antioxidanty. Polštářky jsou určeny pro přikládání na oční víčka, mají chladivé a revitalizační účinky pro vaše unavené oči. Již po prvním použití pocítíte osvěžení vašich očí. Jedná se o holandský výrobek....

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Glim PROTECTUM GINKGO 90 kapslí

Protectum Ginkgo jsou kapsle, které obsahují antioxidanty, karotenoidy a omega 6 nenasycené kyseliny.

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Horien Aqua Comfort 15ml

Horien Aqua Comfort jsou zvlhčující oční kapky od společnosti Horien Contact Lens Co., Ltd určené pro uživatele všech druhů měkkých kontaktních čoček. Kapky poskytují dlouhotrvající pohodlí a okamžitou úlevu pro unavené a suché oči. Udržují vlhkost, zabraňují vysychání očí, zmírňují nepohodlí očí a podporují tvorbu slz. Speciální složení na bázi hyaluronátu sodného snižuje suchost a podráždění očí způsobené prachem, znečištěním vzduchu nebo únavou a zlepšuje komfort celodenního nošení kontaktn...

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Ursapharm Hylo-Gel 10 ml

Oční kapky pro okamžité zvlhčení a úlevu od podrážděných očí

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Wilens Avizor

Oční kapky Avizor Lacrifresh Moisture 15 ml t600

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Lilien 50 ml - čistící gel na ruce

Čistící gel na ruce s okamžitým účinkem a obsahem Aloe vera. Čistící gel na ruce Lilien 50 ml s antimikrobiální přísadou ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách. Ideální pro použití na cestách i při běžných denních situacích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Zvláčňuje a hydratuje pokožku rukou. Způsob použití: kapku gelu důkladně vetřete do dlaní, dokud se gel nevstřebá. Neoplachujte.

Více informací

Pinzeta s pouzdrem - barevná

Pinzeta na kontaktní čočky se silikonovými násadkami je určena pro snadnou a šetrnou manipulaci s měkkými kontaktními čočkami. Použití pinzety při manipulaci s čočkou je sterilnější a snižuje se riziko poškození kontaktní čočky. Pinzeta je dodávána v praktickém plastovém pouzdru, které chrání pinzetu před znečištěním. Při opakovaném použití pinzety je nutné dbát na důkladnou sterilizaci pomocí dezinfekčního přípravku či horké vody.

Více informací

Silikonový držák antibakteriálního gelu

Praktický, elegantní držák na antibakteriální gel je možné připnout na klíče, na kočárek, na zavazadlo či kabelku apod. Svůj oblíbený antibakteriální gel tak můžete mít stále po ruce. Balení neobsahuje antibakteriální gel. Materiál: silikon. Rozměry: 28 mm x 48 mm x 115 mm.

Více informací

Silikonový držák + čistící gel na ruce Lilien 50 ml

... čistící gel Lilien 50 ml s okamžitým účinkem a obsahem Aloe vera. Čistící gel na ruce Lilien s antimikrobiální přísadou ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách. Ideální pro použití na cestách i při běžných denních situacích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Zvláčňuje a hydratuje pokožku rukou. Způsob použití gelu: kapku gelu důkladně vetřete do dlaní, dokud se gel nevstřebá. Neoplachujte. Materiál držáku: silikon. Rozměry držáku: 28 mm x 48 mm x 115 mm.

Více informací

Lilien 100 ml - čistící gel na ruce

Čistící gel na ruce s okamžitým účinkem a obsahem Aloe vera. Čistící gel na ruce Lilien 100 ml s antimikrobiální přísadou ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách. Ideální pro použití na cestách i při běžných denních situacích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Zvláčňuje a hydratuje pokožku rukou. Způsob použití: kapku gelu důkladně vetřete do dlaní, dokud se gel nevstřebá. Neoplachujte.

Více informací

Špunty do uší 2 ks

Špunty do uší jsou vyrobeny z měkké polyuretanové pěny a speciálně tvarované pro lepší pocit pohodlí. Okolní hluk snižují v průměru o 35 dB. Praktické plastové pouzdro zajišťuje hygienické uskladnění a prodlužuje životnost špuntů. Špunty do uší jsou určeny k jednorázovému použití.

Více informací

Isoprogel Aloe Vera 75 ml - dezinfekční gel na ruce

Dezinfekční gel na ruce Isoprogel Aloe Vera 75 ml v praktickém balení k ochraně a dezinfekci rukou. Gel s extraktem z aloe vera se neoplachuje a příjemně zvláčňuje a hydratuje pokožku rukou. Gel na ruce s antibakteriálními přísadami je vhodným doplňkem osobní hygieny a je ideální pro použití na cestách i při běžných denních situacích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Způsob použití: kapku gelu důkladně vetřete do dlaní, dokud se gel nevstřebá. Neoplachujte.

Více informací

Isoprogel Classic 75 ml - dezinfekční gel na ruce

Dezinfekční gel na ruce Isoprogel Classic 75 ml v praktickém balení k ochraně a dezinfekci rukou. Gel se neoplachuje, je bez parfemace a příjemně zvláčňuje a hydratuje pokožku rukou. Gel na ruce s antibakteriálními přísadami je vhodným doplňkem osobní hygieny a je ideální pro použití na cestách i při běžných denních situacích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Způsob použití: kapku gelu důkladně vetřete do dlaní, dokud se gel nevstřebá. Neoplachujte.

Více informací

Hylo DUAL 10 ml

Kapky do očí Hylo DUAL 10 ml vám uleví od pocitu suchých očí a rychle zklidní podráždění způsobené alergeny z okolního prostředí.

Více informací

Čistící hadřík na brýle Lentiamo

Čistící hadřík na brýle s logem je určen pro snadné a šetrné čištění brýlí bez nutnosti použití dalších chemických prostředků. Moderní technologie mikrovláken zaručuje bezpečné a velmi účinné odstranění otisků prstů, šmouh, nečistot, prachu a mastnoty. Díky malému rozměru je hadřík ideální pro uložení do pouzdra brýlí. Hadřík lze používat opakovaně a je možné jej prát v pračce při teplotě 30°C. Zubatě zastřižený okraj zabraňuje třepení. Velikost: 20 × 20 cm. Materiál: mikrovlákno.

Více informací

Comfort Drops 20 ml

Výjimečné oční kapky Comfort Drops 20 ml od lídra na trhu kontaktních čoček – společnosti CooperVisison. Jejich složení odpovídá svým pH přirozenému pH slz. Osvěžte a uklidněte své oči i během nošení kontaktních čoček. t600

Více informací

Hyabak 10 ml

Oční kapky Hyabak 0,15 % v balení 10 ml. Neobsahují konzervační látky a jsou vhodné pro nositele kontaktních čoček.

Více informací

Thealoz Duo 10 ml

Kapky do očí bez konzervantů. Thealoz Duo 10 ml vás zbaví nepříjemných pocitů suchých a unavených očí.

Více informací

HYLO-DUAL 10 ml

Oční kapky HYLO DUAL® s kyselinou hyaluronovou a ectoinem poskytují očím trvalou vlhkost a stabilizují slzný film.

Více informací

Silikonový držák + čistící gel na ruce Lilien 100 ml

...čistící gel Lilien 100 ml s okamžitým účinkem a obsahem Aloe vera. Čistící gel na ruce Lilien s antimikrobiální přísadou ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách. Ideální pro použití na cestách i při běžných denních situacích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Zvláčňuje a hydratuje pokožku rukou. Způsob použití gelu: kapku gelu důkladně vetřete do dlaní, dokud se gel nevstřebá. Neoplachujte. Materiál držáku: silikon. Rozměry držáku: 28 mm x 48 mm x 115 mm.

Více informací

Leader - čistící sprej na brýle Lentiamo 29,5 ml

...i povrchovými úpravami. Způsob použití: stiskněte pumpičku rozprašovače a naneste na čištěnou plochu. Čočku vyleštíte suchou měkkou utěrkou dokud nezmizí všechny šmouhy. Při větším zašpinění doporučujeme nejdříve čočku opláchnout pod tekoucí vodou, aby se odstranily případné prachové částice, které by mohly čočku poškrábat. Nepoužívejte v blízkosti očí. Nevdechujte. Nepoužívejte pro čištění kontaktních čoček. Chraňte před dětmi. Přípravek neobsahuje alkohol, obsahuje Ethylenglycolmonobutylether.

Více informací

Leader čistící sprej na brýle Lentiamo 29,5 ml + čistící hadřík

...onobutylether. Čistící hadřík na brýle s logem je určen pro snadné a šetrné čištění brýlí bez nutnosti použití dalších chemických prostředků. Moderní technologie mikrovláken zaručuje bezpečné a velmi účinné odstranění otisků prstů, šmouh, nečistot, prachu a mastnoty. Díky malému rozměru je hadřík ideální pro uložení do pouzdra brýlí. Hadřík lze používat opakovaně a je možné jej prát v pračce při teplotě 30°C. Zubatě zastřižený okraj zabraňuje třepení. Velikost: 20 × 20 cm. Materiál: mikrovlákno.

Více informací

Skládací pouzdro na brýle Lentiamo

...brýle před poškozením, zatímco textilní podšívka zabraňuje poškrábání skel, elegantní provedení v modré barvě se hodí pro muže, ženy i děti, pouzdro je perfektním dárkem pro vaše blízké. Pro dokonalou péči o vaše sluneční, dioptrické a počítačové brýle si můžete k pouzdru objednat také hadřík z mikrovlákna pro snadné a šetrné čištění. Hadřík můžete spolu s brýlemi snadno uložit do pouzdra a mít ho tak neustále k dispozici. Rozměry pouzdra: složené - 65 × 15 × 160 mm, rozložené - 70 × 70 × 80 mm.

Více informací

Comfort Drops 20 ml

Comfort Drops 20 ml od oblíbeného výrobce CooperVision. Rozjasní pohled, osvěží očí a zvlhčí kontaktní čočky.

Více informací

Recugel 10 g

Gelový přípravek Recugel, který uleví očím od běžné únavy a podráždění, ale poskytne péči i v případě poškození rohovky. Díky účinným složkám je Recugel schopný poskytnout očím ochranu i potřebnou regeneraci po zranění či operaci oka. Aplikuje se 1 kapka do spojivkového vaku 3× – 5× denně.

Více informací

Hyal-Drop multi 10 ml (4049649000060)

Oční kapky pro okamžité zvlhčení a úlevu od podrážděných očí

Více informací

Ocuflash Blue 10 ml (8588000227600)

...rostředek při některých zánětech spojivek včetně chronických, ke zklidnění oka při nošení kontaktních čoček. Skvělé jako první pomoc při lehkém poleptání očí kyselinami a zásadami. Přípravek v prémiové kvalitě mohou používat nejen dospělí, ale i děti, kojenci, těhotné i kojící ženy.  Klíčové vlastnosti očních kapek Ocuflash Blue, 10 mlPřípravek okamžitě zvlhčí a uleví podrážděným očímOcuflash Blue jsou určeny pro kapání do očí a k výplachům Kapky od Unimed Pharma...

Více informací

Comfort Drops 20 ml (5054094861141)

...žuje přirozené pH slz. Můžete ho používat i ke všem typům měkkých kontaktních čoček. Oční kapky Comfort Drops jsou šetrné a jemné a lze je používat každý den. Klíčové vlastnosti očních kapek Comfort Drops, 20 ml Přípravek okamžitě uleví vašim unaveným nebo podrážděným očímComfort Drops zajistí pohodlí a jasnější pohledKapky od CooperVision oči rehydratují, zklidní a osvěžíOčistí oči od prachu, řasenky nebo make-upuKapky Comfort Drops jsou přirozeně...

Více informací

Biotrue MDO 10 ml

Oční kapky Biotrue MDO 10 ml bez konzervantů a se šikovným aplikátorem poskytují okamžitou úlevu unaveným i podrážděným očím. Složení obsahuje hyaluronát sodný.

Více informací

Blink Refreshing Eye 10 ml

Oční sprej Blink Refreshing Eye 10 ml s obsahem efektivního lubrikantu hyaluronátu sodného. Sprej vám poskytne příjemné a dlouhodobé zvlhčení očí.

Více informací

Blink-N-Clean 15 ml

Blink-N-Clean 15 ml jsou oční kapky speciálně vyvinuté pro nositele čoček. Pomohou vám zachovat pohodlí i při kontinuálním nošení čoček.

Více informací

LAIM Moisture 15 ml

Oční kapky v podobě spreje pro nositele všech kontaktních čoček. Perfektní lubrikace hyaluronátem sodným, obsah lipozomů a heřmánku, antibakteriální filtr proti kontaminaci.

Více informací

VitA POS 5 g

Oční mast VitA POS během noci zregeneruje suché, podrážděné oči a zabraňuje slepování víček během spánku.

Více informací

Gelone 10 ml

...vrchu oka ochranný film, který je svými vlastnostmi srovnatelný s přirozenou slznou vrstvou. Oči jsou tak chráněny před škodlivými vnějšími vlivy - prachem, smogem a větrem. Vlastnosti a především jemné složení kapek Gelone Drops ocení zejména lidé pohybující se často v prašném, suchém, či klimatizovaném prostředí, a také alergici, kterým jsou kapky schopny poskytnout okamžitou úlevu od pálení očí a eliminují zarudnutí vzniklé podrážděním oční sliznice alergeny. Užijte si osvěžení v každé kapce!

Více informací

Gelone 10 ml

... oka ochranný film, který je svými vlastnostmi srovnatelný s přirozenou slznou vrstvou. Oči jsou tak chráněny před škodlivými vnějšími vlivy - prachem, smogem a větrem. Vlastnosti a především jemné složení kapek Gelone Drops ocení zejména lidé pohybující se často v prašném, suchém, či klimatizovaném prostředí, a také alergici, kterým jsou kapky schopny poskytnout okamžitou úlevu od pálení očí a eliminují zarudnutí vzniklé podrážděním oční sliznice alergeny. Užijte si osvěžení v každé kapce! t300

Více informací

LAIM Moisture 15 ml

Oční kapky LAIM v podobě spreje. LAIM Moisture spray stabilizuje lipidovou vrstrvu slzného filmu, podporuje lubrikaci očí a očních víček a generuje pohodlí pro nositele měkkých hydrogelových a silikon-hydrogelových kontaktních čoček. Přípravek je určený pro všechny nositele kontaktních čoček je ale využíván také pro terapii suchého oka a nedostatečné tvorby lipidové vrstvy slzného filmu. Obsahuje výjimečný lubrikant hyaluronát sodný a díky výtažku z heřmánku příjemné voní. t300

Více informací

Laim Care gel drops 10 ml

Oční kapky Laim Care gel drops 10 ml t300

Více informací

Laim Care gel drops 20 x 0,33 ml

...pocity způsobené nestabilitou slzného filmu očí, které jsou vystaveny vlivům větru, suchého či prašného prostředí nebo pilových alergenů. Laim Care gel drops ulpívají na povrchu oka, kde jsou schopny udržet se delší dobu než běžné oční kapky. Znatelně tak zvyšují vlhkost očí a nahrazují případný nedostatek slz. Pohodlnější kontaktní čočky s Laim Care gel drops - Zvyšují pocit pohodlí při nošení kontaktních čoček - Hydratují povrch očí - Udržují kontaktní čočky vlhké - Stabilizují slzný film t300

Více informací

Biotrue MDO 10 ml

Oční kapky vhodné i pro nositele kontaktních čoček. Zbaví vaše oči únavy i podráždění. Biotrue MDO 10 ml od Bausch and Lomb. t600

Více informací

Blink Refreshing Eye 10 ml

Alternativní volba pro všechny, které zužuje lehká forma suchosti očí či únava s aplikací přímo na nasazené čočky.

Více informací

Blink-N-Clean 15 ml

Kapky do očí, které umí čistit kontaktní čočky přímo v oku a zároveň zklidňují podrážděné oči.

Více informací

Vita POS 5 g

Oční mast s vitamínem A. VitA POS pečuje o unavené a suché oči. Bez konzervantů a fosfátů.

Více informací

HYLO DUAL INTENSE 10 ml

HYLO DUAL INTENSE jsou oční kapky, které cílí na chronicky suché oči. Poskytují intenzivní terapii, která přináší velmi rychlou úlevu od nepříjemných pocitů.

Více informací

Systane Balance 10 ml

SYSTANE BALANCE oční kapky zvlhčují povrch oka, obohacují a stabilizují lipidovou vrstvu slzného filmu a snižují nadměrné odpařováni slz

Více informací

Systane Balance 10 ml

zvlhčující oční kapky je zvlhčující produkt na bázi lipidů určený pro léčbu suchého oka. SYSTANE BALANCE zvlhčující oční kapky zvlhčují povrch oka, obohacují a stabilizují lipidovou vrstvu slzného filmu a snižují nadměrné odpařováni slz. SYSTANE BALANCE zvlhčující oční kapky poskytují dlouho trvající úlevu od příznaků suchého oka jako je pálení a podráždění. t600

Více informací

Podobné fráze: